Навигация по сайту

Популярные статьи

Медійна реклама Москва | медійно контекстна реклама, банерна реклама, Яндекс Директ і Гугл (Google), вартість, замовити в інтернеті | агентство медійної реклами Влучно

 1. Переваги медійної реклами в інтернеті
 2. Мінуси медійної реклами
 3. Види розміщення медійно банерної реклами
 4. Стратегія MustHave - медійно контекстна реклама
 5. Замовити медійну рекламу в нашому агентстві

Медійна реклама служить для цілей, що відрізняють її від контекстної реклами. Якщо інструменти контекстної реклами спрямовані на роботу з уже сформованою аудиторією, яка шукає той чи інший товар, то медійна реклама в першу чергу покликана служити створенню даної аудиторії або створення аудиторії лояльних бренду споживачів (створення іміджу), нагадування про себе вже наявним споживачам.

Переваги медійної реклами в інтернеті

 • Можливість візуалізації пропозиції, і як наслідок досягнення більш ефективного впливу на аудиторію.
 • Досягнення впізнаваності бренду, а також в потенційних масштабах охоплення аудиторії.
 • Кожен раз, коли користувач відкрив сторінку, на якій розміщений банер, можна прийняти той факт, що він його побачив.

Звичайно, то як часто банер побачить цільова аудиторія, залежить від того де і як він буде розміщений.

Саме ці чинники - де і що за банер, а також будь він розмірів і формують вартість кожних 1000 його (банера) показів.

Саме ці чинники - де і що за банер, а також будь він розмірів і формують вартість кожних 1000 його (банера) показів

Завдяки цій перевазі, розміщення медійної реклами в інтернеті дозволяє оповістити широке коло осіб за досить короткий проміжок часу про вихід нового бренду на ринок, або нагадати про своє існування старим, вже знайомим з вами клієнтам.

Мінуси медійної реклами

Мінусами медійної реклами можна вважати кілька основних показників:

1 - Низький рівень таргетування.

Рівень таргетування низький, так як оплата найчастіше відбувається на основі даних про кількість показів, а не переходів. А те, яка частина даної аудиторії є потенційним клієнтом - не настільки важливо.

Але, з іншого боку, практика склалася таким чином, що даний вид реклами в інтернеті використовується для реклами великих багатоцільових брендів або брендів, орієнтованих як кінцевого споживача на широке коло фізичних осіб. Прикладом може служити реклама морозива влітку.

2 - Другим мінусом є висока вартість розміщення на проектах з найбільш якісною аудиторією або через КМС (Медійну мережу) з дуже суворими настройками таргетингу.

Медійна реклама, вартість якої відносно невисока, найчастіше не досягає поставлених цілей, в таких випадках краще скористатися контекстною рекламою Яндекс і Гугл.

 • Підбір майданчиків для медійної реклами за параметрами за 1шт. - від 400 руб.
 • Разові послуги - від 650 руб.

Види розміщення медійно банерної реклами

1 КМС або розміщення медійно банерної реклами за допомогою контекстно-медійної мережі.

2 - Класичне розміщення, тобто покупка певного періоду розміщення банера на певній майданчику (сайті).

Даний спосіб розміщення гарний тільки тоді, коли ви точно знаєте, що конкретна рекламна майданчик (інтернет-сайт або сторінка) працює ефективно і може дати якийсь прогнозований ефект. У таких випадках можна на досить хороших умовах скуповувати певні часові проміжки розміщення. Це дозволяє фіксувати ставлення вкладених коштів до певного рекламному ефекту.

Як правило, чим вище мінімальна вартість розміщення банерної реклами на майданчику в Яндекс Директі, тим дешевше кінцева вартість переходу.

До слова, можна сказати, що найдешевший контакт з глядачем досі утримується на телебаченні за рахунок величезного охоплення аудиторії. Тобто, класичний спосіб розміщення підійде для великих компаній з величезною аудиторією і завданням максимально знизити кінцеву вартість контакту з глядачем в рамках слабо обмежених бюджетів.

Стратегія MustHave - медійно контекстна реклама

Такий вид реклами можна назвати комбінованим інструментом, який поєднує якості медійної і контекстної. В даному випадку мова йде як про розміщення на тематичних майданчиках, порталах, в каталогах, таких рекламних носіїв як оголошення або банери в залежності від бюджету, поставлених задач і так далі.

Медійно контекстна реклама продуктів або послуг розміщується там, де компанія має бути розміщена апріорі, тобто інформація буде знаходитися на тих майданчиках, де всі конкуренти своїм досвідом уже довели ефективність цілорічного розміщення.

Ця стратегія важлива тому, що не всі профільні та ефективні інтернет-майданчики можна охопити лише шляхом розміщення медійної контекстної реклами Яндекс через КМС. Буває, що цього просто не дозволяють націлювання, в деяких випадках дані портали в принципі не беруть участі в КМС. Але розміщення на них дуже важливо, адже там сидять всі ваші конкуренти і, як наслідок, великий відсоток ЦА (вузькопрофільної цільової аудиторії).

Для того, щоб виявити подібні майданчики для клієнтів, агентство медійної реклами Влучно використовує практику проведення аналізу рекламної активності, за підсумками якого визначає всі ті сайти, на яких публікують інформацію про себе ваші конкуренти.

Замовити медійну рекламу в нашому агентстві

 • зателефонуйте за телефоном: (495) 663-95-14
 • або

 • заповніть форму замовлення зліва

Замовити просування сайту можна тут

супутні послуги