Навигация по сайту

Популярные статьи

Майбутня роль професіонала пошуку

Майбутня роль професіонала пошуку

Під час останнього Брайтона SEO, Duane Forrester Yext поділився своїми прогнозами як може виглядати майбутнє опис роботи SEO .

Для тих, хто не знайомий з подією, BrightonSEO - це конференція з пошукового маркетингу, яка проходить двічі на рік і об'єднує декількох кращих доповідачів у пошуках.

Менеджер цифрових знань

Призначений для керівника у вищому керівництві, менеджер цифрових знань Duane потребує знання більшості маркетингових компетенцій, можливості спілкування з різними внутрішніми зацікавленими сторонами, здатності впливати на лідерів і визначати напрямок для компанії.

Компанія Duane містила п'ять основних навичок, яких потребує успішний диспетчер цифрових знань:

1. Дослідник - Знання існуючих маркетингових активів та розуміння того, що шукають ваші користувачі та перспективи
2. Переговорник - врегулюйте конфлікти на джерелі і приносьте іншим дорогу до співпраці
3. Комунікатор - ділиться знаннями ефективно, створюйте захоплення навколо виконуваної роботи та сприяйте роботі своєї команди
4. Мислитель - Передбачити подальші зміни
5. Builder - Створення команди та культури, яка дозволяє командам ефективно керувати

Стати менеджером цифрових знань

Розмовляючи з Duane після події він додав що “в той час, як більшість SEOs є на шляху до старшої позиції люблять це, багато просто не там ще.

І вони не потраплять туди, не отримуючи досвіду в широкому діапазоні цифрових дисциплін: SEO, PPC, соціальні, електронні, партнерські, юзабіліті, електронна комерція і т.д.

Беручи до уваги потенціал для штучного інтелекту та інших досягнень, щоб видалити багато ручної роботи, проведеної SEO, активно диверсифікувати свій набір навичок має сенс.

Дуейн використовував корисну аналогію шахів, щоб пояснити це. « Бізнес - це гра в шахи. SEO є одним з ваших творів, але це не найпотужніший фрагмент гри. Це може бути Ладья або Лицар.

Особа, яка керує цифровими знаннями бізнесу, буде ефективно грати в шахи з усіма речами.

Роздуми про менеджера цифрових знань

Переглянувши передбачену Роль Дуена роль, я думав, що він надав хороший підсумок необхідних м'яких навичок і пояснення того, чому диверсифікація компетенцій є необхідною.

Stella Bayles , експерт з SEO та PR, який багато знає на цю тему, погоджується.

« Я вважаю, що ця роль вже відбувається в деяких випадках. Сьогоднішні успішні менеджери SEO вже будуть знати про маркетингові активи, щоб максимізувати, їм доведеться вести переговори та підключати лінії маркетингу, а також виховувати їх.

Але крім власних м'яких навичок Дуейн вказує, я вважаю, що вони також будуть шукати підтримку поза межами своєї організації ».

Після розмови Дюена і нашої наступної розмови, я почав роздумувати, які ж важкі пошукові навички можуть бути необхідними теж. Більше того, як вони можуть відрізнятися від сьогоднішнього.

Різниця між м'якими і твердими навичками

М'які навички це особисті атрибути, які дозволяють людям ефективно і гармонійно взаємодіяти з іншими людьми для досягнення своїх власних або спільних цілей.

Жорсткі навички, навпаки, є специфічними здібностями, які можна навчити, такі як написання або можливість використання програмного забезпечення.

Їм, напевно, важче передбачити, оскільки є більше можливостей для них швидко змінитися. Це може бути пов'язано з новою платформою, оновленим алгоритмом або новою тенденцією в тому, як користувачі використовують платформу.

Які інші жорсткі навички будуть SEO професійних вимагають в майбутньому

Список нижче було зібрано зі Стеллою Байлс і моєю колегою Луїза Куп . Це далеко не вичерпне або повне, і я хотів би почути те, що, на вашу думку, може бути пропущено Twitter або електронною поштою .

1. Голосовий пошук

Зростаюча популярність використання пошуку за допомогою голосу, а не тексту привернула увагу багатьох провідних фахівців з пошуку. Дійсно, Google говорить більше 20% всіх пошуків вже здійснюються на основі голосу, і вони очікують, що до 2020 року цей показник досягне 50%.

На відміну від традиційних результатів пошуку, які дають користувачам декілька результатів, голос надасть лише один. Отже, в цьому середовищі переможець приймає все необхідне.

Орієнтовані SEO вже готуються до цієї тенденції. Вони ідентифікують розробників з досвідом роботи на голосових платформах, досліджуючи, як ранні користувачі використовують голос, оптимізуючи вміст голосових результатів і відображаючи, як можуть виглядати подорожі клієнтів за допомогою голосу.

2. Оптимізація функцій SERP

Починаючи з 2014 року, функції SERP стали звичайним поглядом на результати пошуку.

Для тих, хто незвичайний з терміном " функція SERP будь-який результат на сторінці результатів пошуку (SERP), що не є традиційним органічним результатом . "

Одним із прикладів є фрагмент, який відображається. Означений фрагмент - це короткий виклад відповіді на пошуковий запит. Він відображається у верхній частині результатів пошуку і витягується безпосередньо з веб-сторінки.

Він відображається у верхній частині результатів пошуку і витягується безпосередньо з веб-сторінки

Оптимізація вмісту та веб-сторінок, які будуть включені до функцій SERP, може виявитися надзвичайно корисним.

У 2016 році HubSpot проаналізувавши понад п'ять тисяч ключових слів із великим обсягом, продемонстрували, що включення до окремого фрагмента призвело до підвищення процентної ставки на 114%, навіть якщо вони вже займали першу органічну позицію.

У майбутньому кожен фахівець з пошуку повинен бути впевнений у оптимізації контенту для функцій SERP. Що голосовий пошук використовує відмінні фрагменти для свого результату, робить це ще більш важливим.

3. Побудова відносин

Спеціалісти з SEO-переговорів, що замислюються вперед, серйозно ставилися до ЗМІ з 2011 року, коли Google здійснив величезні зміни в алгоритмі пошуку через оновлення Panda.

Створення посилань на веб-сайт невід'ємна частина будь-якої стратегії SEO. Більше того, оскільки пошукові системи надають перевагу незалежному редакторському контенту, можливість будувати та зберігати відносини з журналістами та впливовими особами для створення посилань зростатиме для SEO у найближчі роки.

Стелла опублікувала відмінну електронну книгу роль суспільних відносин в межах успіху SEO .

Google заохочує унікальний вміст, який дійсно рекомендується в Інтернеті. Організації, які сьогодні виграють у видачах, матимуть стратегію, яку хтось розуміє.

Зароблені рекомендації є найбільшим фактором ранжування для сьогоднішніх пошукових систем. Щось, що я очікую продовжити і в майбутньому.

Якщо будь-яка організація хоче посилити свій бренд у пошуках, їм потрібно буде шукати експертів у зароблених ЗМІ. Ось чому це такий захоплюючий час для суспільних відносин ».

Належним прикладом цього є what3words . Працюючи з Едельманом, наші зароблені медіа-фахівці отримали 50 посилань з новин на високому рівні на свій сайт менш ніж за шість місяців.

Щоб дізнатися більше про цей підхід, чому б не прочитати мою попередню публікацію в блозі роль PR в пошуку .

4. Використання даних інших організацій

Тенденцією деяких з кращих SEO та PR кампаній у останні місяці було використання даних третіх сторін.

Незалежно від того, чи є дані, надані урядовими установами або галузевими органами, здатність аналізувати та представляти дані третіх сторін у візуальному чи переконливому способі була неймовірно успішною для декількох брендів.

Наприклад, у США GeoTab , відстежуючи флот та платформу управління, проаналізував дані аварії дороги побачити котрий шосе мають найбільші фатальні несподіванки у кожному державі. Акція забезпечила більш ніж сто зв'язків кореневих доменів (LRD).

5. Швидше доставляти вміст

Google, Facebook та інші платформи збільшили тиск на маркетологів і видавців, щоб протягом останніх двох років надавати контент швидше. Дослідження показують, що ці зусилля через проекти, такі як AMP, були успішними.

Північна зірка Вхідні Стан підприємства SEO 2017 дослідження, наприклад, знайдена швидкість сторінки була найбільш контрольованою технічною проблемою SEO як для внутрішніх, так і для агентських команд.

Дивлячись вперед, SEO-професіонали повинні забезпечити не тільки вміст доставлений швидко, але дизайн і макет забезпечити приємний досвід читання на будь-якому пристрої.

Так що ж далі?

Обмінюючись своєю роллю Digital Knowledge Manager, Duane надає важливий заклик до дій для фахівців з пошуку. Настав час вирватися з вашого міхура.

Під час нашої розмови він закликав мене зробити те ж саме, поділившись прикладами компаній, які вже переходять у цей простір. « Якщо у вас є більше навичок, або ви можете дізнатися більше, ніж просто SEO, ви на шляху, щоб бути гарячим товаром протягом наступних кількох років.

Ви будете однією з провідних команд цифрових маркетологів, розробляючи стратегію компанії. Ви будете грати в шахи.

Чи стане менеджер цифрових знань Дуане реальністю чи ні, враховуючи те, що професійні професіонали, пов'язані з жорсткими та м'якими навичками SEO, можуть знадобитися в майбутньому, - це веселі та цінні зусилля.

Мені дуже хотілося б почути, які жорсткі та м'які навички, які ви вважаєте, можуть бути втрачені Twitter або електронною поштою .

Так що ж далі?