Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Митний брокер: хто це і чим він займається?

Опубликовано: 13.01.2019

видео Митний брокер: хто це і чим він займається?

Отримання документів для розмитнення «євроблях» відбуватиметься дистанційно, – Ярошевич

Головна » Корисна інформація » Митний брокер: хто це і чим він займається?


Начальника митного поста «Луцьк» просять прозвітувати про дорогі автівки

Митний брокер: хто це і чим він займається?

Законодавство України визначає митного брокера як підприємство, що надає послуги з декларування товарів, які переміщуються через митний кордон України.

Департамент організації митного контролю та оформлення Державної фіскальної служби України веде реєстр підприємств, яким надано дозвіл на ведення митної брокерської діяльності.


Саакашвілі: "В Іллічівську усе розмитнення проходить через фірму Коломойського"

При використанні послуг митного брокера рекомендується укладати відповідний договір, у якому викладаються обов’язки сторін та строки надання послуг.

Поняття митний брокер необхідно відрізняти від поняття агент з митного оформлення. Останній є фізичною особою, яка знаходиться у трудових відносинах з митним брокером і безпосередньо виконує дії, пов’язані з поданням до податкових органів товарів і необхідних для митного контролю та оформлення документів.

Митний брокер і його співробітники-агенти з митного оформлення законодавчо відповідають за нерозголошення комерційної таємниці і конфіденційної інформації своїх клієнтів.

Читайте також: Доставка вантажу під митним контролем

Митні брокери в усіх країнах світу займаються митним очищенням експортних та імпортних перевезень . Робота брокера пов’язана із заповненням різних дозвільних документів у паперовому та електронному вигляді, розрахунком необхідних мит і спрощенням спілкування між органами державної влади, експортерами та імпортерами.

На законодавчому рівні Вас не зобов’язують наймати митного брокера. Ви можете зайнятись заповненням усієї необхідної для митного очищення вантажу документації самостійно. Також особисто або через довірену особу Ви можете подати документи до відповідних інстанцій.

Враховуючи тривалість цього процесу більшість імпортерів і експортерів звертається за допомогою до спеціалістів — компетентних професіоналів, які постійно підвищують свою кваліфікацію у питаннях оформлення міжнародних вантажних перевезень .

КИЙ АВІА КАРГО більше 10 років займається митним очищенням вантажів, які перевозяться. Наші послуги охоплюють не тільки документальну підтримку вантажів, які ми перевозимо. Ви можете звернутись до наших спеціалістів за консультацією і для перевірки правильності заповнення митних декларацій.

КИЙ АВІА КАРГО отримала ліцензію на ведення митної брокерської діяльності AE №521432.

Відповідно до норм законодавства імпортери зобов’язані знати усі митні вимоги і забезпечити відповідність ним вантажів, які перевозяться. Використання митного брокера значно скорочує ризики невірного заповнення документів або невірних розрахунків мит.

У законодавство України часто вносяться зміни, що стосуються митного оформлення товарів, які перевозяться через кордони. При виконанні міжнародних транспортних перевезень різна митна документація може знадобитись у будь-якій точці переміщення вантажу. Від власника вантажу вимагається не тільки знання законодавства країни-відправника, але також країн за маршрутом слідування вантажу. Для спрощення документального оформлення перевезень рекомендуємо скористатись нашими послугами. Ми надамо Вам надійного митного брокера у країні відправлення вантажу, а також у місці призначення вантажу.

rss