Навигация по сайту

Популярные статьи

Мобільні SEO - думки та поради для 2018 року - PushON

  1. Що таке Mobile-first?
  2. Вперед мислення
  3. Як залишатися попереду
  4. Прихований вміст
  5. Очистити структуру внутрішніх зв'язків
  6. Швидкість і продуктивність сайту
  7. Міркування UX
  8. Заключні думки

Наприкінці березня Про це повідомив Google що він почав мігрувати перші хвилі веб-сторінок і веб-сайтів до індексу "мобільний перший", що в першу чергу є сайтами, які слідують передовим практикам мобільних технологій.

Що таке Mobile-first?

Оскільки пошуковий трафік із мобільних пристроїв за останні кілька років збільшився, Google реагує на розробку та тестування нового підходу, надаючи перевагу та надаючи перевагу сторінкам, наведеним нижче найкраща практика для мобільних телефонів техніки.

Коли ви зараз (і протягом останніх кількох років) здійснюєте пошук за допомогою мобільного пристрою, наприклад смартфона, ви шукали, використовуючи модифіковану версію результатів робочого столу. Веб-сайти, що підтримують мобільний зв'язок, дотепер користувалися вагомим сигналом.

Нинішня ситуація полягає в тому, що з точки зору рейтингових позицій, дуже мало різниці, чи відповідає ваш веб-сайт чи ні. Я все ще регулярно переглядаю рейтинг сайтів для конкурентних пошукових термінів з невідповідними веб-сайтами на мобільному пристрої. Але це змінюватиметься пізніше цього року. Якщо ваш веб-сайт зараз не реагує, ви повинні зробити його великим пріоритетом або зіткнутися з втратою цінного трафіку.

Пізніше цього року компанія Google розділить існуючу систему індексування результатів на дві версії: один індекс, орієнтований на показ результатів, оптимізованих для мобільних пристроїв, а інший - на всі формати, як і сьогодні.

Коли мобільний перший мобільний індекс в кінцевому підсумку повністю розгортається, ми всі, швидше за все, побачимо багато волатильності в мобільних SERP. Сторінки, які не реагують на запитання, що мають статус "зробити сторінку для мобільних пристроїв", швидше за все, стануть минулим. Що стосується першої хвилі чуйних сайтів (з епохи 2012–15 років), які не зробили жодного поліпшення UX, вони також можуть відчути величезні падіння органічної видимості та трафіку. Вони повинні швидко адаптувати свої веб-сайти або зіткнутися з втратою величезної кількості органічного трафіку на мобільних пристроях.

Вперед мислення

Деякі маркетингові команди та власники сайтів, які дотримуються передового досвіду мобільних технологій, думають, що вони вдарили в джекпот, коли індекс мобільного першого буде повністю розгорнутий як основний варіант смартфона. Вони, ймовірно, побачать майже миттєве підвищення органічної видимості та трафіку. Але з плином часу, ті сайти, які затягували свої ноги оновленням і модернізацією, зрештою наздоганять, а всі інші рівні, нормальне обслуговування буде відновлено. Це буде означати багато веб-розробка робота для агентств і фрілансерів.

Для нас маркетологи - це нестабільність. Наші інструменти для відстеження рейтингу та панелі інструментів Google Analytics будуть освітлюватися з коливаннями та активністю. Сподіваюся, що після декількох місяців він має почати нормалізуватися.

Сподіваюся, що після декількох місяців він має почати нормалізуватися

Як залишатися попереду

Ось соковита частина посту - золоті поради, які допоможуть вам підштовхнути попереду конкурс.

Прихований вміст

По можливості, не приховуйте вміст, наприклад, використовуючи медіазапити, щоб приховати контейнери div. Цей вміст може бути цінним і однією з причин того, що ваш сайт добре ранжується на робочому столі. Якщо ваші сторінки мають багато контенту довгої форми, і ви повинні приховувати їх на смартфонах з причин UX, подумайте про використання акордеонів. Таким чином, Googlebot може сканувати та прочитати весь вміст без перешкод.

Очистити структуру внутрішніх зв'язків

Деякі сайти, особливо великі сайти електронної комерції, вибирають відображення ущільненої версії основної навігації заголовка версії настільної версії. У підході до мобільних пристроїв це може вплинути на те, як справедливість (сік) посилань проходить по всьому сайту. Googlebot бачить сторінку так само, як людину, тому, якщо вона не бачить пункту меню, вона може обробляти внутрішнє з'єднання цілком новий спосіб, який вам не сподобається. Намагайтеся максимально забезпечити відповідність меню робочого столу сайту, зручному для мобільних пристроїв.

Швидкість і продуктивність сайту

Само собою зрозуміло, що ваш сайт повинен працювати на своєму піку. Прості зміни, такі як перехід на більш швидкий веб-хостинг-провайдер, можуть зробити велику різницю. Одним з основних правил тут є те, що дешеві провайдери хостингу втискають свої сервери з сотнями сайтів на сервер. Це, швидше за все, призведе до показу продуктивності на ваших сайтах. Виберіть постачальника, який обмежує кількість облікових записів на сервері - це може коштувати трохи більше за місяць, але це, безумовно, принесе плоди у довгостроковій перспективі. Швидка завантаження перших мобільних сторінок буде краще, ніж у дешевих, повільних хостинг-провайдерів. Ще краще інвестувати в виділений сервер.

Міркування UX

Знайти правильний баланс між UX і SEO буде великою новиною в найближчому майбутньому: менше суєти з приводу мета-тегів і заголовків H1; більше уваги на легку навігацію, структуру сайту та пошук того, що вони шукають швидко. Навіть розмір шрифту став фактором ранжування. Маяк Google рекомендує розмір шрифту не менше 16px.

Заключні думки

Так що у вас є. По-перше, мобільний не можна ігнорувати, особливо якщо ви зацікавлені у створенні потенційних клієнтів, продажів і доходів від органічного трафіку. Залишилося кілька місяців до того, як Google повністю розгорне індекс мобільного пристрою. Сядьте зі своєю командою і задайте питання, які я згадую на цій посаді.

Що таке Mobile-first?
Що таке Mobile-first?