Навигация по сайту

Популярные статьи

Місцеві компанії Spotlight: Geo-Конкретні поради SEO для поліпшення місцевих рейтингів (Частина II)

Раніше ми обговорювали, як активізувати місцеві та онлайн-спільноти, служби Google Місця на карті та інші пошукові системи можуть допомогти підвищити географічне значення SEO кампанії. На цьому тижні ми завершуємо нашу статтю про поради, як максимально оптимізувати географічну пошукову оптимізацію, що призведе до відповідного трафіку і збільшить конверсію в довгостроковій перспективі.

1. Позитивні відгуки можуть творити дива. Google Місця на карті дозволяють клієнтам публікувати відгуки про продукти та послуги веб-сайту, що унеможливлює приховування нещасних споживачів; це може в кінцевому рахунку вплинути на обсяг трафіку вашої інформації про компанію. Заохочуйте клієнтів розміщувати відгуки і, можливо, ви навіть можете винагородити тих, хто їх робить.

2. Кілька доменів мають свої переваги і недоліки. Знання того, чи слід використовувати декілька доменів, субдоменів або підпапок, є дуже важливим рішенням, оскільки кожен варіант пропонує різні переваги SEO. Для місцевих підприємств, однак, кілька доменів є більш вигідним, особливо якщо ви хочете високий рейтинг на місцевому рівні.

3. Хоча Google є найбільшою пошуковою системою на сьогоднішній день, пошук підприємств і послуг у пошуковій системі не завжди є першим, що роблять споживачі. Існують існуючі веб-сайти з переліком підприємств, які спеціалізуються на навігації по малих і великих підприємствах, пропонуючи більш корисні та зручні для користувача місцеві результати. Таким чином, важливо мати "SEO присутності", які виходять за рамки традиційних пошукових систем.

4. Коли йдеться про гео-специфічні кампанії SEO, місцеві підприємства повинні надавати важливість контактним реквізитам, зокрема, фізичній адресі. Для ранжування націлені ключові слова для конкретної послуги в певній області, природно, згадайте, де розташований ваш бізнес, оскільки це допомагає Google та іншим пошуковим системам визначити вашу релевантність і асоціацію з областю або регіоном.

5. Ваш бізнес може бути спрямований на місцевих клієнтів, але це не означає, що ви повинні відчужувати загальнонаціональних клієнтів під час цього. Для підприємств, які надають послуги на місцевому та національному рівнях, важливо зробити загальнонаціональними клієнтами відчуття, що вони оцінені таким чином, включаючи загальнонаціональний маркетинг у ваших кампаніях SEO. Роблячи це, ви зосереджуєте увагу на своєму місцевому бізнесі, а також надаєте послуги в національному масштабі.

ДЖЕРЕЛО

IMG Source 1

IMG Source 2