Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Мінімальна зарплата – 3200? Чергова обіцянка чи нарешті виконана обіцянка?

Опубликовано: 06.11.2018

видео Мінімальна зарплата – 3200? Чергова обіцянка чи нарешті виконана обіцянка?

У 2017 році мінімальна зарплата буде 3200 грн, - Гройсман

Останнім часом дуже актуально стоїть питання підвищення мінімальної заробітної плати, і це питання потрібно не лише обговорювати, а нарешті вже зробити.Зараз мінімальна заробітна плата становить 1450 грн, в грудні буде 1600 грн.

Це просто жалюгідно, це жалюгідні копійки.  Натомість конопкодави отримують 17000 тис грн, і можливо з наступного року отримуватимуть 33тисячі чи 36 тисяч, не пам’ятаю, але це не важливо, все рівно їм буде мало.


З 1 січня мінімальна зарплата – 3200 гривень

Я впевнений на наші зарплати, вони б не протримались і дня.

Отож 3200? Це недостатньо, але це впевнено можна назвати, хоч щось.

Правда і ціни піднімуться і доллар «вскочить», але це вже питання інше. Я дуже сподіваюсь, що уряд дотримає своє слово, і вже з 1 січня 2017 року 4 мільйони українців, які отримують мінімальну заробітну плату в розмірі 1450 отримуватимуть 3200.


Мінімальна зарплата 3200 гривень?

Нам всім хочеться жити в нормальній країні, ми хочемо не їздити на заробітки в інші країни,  а хочемо щоб і в нас була така ж сума, і це можливо зробити, змініть тільки менталітет, погляди, цю радянську систему вже, хочете в Європу –  так дайте людям можливість жити так як живуть європейці.

Ми чекаємо покращення! Дайте нам його, і ми полюбимо вас! Навчіться думати про народ!

Вам також буде цікаво

rss