Навигация по сайту

Популярные статьи

Методи SEO, щоб відповідати правилам веб-майстрів Google

  1. Оновлення та допомога для веб-майстрів
  2. Деякі конкретні поради
  3. Перш за все, уникайте цієї тактики ...
  4. Що ми можемо взяти з цього?

Якщо є одна область мережі, яка є вогнищем неоднозначності, це правила Google для веб-майстрів

Якщо є одна область мережі, яка є вогнищем неоднозначності, це правила Google для веб-майстрів. Цей розділ їхньої підтримки був прокляттям багатьох життів маркетингової компанії. Попросіть п'ять «експертів SEO» прочитати його та дати резюме, і ви отримаєте п'ять абсолютно різних відповідей.

Чому це?

Ну, ми, здається, живемо в світі, де всі хочуть подвійних відповідей. Все навколо нас настільки складно, що для того, щоб зрозуміти його, ми шукаємо легкий вихід. Деякі з найпоширеніших пошуків у Google починаються з "легкого" або "простого", і не випадково деякі з найпопулярніших статей називаються "П'ятьма швидкими порадами".

Тому, коли хтось запитує: «Які методи SEO дадуть мені можливість зайняти перше місце в Google», вони беруть ручку і очікують негайної відповіді. На жаль, такої немає. Кожен сайт відрізняється, і кількість вимірювань, зроблених пошуковими системами, абсолютно невідома. Так, ми чуємо старі «200 факторів ранжирування», але це число складається, як багато контенту в Інтернеті.

Так що ж нам вірити?

Оновлення та допомога для веб-майстрів

Google нещодавно намагався демістифікувати речі з оновленням своїх веб-майстрів, тому ми подумали, що настав час поглянути на старі поради, порівняти їх з новою інформацією і подивитися, що ми повинні робити, щоб надати рейтингам поштовх. Ми почнемо з керівних принципів якості, оскільки ми маємо повний контроль над цим, і всі веб-майстри повинні дивитись на те, що вони мають перевагу.

Ось основи:

Створюйте сторінки переважно для користувачів, а не для пошукових систем.

Це те, що ми завжди хотіли б цитувати, тому що вона інкапсулює весь дух Інтернету. Не слід створювати вміст для Google; Ви повинні створювати його для людей. Google не взаємодіє з вашим вмістом, він просто захоплює його у своїй великій базі даних і намагається з'ясувати, де він повинен бути індексований, подібно до бібліотеки. Це не хвилює те, що ви продаєте, тільки люди роблять, так що важливо, щоб ваш зміст звертається до людини читача.

Це означає, що ви не повинні зосередитися на таких речах, як щільність ключових слів або сміливі ключові слова тощо. Зробіть це так, щоб, коли хтось прочитав його, їм сподобається і, можливо, поділиться ним.

Не обманюйте користувачів.

Це трюк, який зараз менше використовується, але історично був способом отримання трафіку, хоча і дуже низької якості.

Наприклад, деякі веб-майстри використовують брудні прийоми і тактику, щоб знайти свій сайт для популярних ключових слів, а потім переключитися, щоб показати свій, абсолютно не пов'язаний, вміст. Виправити це в ці дні, ймовірно, в кінцевому підсумку на ваші сторінки викидаються з Google в цілому.

Уникайте трюків, призначених для поліпшення рейтингу пошукових систем. Гарне правило полягає в тому, чи варто вам почувати себе зручно, пояснюючи, що ви зробили для веб-сайту, який конкурує з вами, або з працівником Google. Ще один корисний тест - запитати: «Чи допомагає це моїм користувачам? Я б це зробив, якби пошукові системи не існували? "

Це хороша річ, яку треба мати на увазі в усі часи. Чи те, що ви робите, здається якимось чином "підступним"? Ви робите це, думаючи, що «аххх, вони ніколи не дізнаються»? Якщо ви є, то ви не повинні робити це!

Подумайте, що робить ваш сайт унікальним, цінним або цікавим. Зробіть свій сайт виділеним від інших у вашій області.

І це ключовий момент - ваш сайт повинен бути місцем для людей у ​​вашій галузі, і це саме те, чого хоче Google. Вони хочуть ранжувати сайти, які вже популярні; вони не зацікавлені в тому, щоб зробити ваш сайт без позначки у верхній частині рейтингу, якщо він не дасть значення.

Деякі конкретні поради

Таким чином, це загальні моменти, але чи є якісь конкретні речі, які ми можемо зробити для того, щоб наш сайт отримав погляди? Ну, деякі нові оновлення зробили речі трохи зрозумілішими для веб-майстрів.

HTTPS

Зробити свій сайт безпечним добре все навколо. Вона створює довіру з клієнтами, і навіть на нетранзаційних сайтах, таких як магазини, це дає їм відчуття, що ви стежите за їхніми даними.

Є ще цікавіше взяти на це, все ж. Якщо ви користуєтеся веб-переглядачем Chrome, сайти, які не є надійними, незабаром отримають червоний "X" через замок поруч з адресним рядком. Це покаже, що будь-які дані, які передаються, можуть бути перехоплені і, по суті, покажуть, що Google не довіряє цьому.

Ви довіряєте сайтам, які Google не має?

Якщо люди бачать це, а потім починають працювати в іншому місці, Google зрештою зрозуміє, що ваш сайт не найкращий для пошукачів, і в кінцевому підсумку може збити ваш рейтинг на кілька кілограм.

Наша порада? Отримати HTTPS на своєму сайті. Це дешево, легко, так роби це!

Чуйність

Веб-сайт тепер мобільний, тому ваш сайт має бути занадто, але чи відповідає він?

Ось що має сказати Google:

Створіть свій сайт для всіх типів і розмірів пристроїв, включаючи настільні комп'ютери, планшети та смартфони. Використовуйте інструмент тестування для мобільних пристроїв, щоб перевірити, наскільки добре ваші сторінки працюють на мобільних пристроях, і отримати відгуки про те, що потрібно виправити.

Реактивний веб-сайт - це той, який змінить розмір, незалежно від того, на якому пристрої він переглядається. Він не надає окремого сайту для мобільних користувачів, він використовує той самий, але переміщує елементи навколо, щоб вони могли розміститися на менших і більших екранах. Саме таким чином веб-сайти тепер повинні бути розроблені.

Ви можете протестувати сайт самостійно. Просто змініть розмір сторінки, яку ви читаєте, до розміру мобільного телефону. Чи є у ньому ще скроллер бари внизу? Якщо це так, це не відповідає, і цей сайт може почати втрачати рейтинги з часом, як краще розроблені взяти на себе.

Посилання

Google знаходить веб-сторінки за посиланнями. Якщо ви створюєте сторінку на своєму сайті, і не маєте посилання на неї, то вона не знайде її простою.

Ось що вони говорять:

Переконайтеся, що всі сторінки на сайті можна отримати за посиланням з іншої сторінки, яку можна знайти. Посилання, що посилається, повинно включати текст або, для зображень, атрибут alt, що має відношення до цільової сторінки.

Так що якщо ви створили таку неймовірну статтю, яка пояснює все, що потрібно знати про сенс життя, переконайтеся, що її можна знайти, посилаючись на неї з іншої сторінки, про яку Google вже знає. В ідеалі використовуйте текстове посилання, але якщо ви використовуєте зображення, переконайтеся, що атрибут 'alt' є описовим.

Перш за все, уникайте цієї тактики ...

Нещодавно я бачив багато оголошень для методів, щоб веб-сайти оцінювалися практично миттєво, і всі вони загинули принаймні з одного з пунктів, які Google повідомляє нам, що ми повинні уникати.

Деякі з них очевидні, але ось деякі з них, які нещодавно спіймали людей, вважали, що вони в порядку. Я особисто бачив сайти з ручним покаранням через це.

Автоматично створений вміст

Мій друг мав веб-сайт, який автоматично створював контент, зриваючи YouTube, WordPress і Tumblr. Воно було абсолютно наповнене змістом, але все було скопійовано, і не дуже добре. Сайт добре пройшов час, але потім він повністю зник з пошукових систем.

Завантаження сторінок із нерелевантними ключовими словами

Те, що вони говорять тут, це спроба класифікувати веб-сторінку для ключових слів, для яких вона спеціально не створена. Наприклад, якщо у вас була сторінка, на якій обговорювалися технічні переваги бездротової зарядки, було б помилкою завантажувати тег ключових слів словами, пов'язаними з хімічною розбиванням автомобільних шин.

Дотримуйтеся одного предмета і тільки одного. Переконайтеся, що ваш вміст містить ключові слова, які стосуються цього конкретного вмісту.

Використання розмітки розмітки фрагментів

Це відносно нова річ у світі пошукових систем, і вона включає в себе позначення певних частин вашого сайту тегами, які описують те, що вміст. Наприклад, ви можете явно визначити назву продукту та категорію, а також ціну. Однак, як і все, люди побачать можливість зловживати системою, тому багато веб-майстрів заповнюють свої сайти розміткою вмісту, що не є актуальним.

Це може призвести до ручного покарання та виключення з результатів пошуку взагалі.

Що ми можемо взяти з цього?

Найбільш важливою частиною цього посібника є те, де він просить вас розглянути, якщо те, що ви робите запах трохи рибний. Якщо ви думаєте, що ви потенційно робите те, що можна розглядати як тіньову практику, то ви не повинні це робити.
Дотримуйтеся того, що ви добре, поясніть, що вашим клієнтам і незабаром ваш сайт буде добре класифікувати.

Отримати нашу електронну книгу: 5 кроків до успіху маркетингу вмісту

Що ми можемо взяти з цього?
Чому це?
Так що ж нам вірити?
Ще один корисний тест - запитати: «Чи допомагає це моїм користувачам?
Я б це зробив, якби пошукові системи не існували?
Чи те, що ви робите, здається якимось чином "підступним"?
Ви робите це, думаючи, що «аххх, вони ніколи не дізнаються»?
Ви довіряєте сайтам, які Google не має?
Наша порада?
Чи є у ньому ще скроллер бари внизу?