Навигация по сайту

Популярные статьи

Мазило Фаерфокс версій 56, 57, 58 скачати безкоштовно

  1. особливості браузера
  2. установка браузера
  3. Як відкотити (повернути) попередню версію Firefox
  4. Версії Firefox для 32 і 64 розрядних систем

Браузер російською мовою Mozilla Firefox - один з найпопулярніших браузерів для Windows Браузер російською мовою Mozilla Firefox - один з найпопулярніших браузерів для Windows. З версією 57 браузер працює на движку Quantum. Це дає можливість використання декількох ядер замість одного, що значно прискорює роботу. Також тепер можна користуватися декількома процесами паралельно. Движок такого типу значно підвищує час завантаження контенту, але докладніше про це я написав на сайті undelete-file.ru нижче.

Зміст статті:

Основні функції можуть бути легко доповнені розширеннями, що дає можливість максимально персоналізувати «Фаерфокс» під певні вимоги кожного з користувачів. Нова версія браузера підходить для систем 32 bit і 64 bit.

особливості браузера

«Мазило», починаючи з версії 56, має безліч можливостей і переваг:

  1. Модернізованим дизайном в стилі мінімалізм, трохи схожим на простий і зрозумілий Google Chrome. Дає можливість використовувати функцію закріплення вкладок, що дуже зручно для користувачів, часто використовують певні сервіси. Доступна функція швидкого перемикання, що значно полегшує пошук потрібного сервісу. Також можна утворювати групи вкладок, щоб вони завжди були в швидкому доступі.
  2. Підвищена продуктивність браузера робить його швидшим (В п'ять разів щодо попередньої версії). Сторінки вантажаться менше, ніж за секунду. Firefox завантажити доцільно для більш зручної роботи з інтерактивними сервісами.
  3. Додатки для індивідуалізації представлені у величезній кількості сервісів і розширень , Які характеризують хороший браузер, що володіє гнучкістю. Mozilla firefox можна скачати безкоштовно російською мовою і оцінити по достоїнству всі його переваги. Представлено також безліч варіантів оформлення браузера, які повністю забезпечать комфортну роботу з «Мазило».
  4. Конфіденційність забезпечена завдяки Заборону відстеження дій користувачів. Це дозволяє перешкоджати використанню особистих даних.

Також перевагою Mozilla Firefox, що становить конкуренцію найбільш відомими браузерами, є захист від шкідливих сайтів. «Фаерфокс» менш схильний до помилок і збоїв - таку думку було висунуто експертами. Розробники пропонують встановити функцію «Батьківський контроль» для безпечного користування інтернет-ресурсів дітьми, яке можна включити в налаштуваннях програми.

установка браузера

Встановити firefox зможе будь-який користувач, так він встановлюється як будь-яка інша програма. Складнощів цей процес викликати не повинен.

Єдине, що можна додати - завантажувати версію браузера потрібно згідно вашому типу розрядності системи, яку можна подивитися у властивостях комп'ютера. А зробити це дуже просто - на іконці «мій комп'ютер» натискаємо правою кнопкою миші і вибираємо «Властивості»:

Відповідно вибираємо версію для розрядності операційної системи: 32-бітну або 64-бітну.

Російська версія доступна для скачування і легко синхронізується з мобільним додатком на основі як Android, так і iOS. Браузер оснащений розумною рядком пошуку та перевіркою правопису. Також передбачена можливість блокування спливаючих вкладок. Якісно інтегрований Download-менеджер і сервіс перегляду PDF-файлів.

Mozilla firefox знаходиться на третьому місці серед найбільш популярних браузерів світу. Половина жителів Німеччини та Польщі вибрали для себе саме «Фаерфокс». «Мазило» випереджає Гугл Хром по завантаженню деяких сайтів, але при цьому використовує на третину менше оперативної пам'яті. Ви можете завантажити останню версію браузера безкоштовно російською мовою.

Як відкотити (повернути) попередню версію Firefox

Напишу цей спосіб, так як сам зіткнувся з такою проблемою, коли на новій версії браузера Мазілу у мене почав гальмувати комп'ютер через брак оперативної пам'яті. Новий Фаерфокс споживає багато пам'яті і ресурсів, внаслідок того, що коли ми відкриваємо нові вкладки, то в диспетчері завдань можна спостерігати як з'являється ще одна програма firefox.exe, хоча браузер запущений - один. Цей же принцип працює в опері, інтернет експлорері і хромі.

Відбувається заповнення оперативної пам'яті і комп'ютер починає тупити. Зате розробники пишуть, що нова версія Мазілу працює абсолютно по-новому і помітно швидко! Правильно, але але якщо на вашому комп'ютері більше 4 Гб ОЗУ, так як нова mazilla дуже любить «їсти» оперативку ...

Вибачте, трохи відійшов від теми ... :) Так ось, для того щоб повернути стару, більш ранню версію firefox потрібно просто завантажити повну версію програми для своєї розрядності системи, про що я писав вище, і виконати звичайну установку на комп'ютер.

Повна версія браузера - це установчий пакет програми, який інсталюється відразу ж в комп'ютер, а не скачується в ході установки. Простими словами - це файл, розмір якого більше 1 Мб!

Стара версія замінить поточну і у вас буде колишній і звичний і швидкий браузер! Ось і все, сподіваюся це Вам стане в нагоді і допоможе!

Версії Firefox для 32 і 64 розрядних систем

Для 32 розрядної Windows (x32)для 64 розрядної Windows (x64)

Firefox 56.02 скачати безкоштовно (34,7Мб)

Firefox 56.02 скачати безкоштовно (37,6Мб)

Firefox 57.0 скачати безкоштовно (34Мб)

Firefox 57.0 скачати безкоштовно (37Мб)

Firefox 58.0b6 скачати безкоштовно (35Мб)

Firefox 58.0b6 скачати безкоштовно (38Мб)

Ну ось друзі, сподіваюся Вам знадобляться всі ці файли браузера від «лисиці»! Розмір файлів в середньому 35 Мб так як це повні версії.

Джерело: undelete-file.ru

Терміново розповісти друзям: