Навигация по сайту

Популярные статьи

Маркетингові дослідження

 1. Маркетингові дослідження і маркетинг
 2. Види маркетингових досліджень
 3. дослідження споживачів
 4. дослідження ринку
 5. Географія і напрямки маркетингових досліджень
 6. Кваліфікація фахівців
 7. Методи маркетингових досліджень
 8. Як все відбувається?
 9. Вартість проведення маркетингових дослідження ринку
 10. Досвід маркетингових досліджень

Маркетингове дослідження - це систематичний збір і аналіз економічних, соціологічних даних з різних аспектів маркетингової діяльності. Проводимо такі маркетингові дослідження в Україні: кабінетні, польові; маркетингові дослідження споживачів, конкурентів і ринкової кон'юнктури в цілому.

Маркетингові дослідження надають можливість правильних управлінських рішень, а результати дослідження ринку ведуть до розуміння споживчих переваг, об'єктивної картини дій конкурентів, і відкривають шляхи формування збутових ланцюжків і збільшення обсягів збуту.

Маркетингові дослідження і маркетинг

агентство інтернет-маркетингу «WEB-MACHINE» почала свою діяльність в Харкові в 2014 році з проведення маркетингових досліджень, як на внутрішньому, так і на міжнародному ринку, а також з розкрутки продуктів на ринках. За останні 5 років нами були проведені різні маркетингові дослідження від проведення фокус-групи з метою визначення ставлення до назви нової торгової марки, до аналізу міжнародних ринків збуту систем контролю доступу, включаючи аналіз конкурентів серед виробників, так і в дистрибуції. Тільки після якісного і достовірного результату маркетингового дослідження, можна сміливо приступати до розкручування товару / послуги, сайту або бренду. Розкрутка за все вище-переліченого вимагає достовірних даних про ринок з метою отримання максимальної ефективності розкручуваного предмета і високих показників продажів.

Види маркетингових досліджень

Наша компанія проводить наступні види маркетингових досліджень в Харкові (як кабінетні, так і польові):

дослідження споживачів

 • Пошук цільової аудиторії
 • Оцінка потенційного попиту
 • Дослідження споживчого ринку (B2C)
 • Аудит роздрібної торгівлі
 • Тестування реклами, продукту
 • Опитування B2C (опитування, фокус-групи).

дослідження ринку

 • Пошук дилерів в регіонах
 • Дослідження кон'юнктури ринку
 • Конкурентна розвідка і дослідження конкурентів
 • Пошук перспективних товарів
 • Дослідження каналу закупівель.

Географія і напрямки маркетингових досліджень

Проводимо маркетингові дослідження в Україні і в країнах СНД, а також міжнародні дослідження (Азія, Європа). Сфери досліджень можуть бути абсолютно різними, будь то оптова та роздрібна торгівля, сфера послуг, або виробництво - у всіх них діють одні і ті ж закони - закони маркетингу!

Сфери досліджень можуть бути абсолютно різними, будь то оптова та роздрібна торгівля, сфера послуг, або виробництво - у всіх них діють одні і ті ж закони - закони маркетингу

Кваліфікація фахівців

Маркетингові дослідження проводять фахівці з досвідом роботи в маркетингу і в дослідженнях, мають вищу економічну освіту.

Методи маркетингових досліджень

Методи роботи діляться на наступні:

 • якісні маркетингові дослідження (інтерв'ю, фокус-групи);
 • кількісні дослідження (різні опитування, веб-аналітика і інші методи, що дозволяють отримати кількісну і / або структурну характеристику досліджуваного об'єкта);
 • додаткові дослідження (наприклад, mystery shopping).

Як все відбувається?

 1. Ви відправляєте заявку
 2. Ми її вивчаємо і разом складаємо бриф на дослідження
 3. Ми проводимо дослідження
 4. Ми надаємо Вам в строк звіт і всі отримані в ході аналітики дані і першоджерела
 5. Ви користуєтеся даними маркетингового дослідження і направляєте Ваш бізнес в потрібне русло!

Ви відправляєте заявку  Ми її вивчаємо і разом складаємо бриф на дослідження  Ми проводимо дослідження  Ми надаємо Вам в строк звіт і всі отримані в ході аналітики дані і першоджерела  Ви користуєтеся даними маркетингового дослідження і направляєте Ваш бізнес в потрібне русло

Вартість проведення маркетингових дослідження ринку

Вартість маркетингового дослідження може мати відчутні відмінності і безпосередньо залежить від таких факторів, як вибірка, місце проведення, і вибраних методів дослідження, додаткових витрат, вартість отримання інформації, залучення додаткових ресурсів.

Якщо Вас зацікавила інформація і Ви хочете дізнатися, як ефективно поєднати розкрутку сайту Вашого продукту і бізнесу в цілому з дослідженням ринку - звертайтеся до нас за контактами або скористайтеся формою по кнопці нижче.

Досвід маркетингових досліджень

Деякі з виконаних робіт:

Деякі з виконаних робіт:

Докладні кейси і приклади звітів маркетингових досліджень ми не наводимо, тому що інформація безстроково є власністю наших Замовників і ми маємо зобов'язання про нерозголошення отриманих даних.

Як все відбувається?