Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Маршрутка №251 не їздитиме через центр Луцька

Опубликовано: 15.01.2019

Автобуси приміського маршруту №251 «Підгайці-Забороль» не курсуватимуть вулицею Богдана Хмельницького та проспектом Волі. Рішення набере чинності з 1 січня 2019 року.

Про це йшлося 29 листопада під час засідання Луцької міської ради, повідомляє Інформаційне агентство Волинські Новини .

Депутат  Віктор Ящук , наголосив, що маршрутка, яка їздить в Ківерці, завантажує пропекти Соборності та Перемоги, натомість маршрутка №251 завжди їздить вчасно.

Своєю чергою, начальник управління транспорту та зв’язку  Володимир Степанов  зауважив, що маршрутки №251 не мають необхідних дозволів на рух центральними вулицями.

Радник міського голови  Ігор Поліщук  підкреслив, що фракція УКРОПу виступає за те, аби у місті був порядок.

«На жаль, коли ОДА давала погодження на рух приміських маршруток Луцьком, то не зверталася до міської ради за погодженням, хоча, відповідно до закону, мала це зробити. Тому ми маємо перевантажену транспортну мережу. Ми поступово будемо змінювати всі маршрути», – додав Ігор Поліщук.

Натомість  Олександр Кравченко  запропонував, аби рішення набрало чинності з 1 січня 2019.

Тож рішення «Про дозвіл проїзду автобусів приміського маршруту №251 «Підгайці-Забороль» по вулиці Богдана Хмельницького, Парковій та проспекту Волі» депутати вирішили вважати таким, що втратило чинність. Та підтримали зміну Олександра Кравченка.

У пояснювальній записці до проекту рішення зазначається, що метою прийняття рішення є впорядкування руху приміського пасажирського транспорту, що здійснює транзитний рух вулицями та проспектами міста.

rss