Навигация по сайту

Популярные статьи

Методи розкрутки груп в Одноклассниках

Вирішив трохи систематизувати методи розкрутки груп в Одноклассниках. Зробити це хочу в першу чергу для себе і для тих, хто тільки починає свій довгий шлях в цій соціальній мережі.
Вирішив трохи систематизувати методи розкрутки груп в Одноклассниках
Инвайт в Одноклассниках

Почну з самого змученого - Інвайт в Одноклассниках . Чому так сумно? Та тому, що свого часу я був свідком того, як глибоководне озеро инвайта в ОД перетворилося в жалюгідну калюжу (хай вибачать мені цю алегорію читачі). У минулі часи, цим методом за добу можна було створити групу з більш ніж 100k учасників.
Зараз же хочеться сказати словами великого поета: «Яке лукавство підступність - напівживого забавляти». Але, тим не менш, факт, що цей метод все ще живий. Всю інформацію з цього методу, ви знайдете по вищенаведеної посиланням.

Вірусні пости
✔ Вірусні пости   Спосіб досить времязатратний і має на увазі під собою хоча б якесь початкове кількість учасників в групі
Спосіб досить времязатратний і має на увазі під собою хоча б якесь початкове кількість учасників в групі. Величезною підмогою в даному методі виступають «опитування в Однокласниках». Так що-там лукавити, тільки завдяки їм, цей спосіб і живе. Якість аудиторії групи розкрученої таким чином - гарне, але поки розкрутіть - онуки до школи підуть 😉 Для любителів експериментів можу запропонувати для прикладу ось такий пост (Це приклад негативного вірусного поста, так що обережніше).

Розкрутка групи класами
✔ Розкрутка групи класами   Другий спосіб, який можна практикувати маючи купу фейковий акаунтів з великою кількістю друзів я б назвав «розкрутка класами«, тому що  привернення уваги до групи відбувається за рахунок того, що фейки ставлять «класи» на зазначені посади, запускаючи їх в стрічку
Другий спосіб, який можна практикувати маючи купу фейковий акаунтів з великою кількістю друзів я б назвав «розкрутка класами«, тому що привернення уваги до групи відбувається за рахунок того, що фейки ставлять «класи» на зазначені посади, запускаючи їх в стрічку.

Якщо хочете підвищити відвідуваність групи, то група повинна бути відкритою. В цьому випадку ставимо класи на пости з самої групи. При такому розкладі не сподівайтеся на те, що до групи натовпами почнуть приєднуватися учасники. Подивляться, плюнуть в коменти і далі підуть 🙂 Хоча, якщо цей пост буде настільки зухвалим, що спонукає переглядає залишити коментар, то можна дістати його в передплатники. Для цього в настройках групи обов'язково вкажіть, що коментарі можуть залишати тільки вступили:
Якщо хочете підвищити відвідуваність групи, то група повинна бути відкритою
Якщо основна мета - це збільшення учасників, то обов'язково закриваємо групу і ставимо класи на пост розміщений у відкритій групі. Пост робимо незавершеним, обриваємо інформацію на найцікавішому і ставимо посилання на нашу закриту групу. Якщо пост цікавий і ви заінтригували користувача, то він обов'язково відправить запит на вступ. Потім, якщо навіть йому не сподобається контент, він все одно залишиться в групі, просто тому що виходити лінь 🙂

Ставити класи треба через певний інтервал часу, інакше забанити і фейків і модератора, який розмістив пост.

Піар / взаімопіар в інших групах.
✔ Піар / взаімопіар в інших групах
Домовляєтеся з власником великої групи і розміщуєте в ній свої пости. Все це можна робити або на платній основі, або бартером - розміщуючи, в свою чергу, чужі пости в своїх групах. Ефект від розміщення буде такою ж як і від «розкрутки класами». Одна з різновидів цього методу - халявний піар. Збираєте базу відкритих груп, де можна публікувати «обрізи» і публікуєте «до посиніння» 🙂

✔ Офіційна група   або робота з пошуковим трафіком Однокласників ✔ Офіційна група
або робота з пошуковим трафіком Однокласників

Один із способів просування вашої групи - привласнення їй статусу офіційної. Зробити це досить складно, але можна. Навіщо? Потім, що всі офіційні групи мають пріоритет в рейтингу незалежно від кількості учасників. Крім того, якщо назва вашої групи є одним з популярних запитів в пошуку Однокласників, то ви зможете отримувати непоганий «пошуковий» трафік. Конвертуються такий трафік у вступили досить добре.

Відправ Подарунок Безкоштовно і інші обіцянки халяви
✔ Відправ Подарунок Безкоштовно і інші обіцянки халяви   Тема не нова і побита з усіх боків
Тема не нова і побита з усіх боків. Полягає її суть в обмані користувача, якому в обмін на те, що він розішле запрошення в групу своїм друзям - ви дасте можливість відправляти безкоштовні подарунки. Мимоволі на думку спадають слова Сергія Шнурова: «Любить наш народ всяке гавно». Загалом, яким би абсурдом це не здавалося - але цей метод працює і навіть вже встиг обрости різного роду варіантами типу «Букет на сторінку», «Живий подарунок» і т.д. Тільки є одне але - подібну групу можуть заблокувати без пояснень.

Лом
✔ Лом   Йдете на біржу торгує зламаними акаунтами і купуєте їх
Йдете на біржу торгує зламаними акаунтами і купуєте їх. Потім вступаєте цими акками до себе в групу. Це не фейки, тому якогось руху домогтися можна, але пам'ятайте - ви свідомо купуєте крадене і будьте готові понести за це покарання 🙂 Прокотить - прапор вам у руки (переможців не судять), але я б не радив.

Розкрутка через приховані підписки
✔ Розкрутка через приховані підписки   Досить спірне метод, але не протизаконний, навіть з точки зору Однокласників
Досить спірне метод, але не протизаконний, навіть з точки зору Однокласників. Про це способі я знав теоретично і раніше, але в усі тонкощі мене люб'язно присвятив користувач vanya345 з мого улюбленого форуму 🙂

Для цього методу використовується код віджету ОД, а підписка йде через замануха з іншого сайту. Наприклад людина зайшла на сайт а перед ним вискочила рекламка. Ну він, ясна річ, тягнеться до кнопки «закрити». Закриває вікно і автоматом вступає в групу. Або, наприклад, чоловік побачив цікаву статтю і вирішив її прочитати до кінця, натиснувши на кнопочку «ДАЛІ», а його записали в групу, так нічого і не давши.

Маючи потужний джерело стороннього трафіку можна сміливо наганяти передплатників зі «швидкістю світла». Групу можуть заблокувати, тільки якщо Ви почнете рости по 20k на добу.

Дірки в API Однокласників
✔ Дірки в API Однокласників   Відносно цього способу розкрутки хочеться сказати фразою з фільму ДМБ: «Бачиш ховраха
Відносно цього способу розкрутки хочеться сказати фразою з фільму ДМБ: «Бачиш ховраха? - Ні - І я не бачу. А він є. - Зрозумів ». Так ось, є такий спосіб, бо спостерігаю я як ростуть групи по 10k на добу. А групи то відкриті і «мужики то не знають».

Зараз поясню. Опитав я з десяток користувачів цих груп - яким чином вони опинилися там, а у відповідь тиша. Кажуть, ні сном, ні духом: «Взагалі, що це за група - перший раз бачу». Якби це був брухт - за таку швидкість давно «гайки закрутили». А тут - жива й активна. Так що, є і такий спосіб і шукати його потрібно в рядах «кодеров», а не простих смертних SMM-щиків 🙂

Підбивши підсумок, хочу сказати, що швидкого зростання групи можна досягти за рахунок поєднання способів, які наведені вище. Очевидно, що деякі з них я не схвалюю, але як розкручувати свою групу - вирішувати вам.

Чому так сумно?
Навіщо?