Навигация по сайту

Популярные статьи

Моя дочка Сео Янг: 1-6 і ОТП ЗАРАДИ!

Так Так Так

Так Так Так! Новий фендом OTP для мене! Ву Я-Сео Янг ​​<333

Моя Дочка Сео Янг - драма в 50 епізодів, так що це смішно дерьмо ДОЛІ! Настільки довго, що я не впевнений, як довго і скільки ще я можу витримати до самого кінця. Звичайно, я закінчив Ojakgyo Brothers (що було приблизно такої довжини), але що я робив це тільки на регулярній основі, пропускаючи годинник через KBS World, я ніколи не завантажував шоу або нічого. Це була проста любов, коли вона працює, MEH або нічого не турбує, коли це не так.

Але це ТО! Це - Так Хен Кюнг , який написав цілком дорогоцінні 49 днів (хоча драма похитнулася до кінця з смішною історією сестри), і назавжди буде завжди дорогою моєму серцю Brilliant Legacy, який розстрілював LSG до акторської слави. Прокурорська принцеса посідає нижче, ніж колишній 2, але я пам'ятаю, що люблю її до шматочків, коли я, коли йшов за нею, мав ці смішні гарячки для Парка Ши Ху, який грав таємницю сталкера. lol Але пункт, письменник nim є письменник я спостерігаю протягом досить довгого часу, принаймні коли вона почала писати mainstream драми. Вона не є великим письменником, але вона пише з думкою і серцем, незалежно від теми. Вона звертається до основних банківських систем на типових K-драматичних формулах (ви називаєте їх, вона отримала їх), але дивно ніколи не втрачає зі своїх цілей і намагається простягнути руку до нас з емоціями, так щирими і іноді настільки динамічними, що ви не можете Озирнись. Реалізм жодним чином не є її форте, але дивно, що я завжди відчуваю себе дуже пов'язаним з персонажами та історіями, які вона пише. Нереальний взагалі, але відчуває себе справжнім і справжнім.

Драма починається зі звичайної драми, сімейних проблем. Назва і плакат багато в чому віддають все це, це буде драма сімейних стосунків. Та дуже складний все ще heartwarming, знаючи письменник Seo. Це смішно, як деякі актори / актриси завжди встигають приземляти тих самих ветеранських акторів, які грають своїх батьків, і завжди відчувають себе взаємно. Спочатку ми мали Moon Chae Won і Kim Young Cheol в TPM і Nice Guy, тут у нас є Лі Бо Янг ​​і Чун Хо Джин (вони грали батько-дочка в іншій 50-еп драмі раніше). * Чому члени сім'ї не можуть попрацювати один раз у K-драмі? WAE? !!? *

Драма починається швидким способом, одразу ж потрапляє прямо в точку. 6 епізодів в, з 50 (я 4 eps від повністю розгорнутого графіка), у нас вже є все на місці. Персонажі, OTP, конфлікт і дилема. Нічого новаторського або нового про сюжет, що занадто випадково, якщо ви запитаєте мене (але що не K-драма). Персонажів бачили раніше, але грали різні актори (до цих пір всі вони пристойні, fww, по крайней мере, я ще не cringed або стукнув головою на стіл ще). Напрямок, просто гаразд, нічого особливого подзвонити додому.

Але, як я вже говорив раніше, я не знаю, це просто проблема, я завжди вважаю, що у письменника немає спритності з її персонажами і способом, яким вона представляє їх і їхню динаміку один з одним. Вони можуть бути неоригінальними, але вони завжди представлені в чарівних і цікавих способах. Вони можуть безкінечно спокушатися, але десь внизу, ваше серце стрибає, тремтить і буксирує разом з їхніми реакціями і емоціями. Ви знаєте це, коли письменник ставить трохи більше зусиль у свої лінії або діалоги, письменник Сео робить це таким чином, що право, сцена може зіткнутися з типовим або побаченим раніше, але коли персонажі виливуть або вимовляють слова з їхніх уст Ваше серце болить, кишечник розчесаний. Я думаю, що я пережив це кілька разів, спостерігаючи за сценами з Ep 5 і 6 (в основному, Wo Jae і Seo Young's).

Сео Янг ​​холодний і непорушний, неосвічений і іноді бездушний. Я дійсно розумію, чому вона така, як вона виховувалася в таких суворих умовах і змушена була витримати найгірше за один день - втрачаючи маму і свого батька (не буквально, але метафорично), це болісне, і ніщо інше дійсно важливо. Іноді мені хотілося б, щоб драма зробила свого батька трохи краще, щоб я міг зрозуміти і виправдати дії Сео Янга ще більше, співчувати їй тяжке становище, і як вона лікує свого батька. Тому, що поки що, так, він зіпсував себе зруйнував їхню сім'ю окремо, але бачаче його бажаюче виправити речі назавжди, це спрацьовує кнопка співчуття у мені. Незалежно від того, як погані і втомлені між ними речі, вони все ще сім'я і кров разом. Я знаю, що драма займе деякий час, щоб виправити згорілий міст між ними, але, бачачи, як вона діє навколо свого батька, це змушує мене відчувати себе кислим і шкодити старому. Він старається, але нічого не йде в серце або розум крижаної твердої дочки його.

Він старається, але нічого не йде в серце або розум крижаної твердої дочки його

Sang Woo такий awesome брат, awesome син. Я не думаю, що він найприємніший або найангелічніший, але я люблю його за те, що він дійсно любить і турбується про свого батька і сестру. Одна справа в тому, щоб бути сім'єю, іноді ви опиняєтеся в середині, і це може бути жахливим, якщо все не буде зроблено правильно. До цих пір драма не підкреслювала, наскільки Sang Woo хоче, щоб Seo Young і їхній тато придумали, але замість цього він бере все це повільно, даючи Seo Young час, і в той же час, також дозволяючи своєму батькові докласти зусиль, щоб досягти до своєї сестри. Я не думаю, що це легке завдання, бачачи, як речі можуть піти жахливо жахливо, коли вони все в одній кімнаті, але я так радий, що він завжди там, коли все сталося. Я сподіваюся, що вони триматимуть його таким, яким він є, будьте легким, щасливим і щасливим людиною, якою він є, і матимемо достатньо веселощів з Mi Gyeong і Ho Jeong. 😀

Sang Woo має cutest зустрічі з його 2 дами OTP, я обожнюю обидва з них! Мі Gyeong нахабний tomboyish колега стажера його, та Ho Jeong, наївний та дурний crush-er його. Вони обидва такі різко різні, і все ж вони інтригують його по-різному. Я трохи схиляюся до Mi Gyeong, тому що я думаю, що він має більше інтересу до неї, і вони краще натискають один одного. Але я не думаю, що обставини дозволять їм зібратися разом (arrhh, ви знаєте табу щодо родинних / сімейних відносин OTP у K-драмі).

Seung Jae o Seung Jae, хлопчик мами, який завжди хоче веселитися і легко вийти. Я думаю, що Юнг Шін робить хорошу роботу, краще, ніж його товариші з CNBlue, проб навіть краще, ніж Мін Хюк, якого я вважаю кращим з інших товаришів у його попередній драмі. Його персонаж Seung Jae розважає мені іноді, але о wellz він тільки хлопчик намагається вирости з його шляхів. Мені подобається, що його розчарування на викладача Seo Young росте і зростає з кожним днем, а шляхи навколо нього, її заохочення, він росте ліл, дізнається, що речі не збігаються для всіх і що йому пощастило жити йому хвилину, коли він народився. Юнг Шін трохи підсихає, але це не надто дратує, наскільки OTT нестерпний. І ще краще, що він має хорошу хімію з LBY!

Його сцени з мамою чарівні, хоча я боюся, що рано чи пізно може виникнути таємниця народження. Я сподіваюся, що вони збережуть його так само, як він, як і Санг Ву. Будьте світло в темряві, сміх серед похмурих, припускаючи, що морок наближається з того, як відбуваються речі останніх років.

Ось деякі з цікавих речей, драма - це не всі недоліки. Це настільки кліше, що воно може відхилятися, але для правильного глядача ця драма може бути милою і милою. І мило це для мене, головним чином через цих двох!

Ці 2 є смішно, RIDICULOUSTLY adorable разом. ТАК МИЛО! Цього року я не відправляв безліч OTPs, крім останньої королівської пари віри та пари QIHM, яка протягом деякого часу приносила мені всі лагідні душі та непристойні речі, жодна драма OTP не стала такою запаморочливою у віці (що я Я навіть мріяв про них минулої ночі!). Я знаю це 6 eps та ми маємо так багато більше епізодів поїхати, я знаю я не можу навіть закінчуватися закінчуючи це, але heck, я так іду вниз з цією парою.

Woo Jae є така чарівна провідна людина, так чарівний я падаю тяжкий для його як багато як він падає тяжкий для Seo Янг. Це серце, що я вам скажу, тому що багато акторів відіграли подібну роль раніше. Саме так він розігрує свої чарівні витівки навколо Сео Янга. Він впевнений, але не настільки зарозумілий або самовпевнений, він упевнений, але не висуває свої погляди на інших, якщо не ставитися до них несправедливо (як, наприклад, як Сео Янг ​​впливає на нього своїми неосвіченими і незнайомими способами), і він просто безнадійний романтик (ненавмисно), коли він приходить до Сео Янг. Він нагадує мені про зрілого Чой Джина Вука (від Baby Faced Beauty, який грає Чой Даніель), який колись встановлює свій розум і очі на людину, яка йому подобається, виходить все. Робити все для того, щоб зробити справу правильною для дівчини, а іноді і дратувати її, поки вона не надасть йому уваги, яку він хоче. Seo Young називає Woo Jae дратівливим butthead для постійно нав'язування себе на неї, але все, що я бачу це супер uber чарівні hottie Лі Санг Юн-обличчям Ву Jae доглядає за дівчиною, якою він подобається в самих дратівливих, але цікавих способів.

Сео Янг ​​настільки крижаний і тупий, що вона дратує людей навколо неї. Я знав, що відразу ж потрапив би до цієї OTP через гострі особистісні відмінності. Woo Jae може бути байдужий, коли його батьки навколо, але в серці я думаю, що він дійсно приваблива людина, яка піклується, коли це потрібно. У нього є його егоїстичні способи (те, що людина не робить), і може бути трохи ірраціонально поганим, коли він вимагає цього, але по суті він є просто нормальною людиною, яка хоче бути оцінена і зрозуміла, а також надасть Те ж саме, коли він хоче. Мені подобається, коли він аналізує свої недоліки і починає відразу ж ставити речі, не бажаючи нерішучості і не змушуючи виправлятися. Woo Jae є щирий та він володіє коли він знає.

Seo Young - холодна, збудована з років витривалості і самозбереження. Те, як я бачу Сео Янг, точно так само, як Ву Яе бачить її, як людину. Ось чому це ще більш романтично, що він збирається вилазити в її закрите і крижане холодне серце. Я люблю це, коли драма OTPs йдуть цим шляхом, руйнуючи бар'єри, повільне та поступове розуміння один одного. Це надто швидко IMO для 50-ep драма, але у шляху я також допитливий як письменник Seo заповнить драму.

Лі Санг Юн і Лі Бо Янг роблять свій роман OTP так багато хімії, що я починаю отримувати всі божевільні ідеї про те, як вони збираються разом у RL, якщо не для їх вже міцних стосунків з Nam Sang Mi та Ji Sung відповідно. Але знову ж таки, доставка RL є свого роду дурним. До тих пір, поки моя драма OTP є незайманою, я все щаслива і хороша!

Останній раз, коли я поставляв драму OTP в 50-еп драмі і зупинявся після того, як все просто потрапило в сток, і все було тягарем (Gloria), я був весь кислий і похмурий. Сподіваюся, у мене буде принаймні терпіння, щоб триматися до кінця. Я поняття не маю, скільки часу триватиме речі, доки не ввійде ВІСНИЙ конфлікт, доки все не відкриється. Але я так сподіваюся, що драма продовжує давати мені таку привабливість, як Woo Jae і Seo Young. Тому що вони просто так розраховані на один одного CUTE.

Майте MDSY MV (із спойлерами до останнього часу):

кредити: зображення як позначені / lemonlimepot

Чому члени сім'ї не можуть попрацювати один раз у K-драмі?
WAE?