Навигация по сайту

Популярные статьи

Маркетинг експертів з пошукових систем - Річарда Ліга

Досвід Річарда Лі у сфері онлайн-маркетингу охоплює понад 17 років професійного досвіду, збільшуючи доходи для кожної компанії, з якою він працював Досвід Річарда Лі у сфері онлайн-маркетингу охоплює понад 17 років професійного досвіду, збільшуючи доходи для кожної компанії, з якою він працював. Він зробив значний вплив на багато підприємств, які намагаються досягти наступного рівня, інтегруючи Інтернет зі здоровими маркетинговими принципами, щоб домогтися додаткового успіху, збільшивши доходи на 500% для декількох клієнтів.

Річард зосереджує свої навички на маркетингу в пошукових системах (SEO & PPC), електронній комерції та електронному маркетингу, що спеціалізуються на роздрібних та програмних компаніях як для B2B, так і для B2C. Його набір навичок включає в себе маркетингову стратегію пошукової системи, пошукову оптимізацію (SEO), оплату за клік (PPC), управління зв'язками, електронну комерцію та загальний електронний маркетинг.

Річард створив і провів оптимізацію свого першого корпоративного веб-сайту в 1995 році для запуску програмного забезпечення, досягнувши найвищого рейтингу в пошукових системах у 1996 році. Річард допоміг створити систему порталу Інтранет, яка використовується і сьогодні в Oracle, що використовують понад 60 тис. Співробітників і підрядників у всьому світі, а також організувала підготовку понад 100 фахівців з маркетингу в Oracle. Річард також керував створенням сотень веб-сайтів і маркетингових кампаній, сотень RSS-каналів новин, понад 1000 рекламних банерів, понад 1000 цільових сторінок, зареєстровано понад 2000 доменних імен, а також керував сотнями електронної пошти, соціального маркетингу та електронною поштою. маркетингові проекти.

Річард любить працювати в продуктивному командному середовищі, будь то зі своїм професійним персоналом у BeeSeen, співпрацюючи з іншими агентствами, або працюючи з власними фахівцями з маркетингу в різних компаніях. Чи ведуть весь проект, або є частиною загальної команди маркетингу, Річард добре працює з усіма, кого він зустрічає.

Незалежно від того, хто ви вирішили допомогти вам у пошуку маркетингових пошукових систем або онлайн-маркетингових послуг, будь ласка, прийміть на роботу компетентного консультанта, який добре обізнаний у всіх галузях у цій сфері, і переконайтеся, що вони приділять достатньо часу для розуміння та задоволення ваших потреб. Так що навіть якщо ви зробите це в будинку, щоб бути успішним у цій галузі, ви повинні бути присвячені. Подумайте про пошукові системи, як про найважливіший канал збуту онлайн-світу, і проігнорувати його або використати, це призведе лише до втрати потенційних продажів. Значення додаток будь-якого маркетингу в пошукових системах (SEO & PPC) Консультант, щоб заощадити час і гроші, допомагаючи вам збільшити дохід від продажів.

Річард Лі доступний для стратегічного консалтингу та тренінгів для компаній B2B та B2C, а також інших консультантів та агентств. Натисніть тут, щоб зв'язатися з ним сьогодні !