Навигация по сайту

Популярные статьи

Мій відгук на книгу "Просування бізнесу в соціальних мережах Facebook, Twitter, Google+" -Mike Shakin

Днями я прочитав книгу « Просування бізнесу в соціальних мережах Facebook, Twitter, Google+ «, Яку її автор Наталія Єрмолова люб'язно вислала мені в подарунок (за що їй велике спасибі).

Наталія працює в рекламному агентстві «Рідкісна марка» і є одним з кращих SMM-експертів рунета.

Книга мені дуже сподобалася. Почну з її зовнішнього вигляду. Тверда палітурка, красива обкладинка, практично на кожній сторінці можна побачити кольорові скріншоти, які наочно ілюструють і доповнюють вміст книги. На скріншотах все добре видно. Папір якісна. Таку книгу приємно тримати в руках.

Книга присвячена трьом популярних соціальних мереж - Facebook, Twitter і Google+.

Незважаючи на те, що я давно знайомий з Твіттером, Фейсбук і Google+, я дізнався багато нового про роботу в цих соціальних мережах. По суті, книга є дуже докладною інструкцією по ефективному просуванню в соцмережах.

На мій погляд, Наталія виконала величезну роботу. Книга написана доступною і зрозумілою мовою, тому її зможуть без зусиль читати люди, які поки не знайомі з просуванням в соціальних мережах. Кожен момент супроводжується скріншотом.

Кожна з трьох соціальних мереж розглянута дуже докладно. Наведу фото частині змісту книги:

Даються докладні поради про те, як правильно заповнювати профіль, чого не слід робити при заповненні профілю, наводяться рекомендації щодо створення сторінок, груп і запрошення друзів, а також з проведення конкурсів, просуванню і іншим моментам.

У книзі можна знайти багато практичних прикладів, наприклад, як робити опитування, додавати хештеги, завантажувати відео і т.д.

Крім цього, для кожної з трьох розглянутих соціальних мереж наводиться словник термінів і перелік гарячих клавіш. Даються приклади віджетів для сайтів, корисних сервісів і додатків.

Наприклад, наводиться список з 28 корисних додатків для сторінок Facebook (на фото видно лише частину списку). Якби я зустрів в інтернеті такий список десь на сайті або блозі, то відразу б додав його в закладки:

Якби я зустрів в інтернеті такий список десь на сайті або блозі, то відразу б додав його в закладки:

В цілому є вся необхідна інформація про те, як вести акаунти і ефективно просувати їх в соціальних мережах.

Думаю, книга «Просування бізнесу в соціальних мережах Facebook, Twitter, Google+» буде корисна не тільки представникам компаній, але і блогерам, оптимізаторів, веб-майстрам і всім бажаючим дізнатися про ефективне просування в соціальних мережах.

Моя оцінка книги - п'ять з плюсом за п'ятибальною шкалою. Мабуть, це найкраща книга про соціальні мережі з тих, що я читав.

До речі, у книги є сторінка в Facebook - facebook.com/SekretySMM , Де можна обговорити книгу з іншими читачами і автором, а також прочитати рецензії та коментарі.