Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Молчанов розповів, що обговорять за закритими Порошенко і Лукашенко

Опубликовано: 09.01.2019

У студії обговорили заяву міністра інфраструктура Володимира Омеляна про втрати українських портів через дії Російської Федерації в Азовському морі, заява глави МЗС України Павла Клімкіна про небезпеку відвідування Білорусі, а також заяву президента Петра Порошенка про необхідність розгортання миротворчої місії ООН для відновлення миру на Донбасі .

Кирило Молчанов прокоментував заяву міністра інфраструктура Володимира Омеляна про втрати українських портів через дії Російської Федерації в Азовському морі.

"Ми знаємо, що привід було затримання російського судна "Норд" і ось після цього все почалося. По суті це була відповідь. На жаль, наша політика є реакційною. Якщо приводом було будівництво Керченського моста, то ця проблема повинна була виникнути ще в 2014 році, а не півроку тому. Ескалація буде тільки посилюватися, на жаль, тому що у нас немає якоїсь загальної позиції. Більш того, днями була комісія з рибальства в Азовському морі і я так бачу, що якщо ми будемо йти шляхом політизації цієї ситуації, то ми прийдемо до того, що у нас буде неможливо щось робити в Азовському морі", - зазначив гість програми.

Гості програми "Ранок на NEWSONE" з Максом Назаровим і Ангеліною Пичик - політичний експерт Кирило Молчанов, політичний і економічний експерт Максим Праздніков і народний депутат від Радикальної партії Юрій Чижмарь.

Підписуйтесь на NEWSONE в Facebook . Дізнавайтесь першими найважливіші новини.
rss