Навигация по сайту

Популярные статьи

Мета опис WordPress - повний покроковий посібник

  1. як написати мета-опис у WordPress?
  2. Мета-опис Yoast seo
  3. Як писати великі мета-описи
  4. як додати мета опис в домашній сторінці WordPress з Yoast SEO?
  5. Легка WP Мета Опис WordPress плагін
  6. інші ресурси

/? php the_meta (); ?>

Для краще SEO і до зробити свій веб-сайт доступним для пошуку в Google та інші пошукові системи, Ви повинні оптимізувати кожне повідомлення в блозі. Починається з помітний заголовок високоякісний оригінальний вміст, оптимізовані зображення, ключове слово в заголовку повідомлення, URL-адреса, вміст тіла та мета-опис.

У цій посаді, я збираюся пояснити мета опис в WordPress. Це дуже легко написати ефективний мета опис в WordPress. Плагін Yoast SEO дозволяє легко написати мета опис для кожної сторінки.

Мета опис - тег HTML. WebDeveloper і блогери використовують атрибут Meta Descriptions для надання стислих пояснень вмісту веб-сторінки.

Хочете почати потужний, швидкий блог. Купити Доступний хостинг від WestHost починаючи з $ 2.67 / місяць тільки.

Мета описи зазвичай використовуються на сторінках результатів пошуку (SERPs) для відображення фрагментів попереднього перегляду для даної сторінки. Ви можете побачити приклад опису мета на наступному скріншоті.

Ви можете побачити приклад опису мета на наступному скріншоті

Мета опис Приклад - Image Credit HubSpot

як написати мета-опис у WordPress?

Тег мета опису йде в голову розділ веб-сторінки. WordPress не має функції запису мета опису посад і сторінок.

Але ви можете використовувати безкоштовні плагіни SEO. Yoast SEO це безкоштовний і дуже популярний плагін SEO. За допомогою цього плагіна, ви можете написати унікальний мета опис, назву для SEO, слізень і фокус ключове слово для кожного блогу.

Мета-опис Yoast seo

Встановіть і активуйте плагін Yoast SEO. Напишіть нове повідомлення, а під редактором вмісту - редактор фрагментів Yoast. Щоб додати мета опису, натисніть кнопку Редагувати фрагмент.

Тут ви можете побачити скріншот Yoast SEO.

Мета-опис WordPress - Yoast SEO

Написати помітний титул для пошукових систем і ефективний мета-опис для вашої публікації. Після написання мета-опису натисніть кнопку "Закрити редактор фрагментів". Ви можете переглянути перегляд фрагментів у прямому ефірі.

Як писати великі мета-описи

Ваша увага повинна бути на переконанні шукача натиснути на ваше посилання. Завжди записуйте мета опис вручну. Ось кілька порад щодо написання ефективних описів мета.

Мета-опис має пояснювати читачеві саме те, що вони можуть знайти на вашій веб-сторінці, якщо вони натиснули. Не обманюйте пошукачів, пам'ятаючи, що вони можуть натиснути кнопку назад.

Подумайте про початок ваших мета-описів з дієсловами: "Вчитися", "Відкрити" або "Захопити", а також слідувати специфіці того, що саме вони отримають, якщо натиснуть. HubSpot

Як правило, мета опис має бути не більше 155 символів. Якщо ви спробуєте написати довгий мета-опис, Yoast змінить колір тексту з чорного на червоний.

як додати мета опис в домашній сторінці WordPress з Yoast SEO?

Yoast SEO є дуже потужним і розширеним плагіном, під розділом Титули та метаси, Ви можете написати ручний мета опис домашньої сторінки, Типи повідомлень, Таксономії та Архіви.

Клацніть на вкладці Домашня сторінка і напишіть потужну метазображення про домашню сторінку вашого сайту. Докладні відомості див. На скріншоті нижче.

Домашня метадані WordPress - Yoast SEO

Щоб дізнатися більше про метадані домашньої сторінки, натисніть посилання "Довідковий центр". Ви можете дивитися відео-уроки, шукати базу знань, читати пояснення шаблонів і дізнаватися про основні і просунуті змінні.

Yoast також опублікував безліч безкоштовних навчальних посібників про всі налаштування плагінів Yoast. Перегляньте наступне відео, щоб дізнатися більше про назви домашньої сторінки та опис.

Легка WP Мета Опис WordPress плагін

Це безкоштовний і дуже простий плагін, який дозволяє писати окремий опис для кожного повідомлення, сторінки або типу спеціального повідомлення. який додається як мета опис до голови html.

Індивідуальний опис публікації або сторінки набирається і редагується в окремому текстовому полі, розташованому під текстовим полем для редагування тексту повідомлення.

Легка WP Мета Опис Безкоштовний плагін WordPress

Цей безкоштовний плагін також дозволяє писати мета-опис для архіву категорій, тегів і користувацьких таксономій, а також на першій сторінці.

Щоб додати опис до категорії, перейдіть до панелі інструментів> Повідомлення> Категорії. Виберіть категорію в таблиці праворуч або створіть нову категорію.

Введіть опис у текстовому полі Description, Weather або ні, цей опис буде переглянуто для відвідувачів сайту до кожної теми.

Щоб відредагувати опис мета-сторінки на першій сторінці, перейдіть до панелі інструментів WordPress> Параметри> Gemeral і редагуйте Tagline.

Завантажити Easy WP Meta Description Плагін WordPress

інші ресурси

Як написати Ефективний мета опис це чудова стаття на HubSpot Автор Рамеш Ранджан.

Прочитайте цю докладну статтю Мета опис у блозі Moz. Дізнайтеся, як Написати SEO дружній заголовок блогу .

Ознайомтеся з нашою покроковою статтею, щоб дізнатися, як це зробити Створюйте дружні веб-сайти Google за допомогою WordPress .

Пов'язані

К написати мета-опис у WordPress?
Php the_meta (); ?
К додати мета опис в домашній сторінці WordPress з Yoast SEO?