Навигация по сайту

Популярные статьи

Маркетинг в Польщі

  1. МИ НАДАЄМО НАСТУПНІ ПОСЛУГИ:
  2. ЯК ВИГЛЯДАЄ СПІВРОБІТНИЦТВО З SBA -GROUP:

Зв'язатися з консультантом>

Ми пропонуємо повний комплекс маркетингових послуг на польському ринку, польською та англійською мовою. Починаючи від ринкових досліджень, визначення сегментів ринку і цільової аудиторії, розробки продуктів і послуг, їх функціонального наповнення і зовнішнього вигляду, до визначення ринкової та оптимальної ціни і проведення цілого етапу робіт по просуванню продуктів і розробці рекламно-сувенірної продукції, яка буде розрахована на польський ринок.

МИ НАДАЄМО НАСТУПНІ ПОСЛУГИ:

МИ НАДАЄМО НАСТУПНІ ПОСЛУГИ:

Адаптація маркетингових матеріалів під польський ринок

Детальніше ->

Комплекс наших послуг завжди може бути доповнений вашими нетривіальними завданнями. Будь-кейс нашого клієнта - будь-то завдання купити бізнес в Польщі або експорт товарів до Польщі - це виклик нашим фахівцям, які готові організувати масштабну діяльність по вас сферам або регіонах і забезпечити високоефективні результати за підсумками виконаних робіт.

«System Business Advisory Group» пропонує і використовує виключно сучасні та ефективні технології маркетингу, що дозволяє нашим клієнтам з максимальною віддачею інвестувати капітал і забезпечує високу конкурентоспроможність на ринку, як на етапі входження, так і етапі розвитку на польському ринку.

ЯК ВИГЛЯДАЄ СПІВРОБІТНИЦТВО З SBA -GROUP:

ви   залишаєте заявку   на сайті із зазначенням своїх контактних даних ви залишаєте заявку на сайті із зазначенням своїх контактних даних.

Наш відділ по роботі з клієнтами, розгляне Ваш запит і направить до нашого директора з маркетингу або інтернет-маркетологу Наш відділ по роботі з клієнтами, розгляне Ваш запит і направить до нашого директора з маркетингу або інтернет-маркетологу.

У призначений заздалегідь час у вас пройде перша (безкоштовна) консультація, ми заглибимося в Ваш питання, складемо індивідуальну дорожню карту нашої співпраці У призначений заздалегідь час у вас пройде перша (безкоштовна) консультація, ми заглибимося в Ваш питання, складемо індивідуальну дорожню карту нашої співпраці.

Ми готуємо необхідні документи Ми готуємо необхідні документи. Укладаємо договір.

Ми приступаємо до виконання своїх зобов'язань Ми приступаємо до виконання своїх зобов'язань.