Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Мапа Харцизька

Опубликовано: 21.10.2018

видео Мапа Харцизька

На Сході сепаратистами захоплено більше десятку адмінбудівель

Історія міста Харцизьк

Перша згадка про слободу Харцизьку з'являється у 1786 році. Видобуток кам'яного вугілля почався у 60 - х роках XIX століття. У 1869 році це було селище біля станції, яка розташовувалася на Курсько - Харків сько - Азовській залізній дорозі. У 1883 році була відведена залізнична лінія на Макіївку , що сприяло зростанню поселення.


Рідкісна хвороба: Данило Бачишев потребує допомоги

У 1895 році за допомогою Дебальцевського товариства в Харцизьку побудований перший великий завод - котельно - механічний, який у 1910 році став філією макіївського металургійного заводу. У 1897 році вступили в дію майстерні Шліхта (сьогодні машинобудівний завод). 1914 року котельно - механічний завод стає Харцизьким трубним заводом. У 1914 році механічні майстерні стають заводами "Фрессе" й "Рено", а вже з 1920 року об'єднані в завод "Ремруд", а з 1928 року він носить назву "Главармліт", нині - "Армліт".

В квітні 1923 року Харцизьк стає центром Зуєвського району Юзівського округу. У 1929 році утворена Харцизька волость в яку увійшли селища Харцизьк та Трубне, а також хутори Золотарєва, Цецюра, Панасенко, Майсаки, Нове Життя. У 1936 році Харцизьк отримує статус міста районного підпорядкування. З 1930 по 1938 роки Харцизький трубний завод йменується заводом "Сталь". У 1940 році увійшов в лад сталедротяноканатний завод (нині канатний завод "Силур").

В вересні 1941 року Харцизьк був захоплений німецько - фашистськими окупантами. У вересні 1943 року Харцизьк було звільнено від загарбників.

У 1956 році в місті заснований трест "Жовтеньвугілля". У 1962 році Харцизьк став містом обласного підпорядкування. У 70 - х роках XX століття почав діяти трубоелектрозварювальний цех трубного заводу.

rss