Навигация по сайту

Популярные статьи

Малі кроки: Інтеграція SEO в прес-релізи

 1. Якщо ви пишете про свою компанію

Десять років тому компанії надсилали прес-релізи в різні засоби масової інформації з надією на просту згадку, щоб отримати публічність для своєї компанії

Десять років тому компанії надсилали прес-релізи в різні засоби масової інформації з надією на просту згадку, щоб отримати публічність для своєї компанії. Тепер, з натиском Інтернету, соціальних медіа та веб-сайтів компаній, компанії можуть створити свою власну рекламу, розробляючи та розміщуючи на своїх сайтах добре написані прес-релізи.

Ключем до залучення трафіку на ваш сайт є переконання, що ваші прес-релізи, по суті, добре написані. Не тільки ваш прес-реліз слід загальний формат що забезпечує включення певних деталей, але також має бути добре написано з точки зору пошукової системи. Кілька добре підібраних ключових слів, пов'язаних з послідовним та інтелектуальним написанням, збільшить ваш рейтинг у пошукових системах і збереже відвідувачів.

Щоб допомогти вам визначити, які ключові слова будуть найкращими у вашому прес-релізі, потрібно задати собі кілька запитань.

Якщо ви пишете про свою компанію

 • Які ключові слова визначають вашу компанію?
 • Яку якість ви пишете спеціально?
 • Ви змінили філософію обслуговування клієнтів?
 • Ви додали ще одного члена до своєї команди?

Якщо ви пишете про свою роботу

 • Що конкретно ви робили для клієнта?
 • Чи використовували ви свою технологію на своєму веб-сайті?
 • Ви працювали з партнером агентства?

Якщо ви пишете про свою роботу для конкретного клієнта

 • Який тип клієнта вони?
 • Чи є вони новою електронною комерцією?
 • Чи є вони політичним кандидатом?
 • Чи є вони клієнтом університету?

Коли ви сумніваєтеся - встановіть, про кого і про що ви пишете, і відвідайте подібні частини вашого веб-сайту, щоб дізнатися, які ключові слова були використані.

Наприклад, ви просто запустили веб-сайт для нового політичного кандидата? Чи є у вас портфель з іншими політичними кандидатами та їхні приклади? Чи є у вас попередні публікації в блогах, які обговорюють політичні веб-сайти?

Хороша ідея полягає в тому, щоб ваша компанія розробила список ключових слів, які вони вважають важливими для пошукової оптимізації та компанії. Google Інструмент ключових слів AdWords дозволяє здійснювати пошук подібних ключових слів і бачити, скільки людей фактично шукає цей термін. Звідти ваша компанія може звузити список слів до тих, які стосуються вашої компанії і мають гідний обсяг пошуку.

Важливо пам'ятати, що пошукові системи з кожним днем ​​стають більш розумними і оцінюють вміст навколо ключових слів більш ретельно, ніж коли-небудь. Таким чином, при заповненні ваших прес-релізів з ключовими словами може здатися, що кращий спосіб допомогти вашим SEO, було б краще зосередитися на розробці якості вашого написання і вставки ключових слів, де вони підходять послідовно. Малі кроки, такі як переоцінка способу написання прес-релізів, можуть створити великі переваги.

Яку якість ви пишете спеціально?
Ви змінили філософію обслуговування клієнтів?
Ви додали ще одного члена до своєї команди?
Чи використовували ви свою технологію на своєму веб-сайті?
Ви працювали з партнером агентства?
Чи є вони новою електронною комерцією?
Чи є вони політичним кандидатом?
Чи є вони клієнтом університету?
Наприклад, ви просто запустили веб-сайт для нового політичного кандидата?
Чи є у вас портфель з іншими політичними кандидатами та їхні приклади?