Навигация по сайту

Популярные статьи

Місцеві Контрольний список SEO: 15 дійсні поради для місцевого рейтингу пошуку

 1. Оптимізація місцевого веб-сайту
 2. Включіть деталі NAP На кожній сторінці
 3. Створіть локальний контент і багато його!
 4. Перевірте, чи ваш сайт є мобільним
 5. Використовуйте локальну розмітку Schema, щоб допомогти Google визначити інформацію
 6. Оцінка кліків за результатами пошуку
 7. Офф-сайт Локальні SEO
 8. Сторінку "Google My Business"
 9. Перевірте свій бізнес за допомогою Bing.
 10. Перевірте свій локальний бізнес за допомогою Yahoo!
 11. Отримати список у кращих місцевих (і ніші) каталогах
 12. Переконайтеся, що ваші деталі NAP узгоджуються
 13. Запитайте клієнтів про відгуки
 14. Створіть місцеві соціальні медіа

Тепер, коли кожен користується своїми мобільними та планшетними пристроями під час подорожі, більшість власників бізнесу знають, як рейтинг місцевих результатів пошуку може збільшити прибуток

Тепер, коли кожен користується своїми мобільними та планшетними пристроями під час подорожі, більшість власників бізнесу знають, як рейтинг місцевих результатів пошуку може збільшити прибуток.

Багато підприємств працюють у певній географічній зоні і потребують цільового трафіку місцевих веб-сайтів. Навіть для підприємств, які продають продукти та віртуальні послуги без кордонів, трафік місцевих веб-сайтів буде мати вищий коефіцієнт конверсії, оскільки люди вважають за краще купувати на місцевому рівні.

Отже, як ви можете переконатися, що клієнти можуть знайти вас у вашому районі Отже, як ви можете переконатися, що клієнти можуть знайти вас у вашому районі? Завантажити місцевий контрольний список SEO , цей пост в блозі допоможе вам, хоча кожен SEO рада, як ви піднімаєтеся на локальні результати пошуку!

Останні оновлення місцевого пошуку де "Місцевий пакет" результатів на картах пройшов від 7 до 3 списків, і своєчасне опитування місцевих експертів з SEO створило хвилю обговорення в колах цифрового маркетингу та пошукової оптимізації.

Кілька днів тому Моз випустив свій щорічний Фактори місцевого пошуку 2015 року . У опитуванні було запропоновано місцевим ОСБ висловити свої погляди на те, що потрібно для ранжування в локальному пошуку.

Нещодавні пошукові новини спонукали мене зробити це друге оновлення місцевого контрольного списку SEO, додавши 5 нових локальних факторів ранжирування пошуку до списку, який був опублікований у квітні 2013 року.

Оптимізація місцевого веб-сайту

Ці місцеві фактори ранжування включають речі, які можна зробити на вашому веб-сайті або "на місці", щоб підвищити місцеві SEO.

Включіть деталі NAP На кожній сторінці

Назва, адреса та номер телефону (деталі NAP) вашого підприємства мають бути вказані як стандартні на кожній веб-сторінці вашого сайту. Зазвичай деталі NAP містяться в верхньому та нижньому колонтитулах місцевих бізнес-сайтів.

Створіть локальний контент і багато його!

Цей є трохи не-розумний, але ви були б здивовані тим, як багато місцевих підприємств є відсутній фокус не фактично почерк про де вони. Коли ви оптимізуєте локальний пошук, місце є найважливішим, і вам потрібно включити його у свій вміст.

Місто, місто, держава та будь-яка інша важлива інформація про місцеположення повинна бути включена до назв сторінок, мета-описів, у тегах заголовків (наприклад, H2 та H3), а також у тілі вашого вмісту. Як і раніше, уникайте наповнення ключових слів, але переконайтеся, що ваше місце розташування присутнє у всіх потрібних місцях.

Створіть більше місцевого вмісту, розмістивши блоги про місцеві події, включіть посилання на місцеві пам'ятки, послуги та зручності. Створіть місцеві цільові сторінки, націлені на результати пошуку для основних служб у навколишніх околицях.

Зробіть місцеву частину вмісту своєю маркетинговою стратегією!

Перевірте, чи ваш сайт є мобільним

Більш ніж коли-небудь, маючи реагувати дизайн є необхідним для місцевих успіх SEO. Google добре знає, що люди все частіше використовують мобільні пристрої, особливо для локальних пошуків. Щоб забезпечити мобільних користувачів кращим досвідом, вони додав мобільний дизайн у свій алгоритм ранжирування .

Необхідно переконатися, що ваш веб-сайт виглядає якнайкраще і легко орієнтуватися на всі ці пристрої, а адаптивний дизайн забезпечує саме це. Це не тільки важливо з точки зору користувальницького досвіду, але Google не буде виглядати сприятливо на сайтах без адаптивного дизайну, і вони можуть боротися з результатами мобільного пошуку.

Google створив інструмент для допомоги, який перевіряє ваш сайт зручним для мобільних пристроїв .

Використовуйте локальну розмітку Schema, щоб допомогти Google визначити інформацію

Розмітка схеми є стандартним кодом, який повідомляє пошуковим системам про структуру інформації. Це по суті вибір тегів для позначення різного вмісту, від телефонних номерів до годин роботи. Google часто використовує позначку схеми для повернення більш інформативних результатів для користувачів. The Місцевий плагін SEO Yoast був побудований для спрощення додавання розмітки схеми до веб-сайтів WordPress.

Оцінка кліків за результатами пошуку

Рейтинг кліків завжди вважався важливим показником SEO, проте останніми дослідженнями (наприклад, Searchmetrics SEO Кореляції Рейтинг і Фактори рейтингу 2014 ) прийшли до висновку, що більш високі позиції в результатах пошукових систем корелюють з більш високими показниками кліків. Ваш мета-заголовок і опис відображаються в результатах пошуку, тому оптимізуйте їх для переходу за кліком, наклавши заклик до дії за допомогою ключових слів.

Офф-сайт Локальні SEO

Офф-сайт Локальний SEO стосується локальних сигналів від інших веб-сайтів, таких як каталоги, соціальні медіа та ...

Сторінку "Google My Business"

Якщо ви коли-небудь шукали щось локально у вашому регіоні, ви, напевно, помітили, що часто Google відображає карту з виділеними місцевими підприємствами. Щоб відобразитися в цьому розділі "локальної упаковки" результатів пошуку, потрібно створити сторінку "Google My Business" або зажадати її, якщо вона вже існує. Щоб підтвердити вашу адресу, Google надішле вам лист-лист з вашим кодом підтвердження.

Початок роботи з Довідковий центр Google Мій бізнес .

Надайте повну та детальну інформацію на сторінці Google Мій бізнес. Краще для пошукачів, і Google віддає вам кращі результати пошуку. Оптимізуйте його, включивши:

 • Детальний опис, що включає ключові слова
 • Посилання на ваш веб-сайт
 • Додавання фотографій і відео
 • Попросити місцевих клієнтів залишити відгуки.

Зверніть увагу, що Google plus повільно

Перевірте свій бізнес за допомогою Bing.

І ви вже здогадалися, вам потрібно знову робити те ж саме Bing щоб переконатися, що ви охоплюєте всі бази пошуку. Хоча bing має набагато меншу частину ринку пошукових систем, вони нещодавно прогнозують беручи частку ринку від Google з панеллю пошуку Bing, яка є частиною нового робочого столу Microsoft Windows 10. \ t

Перевірте свій локальний бізнес за допомогою Yahoo!

Google не є єдиною важливою пошуковою системою, і ви також можете перевірити свій статус як місцевий бізнес Yahoo! Для цього також потрібно подати запит на листівку, яка містить шпильку, яку потрібно перевірити.

Отримати список у кращих місцевих (і ніші) каталогах

Надсилання списків на локальні каталоги також є відмінним способом забезпечення того, щоб люди могли знайти вас. Він також створює місцеві повноваження, маючи кілька посилань на деталі вашого NAP. З кращих місцевих бізнес-довідників перевіряйте подання та виконуйте власну перевірку, списки створюють місцеві органи влади з кількома цитатами деталей вашого NAP. Включіть детальну (і послідовну) інформацію про свій веб-сайт, свою компанію, адресу та контактні дані. За можливості додайте вміст, включаючи фотографії та відео, щоб створити профіль своїх записів.

Не забувайте ніші каталоги. Наприклад, якщо у вас є веб-сайт, який пропагує ваш готель, ви, безперечно, повинні бути включені до списку Tripadvisor . І якщо у вас є місцевий ресторан, який ви хочете рекламувати, переконайтеся, що ви знаходитесь на сайтах, як Zomato , раніше відомий як Urbanspoon.

Ви відвідували сайти місцевої ради та спільноти? Вони можуть також перераховувати місцеві підприємства, а також великі гіпер-локальні сигнали для Google .

Переконайтеся, що ваші деталі NAP узгоджуються

Якщо ваш бізнес переїхав до офісу або ваш ресторан перемістився на нове місце, необхідно оновити місцезнаходження та контактні дані вашого веб-сайту, соціальних медіа та будь-яких каталогів і сторінок списків, на яких ви перебуваєте. Невідповідність буде змішувати як пошукові системи, так і люди, які хочуть знайти інформацію про вашу компанію. Переконайтеся, що ваше ім’я, адреса та номер телефону (дані NAP) узгоджуються в Інтернеті.

Запитайте клієнтів про відгуки

Відгуки на різних веб-сайтах є локальним фактором пошуку (а також переконують більшу кількість людей купувати у вас!). Отже, напишіть шаблон електронної пошти, який ви можете налаштувати, попросивши клієнтів і клієнтів залишити відгуки про вашу бізнес-сторінку Google і провідні списки каталогів.

Створіть місцеві соціальні медіа

Більшість підприємств використовують соціальні мережі в ці дні, але чи ви орієнтуєтеся на свою географічну область? Знайдіть і переглядайте людей і компанії у вашій місцевій області в соціальних мережах і вкажіть свою адресу або передмістя в профілях. Не продавайте, створюйте свою локальну охоплення та соціальну мережу, надаючи більше місцевого вмісту від місцевих людей і підприємств.

Хочете більше місцевих клієнтів Хочете більше місцевих клієнтів? Завантажте локальний контрольний список SEO і перетворіть місцеву експозицію пошуку!

Ось деякі інші контрольні списки SEO з діючими порадами:

Отже, як ви можете переконатися, що клієнти можуть знайти вас у вашому районі?
Ви відвідували сайти місцевої ради та спільноти?
Хочете більше місцевих клієнтів?