Навигация по сайту

Популярные статьи

Majestic SEO - огляд сервісу

  1. Що це за сервіс?
  2. Як працювати з сервісом?
  3. Як отримати повні звіти в Majestic SEO?

Незважаючи на всі запевнення пошукачів про те, що посилання працюють все гірше і гірше, іншої альтернативи їм поки що не придумано, і вони є одним з основних чинників ранжирування сайтів у видачі

Незважаючи на всі запевнення пошукачів про те, що посилання працюють все гірше і гірше, іншої альтернативи їм поки що не придумано, і вони є одним з основних чинників ранжирування сайтів у видачі. Будь-сео-фахівець при веденні кампанії по просуванню повинен вивчати посилальні профілі як просувається, так і сайтів конкурентів. І на основі цього аналізу вибудовувати всю стратегію. Сьогодні ми розповімо вам про сервіс, який допоможе в цій справі - MajesticSEO.com.

Що це за сервіс?

Сайт Majestic SEO був запущений ще в 2004 році в Британії і є одним з найстаріших сервісів для сеошників. У 2013 році він прийшов в Рунет, отримавши переклад на російську мову і деяку розкрутку.

У головних можливості сервісу - аналіз довідкових профілів як свого, так і чужих сайтів.

Як працювати з сервісом?

Відразу після реєстрації вам будуть доступні з одного боку досить повні, але з іншого все ж недостатні дані.

Відразу після реєстрації вам будуть доступні з одного боку досить повні, але з іншого все ж недостатні дані

Результати аналізу посилального профілю в Majestic SEO

Ви отримаєте дані по:

  • Кількості зовнішніх зворотних посилань;
  • Доменах, що посилаються на сайт;
  • IP-адреси серверів, де знаходяться посилаються сайти;
  • Кількість підмереж, в які входять посилаються сайти.

Крім того окремим рядком виділена інформація про доменах сфери освіти, на яких є посилання на вас. Справа в тому, що на заході дуже цінуються посилання саме з освітніх ресурсів - сайтів університетів, наукових співтовариств.

Нижче відображаються діаграми, з яких ви можете судити про співвідношення прямих посилань, посилань-картинок, фреймів і редиректів. Також можете бачити процентне співвідношення nofollow посилань. Друга велика діаграма покаже склад анкор листа.

Друга велика діаграма покаже склад анкор листа

Діаграми аналізу посилань в Majestic SEO

І в самому кінці вас чекає список посилань, що ведуть на сайт. Вам буде доступно лише 5 позицій. Всьому виною обмежений функціонал.

Як отримати повні звіти в Majestic SEO?

Для звичайної реєстрації всi результати аналізу пропонуються в обмеженому режимі. Але сервіс дає можливість працювати зі своїми сайтами абсолютно безкоштовно. Для цього потрібно лише підтвердити права на нього. Це відбувається таким же чином, як і підтвердження прав в Яндекс вебмайстрів або Інструментах Google для веб-майстрів - розміщення текстового файлу в кореневому каталозі свого сайту і переході на нього за посиланням з Majestic SEO. Після цього ви отримаєте доступ до повного функціоналу щодо своїх сайтів, зможете складати звіти в зручному для себе форматі для подальшого аналізу.

Як ми згадували, сервіс можна використовувати і для відвантаження посилального профілю своїх конкурентів. Але для цього вже потрібно буде купувати платну версію.

Сервіс пропонує кілька типів підписок, які відрізняються в основному кількістю можливих завантажуються посилань на місяць. В іншому аналіз сайтів конкурентів в будь-якому з платних аккаунтів буде аналогічним роботі зі своїм сайтом.

В іншому аналіз сайтів конкурентів в будь-якому з платних аккаунтів буде аналогічним роботі зі своїм сайтом

Варіанти підписки на Majestic SEO

Сервіс Majestic SEO буде корисним як для сеошників, які працюють самостійно з клієнтськими сайтами, так і для SEO компаній, для яких покупка платного аккаунта буде вигідним придбанням для роботи.

Рейтинг статті:

Що це за сервіс?
Як працювати з сервісом?
Як отримати повні звіти в Majestic SEO?
Що це за сервіс?
Як працювати з сервісом?
Як отримати повні звіти в Majestic SEO?