Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Міграційні послуги для іноземців в Україні

Опубликовано: 11.01.2019

видео Міграційні послуги для іноземців в Україні

Посилено контроль за в'їздом в Україну та виїздом іноземців

Україна – досить привабливий регіон для іноземців з багатьох причин. Ось основні мотиви, за якими іноземні громадяни перетинають кордон нашої країни:


Шлюб за добу полюбився іноземцям

робоча імміграція (працевлаштування в Україні); сімейна імміграція (возз’єднання з родичами); бізнес-імміграція (створення і ведення бізнесу в нашій державі); освітня імміграція (навчання); соціальна імміграція (отримання статусу біженця).

Міграційне законодавство України постійно змінюється, у зв’язку з чим виникає необхідність або активно моніторити новини, або у разі необхідності звертатися за допомогою до фахівців. Особливо багато нововведень уряд запровадив в 2016 році у інституті прописки, а також змінив правила дії посвідки на постійне проживання.


Акція "Правого сектора" та "Чорного комітету" біля Державної Міграційної Служби

О сновні труднощі при легалізації

Оформлення документів за кордоном, особливо тих, які дають право постійного проживання – найважливіший процес, проте досить затяжний і клопіткий. Більш того, для іноземних громадян це може виявитися непосильним через безліч специфічних формальностей.

У законодавстві будь-якої країни є «моменти», з яким і корінним жителям розібратися складно, що вже казати про гостей. Отримання кожного документа може обернутися такими питаннями:

«Де можна отримати бланки документів?»; «В якому форматі має бути здійснений переклад?»; «Що таке апостиль?»; «У цього документа є строк дії?» «Чому знову не прийомний день?»; «Чому наші документи неправильні?», і т. д.

Вартість міграційних послуг

Оскільки вартість міграційних послуг може змінюватися залежно від багатьох факторів, Ви можете попередньо зв’язатися з нашими юристами, за телефонами +380 (44) 384-04-77 і +380 (44) 384-24-77 або заповнити коротку форму нижче, та отримати відповіді на всі питання, що цікавлять Вас.

Якщо Ви їдете в Україну з метою тривалого перебування в нашій країні, повинні чітко розуміти, що є ймовірність руйнування Ваших планів у силу всіх аспектів, які перелічені вище (не приймуть документи, не вгадаєте з графіком роботи, знайдете застарілу інформацію, і багато іншого). І це, мабуть, нормальна ситуація, адже розібратися з чужими законами швидко не вийде.

Зате якщо подбати про юридичну допомогу заздалегіть, питання вдасться вирішити досить швидко, та й апріорі – вдасться вирішити, а це головне!

Чим ми Вам допоможемо?

Міграційні послуги для іноземців – наш «коник», оскільки основна кількість фахівців «Альт-Брайер» зайнята саме в цій правовій сфері. Команда юристів надасть допомогу в будь-якому питанні щодо легалізації іноземних громадян в Україні, починаючи від консультації, закінчуючи наданням потрібного документа.

Наші переваги:

Ми гарантуємо 100% позитивний результат; Надаємо зрозумілі консультації, які чітко прояснюють ситуацію і перспективи; Ми підготуємо весь пакет документів без Вашої участі і допоможемо з оформлення всіх довідок без затрат Вашого часу; Ми заздалегідь погоджуємо пакет документів; Ми володіємо англійською мовою; Інформуємо про стан справ, якщо клієнт бажає знати ступінь просування питання; Наші юристи знають практичну сторону справи і постійно вдосконалюють свої знання; Ми чітко дотримуємось термінів виконання поставлених завдань, які узгоджуються перед початком співпраці.

Допомагаємо на будь-якому етапі легалізації

Оформляємо відсутні документи

Вирішуємо питання в рекордно малі строки

Чесне і прозоре оформлення

Послуги

Найбільш часто наші юристи сприяють при вирішенні наступних питань:

Отримання посвідки на проживання в Україні (тимчасове та постійне); Отримання дозволу на імміграцію в Україну; Отримання дозволу на працевлаштування в Україні; Отримання громадянства України; Реєстрація іноземців в Україні; Отримання ідентифікаційного номеру для іноземних громадян.

Крім цього, ми надаємо масу інших послуг, з переліком яких Ви можете ознайомитися в лівому меню сайту, або у розділі «Послуги».

rss