Навигация по сайту

Популярные статьи

Максимізуйте ефективність вашої SEO команди з управлінням завданнями

 1. SEO планування проти виконання
 2. Основна команда SEO
 3. Управління завданнями для SEO
 4. Організація з Azendoo
 5. Запросіть своїх клієнтів
 6. Контрольний список SEO

Ваші зусилля SEO не можуть бути некерованими, вплив хорошого SEO настільки великий, що ваш бізнес або ваш клієнт не може дозволити собі, щоб він був організований на паперовому фрагменті або в додатку до запису .

Оскільки SEO зараз не тільки є ключовими словами, створюючи зворотний зв'язок, веб-сайт і оптимізацію швидкості для мобільних пристроїв, але й контент-маркетинг взагалі легко перевантажитися, навіть якщо у вас є компетентна команда.

SEO планування проти виконання

Працюючи над пошуковою оптимізацією, дуже йдеться про наступний процес . Спочатку зробіть повну оцінку того, що потрібно зробити, а потім одягніть пріоритети на кожне завдання, тільки щоб почати виконання.

існує дуже широкий спектр інструментів SEO на вибір, щоб допомогти вам у ваших зусиллях підвищити рейтинг, деякі з них просто незамінні.

Проте, ці інструменти допомагають вам виконувати, а не планувати, організовувати, розставляти пріоритети або стежити за ходом вашої діяльності .

Основна команда SEO

Сучасні зусилля з пошукової оптимізації вимагають багато різних навичок , і тому різноманітні профілі для вашої команди .

Якщо ваша команда не зможе самостійно керувати, ви, ймовірно, потребуватимете когось для управління групою . Це означає встановлення цілей та стратегії, делегування роботи та подальший прогрес.

На стороні виконання потрібно мати принаймні одне з наступного:

 • Засновник контенту : створює вміст сторінок з навичками копірайтингу та оптимізації ключових слів
 • Дизайнер : оптимізувати дизайн веб-сайтів та візуальні матеріали
 • Розробник : створювати, підтримувати та оптимізувати ваш сайт
 • Маркетолог : керувати спільнотою, оптимізувати CRO, і будувати зворотні посилання з PR.

Управління завданнями для SEO

Використання програмного забезпечення для управління завданнями або управління проектами було б розумним кроком, якщо ви працюєте самостійно, якщо ви працюєте в команді.

З його допомогою ви можете одягнути список завдань, а потім розставити пріоритети, делегувати та обговорити навколо них з вашою командою . Ви можете організувати свої завдання в залежності від їхнього характеру або контексту, а також подальших дій щодо розвитку команди.

Наприклад, задайте ряд завдань, щоб зробити повний аудит сайту SEO. Ви можете відокремити завдання аудиту SEO-сторінок з позасторінкових SEO. Потім делегуйте завдання членам вашої команди відповідно до їхніх навичок.

Організація з Azendoo

Щоб розпочати роботу з організацією SEO з Azendoo, вам слід створити низку тем. Нижче наведено список тем, які повинні розпочати:

 • На сторінці
 • Off-page
 • Вміст
 • Соціальні
 • Ключові слова
 • Копірайтинг
 • Налаштування
 • Бенчмаркінг
 • Зворотні посилання

У цих предметах введіть кожну дію, яку необхідно виконати як завдання . Ви також можете використовувати опис для введення корисної додаткової інформації та посилань, а також використовувати підзадачі для подальшого розбиття завдання.

Тоді ви можете просто сказати вашій команді, щоб вони почали призначати собі завдання або призначати їх самі.

Запросіть своїх клієнтів

Функція гостя Azendoo дозволяє запрошувати клієнтів до конкретних предметів . Це зручно для звітів про стан і інших типів оновлень. Це дозволяє вам залишатися в контакті з клієнтами, і вони можуть бачити ваш прогрес, коли він розгортається .

Потім ви можете спілкуватися зі стратегією в цілому з інформаційним каналом або з дуже специфічними елементами в межах завдань.

Незалежно від того, чи цей крок відбувається до або після призначення завдань членам вашої команди (або до себе), встановлення термінів є важливим елементом вашого проекту SEO .

Роблячи це, не тільки це допоможе кожному визначити пріоритети своїх завдань, але і встановить тон темпу проекту.


Спробуйте Azendoo керувати своїми завданнями SEO!

Контрольний список SEO

Якщо вам потрібна допомога при початку роботи над вашим проектом SEO, подивіться на цю ретельну статтю, що дає вам Контрольний список SEO з інструкціями для кожного кроку.