Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Матраци 90х190 недорого

Опубликовано: 14.01.2019

видео Матраци 90х190 недорого

Распаковка Матрас LasCavo Пикассо 90х190 см с магазина rozetka.com.ua

Як відомо, якісний матрац – основа комфортного і повноцінного сну, і як наслідок міцного здоров’я будь-якої людини. Вибір матрацу вимагає серйозного підходу і врахування кількох важливих нюансів.Перш за все, визначтесь – якого розміру матрац Вам потрібен? Ви самотня людина або ж шукаєте дитячий матрац? В такому випадку Вам потрібно обрати одну з моделей матраців розміром 90х190 см. Матраци такого розміру розраховані для їх використання на односпальних та дитячих ліжок відповідних габаритів. Дивани з ортопедичними матрацами – теж гарний варіант для забезпечення якісного спального місця для однієї людини.


Купити матраци Тернопіль ціни недорого

Спеціалісти у меблевій галузі радять при виборі матрацу змоделювати свій сон – навідатися до одного з меблевих салонів та полежати по черзі на матрацах, що Вас зацікавили. Таким чином, Ви одразу дійдете висновку щодо ступеню жорсткості, якого потребує Ваш хребет і з яким Ви комфортно почуватиметеся всю ніч. Дехто вважає, що чим жорсткіший матрац, тим він кращий, проте це не відповідає дійсності – кожен організм індивідуальний і потребує певного рівня жорсткості для забезпечення найбільш комфортних відчуттів під час сну і повноцінного відпочинку для спини.

Серед наповнювачів сучасних матраців вирізняються безліч матеріалів як натурального, так і штучного походження. Найдорожчим наповнювачем для матраців є натуральний латекс – вироби з ним дуже м’які і часто відрізняються перемінною жорсткістю.

Природні наповнювачі для матраців обумовлюють теж відносно високу ціну на такі вироби, але разом з тим забезпечують високу екологічність і корисність власникові матрацу з натуральним наповнювачем.

Більш економними варіантами є ортопедичні матраци , в якості наповнювача яких виступають синтетичні штучні матеріали – поролон або латекс. Такі вироби зазвичай мають високу жорсткість і їх можна купити доволі недорого.

Якщо у Вас виникли сумніви, або ж Ви маєте проблеми зі здоров’ям – не зайвим буде проконсультуватися зі спеціалістом, щоб не нашкодити своєму здоров’ю.

Матраци 90х190 від української меблевої фабрики RedLight

Замовити матраци 90х190, не відходячи від комп’ютера – з RedLight це можливо. Каталог нашого меблевого інтернет-магазину містить дитячі матраци та матраци для дорослих розміру 90х190 см з детальною інформацією та якісними фото кожного. Ви також можете відвідати один із наших мебельних магазинів, щоб отримати детальну консультацію наших спеціалістів. Потрібна доставка? Тернопіль, Львів, Івано-Франківськ, Запоріжжя – у будь-яке місто країни ми доставимо Ваші замовлення швидко та надійно.

rss