Навигация по сайту

Популярные статьи

Монетизація телеграм каналу

  1. Підготовка та оцінка каналу
  2. підключаємо статистику
  3. Оцінка каналу і аналіз
  4. Монетизація телеграм каналу
  5. біржі
  6. сайти
  7. Продаж реклами безпосередньо
  8. Партнерські програми
  9. висновок

Правильна монетизація телеграм каналу і витяг стабільного прибутку, пошук рекламодавців, робота з партнерками. Все це - в сьогоднішній статті. Почнемо по порядку з основ. Правильна монетизація телеграм каналу і витяг стабільного прибутку, пошук рекламодавців, робота з партнерками

Підготовка та оцінка каналу

Щоб канал почав щось приносити, він повинен бути якісним, живим і мати хорошу статистику.

підключаємо статистику

підключаємо статистику

Переходимо на Tgstat і натискаємо кнопку «додати канал».
Вказуємо ім'я свого каналу, заповнюємо дані і все, через 10-15 хвилин знаходимо свій канал в пошуку сайту і зберігаємо посилання на його стату. (Вона буде оновлюватися сама постійно).
Тепер ми можемо прикріпити посилання, наприклад, до прайсу або надати на вимогу рекламодавця, показавши йому динаміку розвитку каналу і залученість.

Оцінка каналу і аналіз

Дивимося статистику, найважливіший показник - залученість, співвідношення переглядів до числа передплатників (ERR від 60% - хороший результат), приріст і охоплення. Складаємо портрет цільової аудиторії каналу: вік, стать, інтереси, гео. Це потрібно для роботи з партнерками. Отримувати прибуток можна приблизно від каналу 500+ передплатників. Все, якщо канал має стабільні темпи зростання, прийнятну залученість і охоплення, набрав 500+ передплатників - можна будувати заробіток.

Важливо: канал, зібраний на ботах і людей, що вступають за гроші, а так само має погану статистку - нічого не запрацює. Так, дурні ще зустрічаються і хтось навіть купує рекламу в накручених спільнотах, але це швидше виняток.

Монетизація телеграм каналу

Продаж реклами через біржі і сайти

Монетизація телеграм каналу за допомогою продажу реклами, мабуть, один з основних способів заробітку.

біржі

біржі

Combot.Click.

Підключаємо канал через спеціального бота. Для цього вводимо в пошуку телеграм ім'я бота @comadbot, пишемо йому і виконуємо інструкції. Підключення нескладне, але необхідно додати бота в адміністратори каналу (можна з правом тільки постити). Після настройки, бот видасть посилання на особистий кабінет, де можна вказати ціну, тематику, примітка тощо. Про нові рекламних заявках, бот надсилає повідомлення.

Telega - реєструємося, переходимо в розділ «додати канал» і вводимо адресу і дані каналу, вказуємо ціну. Оповіщення про заявках приходить на електронну пошту. Приймають канали від 100 передплатників.

Epicstars - реєструємося, праворуч переводимо повзунок в положення «блогер» і натискаємо розділ «додати майданчик». Чітко дотримуємося з'явилася інструкції. Вводимо код перевірки і вказуємо дані телеграм каналу і бажану ціну. Сповіщення також приходять на електронну пошту.

Telegram-ads - реєструємося, переходимо в розділ «мої канали», додаємо майданчик, відповідно до інструкції. Є можливість прийому заявок в ручному режимі після схвалення, або автоматичному із заданим інтервалом. Можна приймати заявки за готівку, або бали. Бали - внутрішня валюта системи, за них можна купити рекламу, підняти свою пропозицію в топ.

сайти

Крім розміщення пропозиції на біржах, можна вказати контактні дані і ціну на сайтах статистики і каталогах. Telemetr і tgstat - сайти статистики, де після реєстрації можна додати свій канал в каталог, вказавши ціну та контактні дані. tgrm.su в спеціальному розділі «біржа», розміщуємо опис каналу і ціну. Також за невелику ціну тут можна вивести своє рекламне пропозицію в топ 3, де його помітить безліч людей.

Важливо: для розміщення свого рекламного пропозиції на більшість сайтів і бірж, потрібно додати в адміністратори каналу спеціального бота. У цьому немає нічого страшного, досить обмежити його права однієї відправкою повідомлень і ніякої шкоди каналу він не завдасть. Додатково біржі оцінюють канали на активність і присутність ботів, накручені канали можуть отримати відмову в розміщенні.

При виборі ціни пам'ятайте, що біржі беруть комісії від 30 до 100% і більше.
Приклад: у вас 1000 передплатників і ціна 100 руб. за пост, рекламу добре беруть. При додаванні на біржі з такою ціною, вона буде коливатися від 130 до 230 руб., В залежності від комісії. І рекламодавець вже неохоче буде купувати рекламу або взагалі відмовиться. Вихід тут - знизити початкову ціну, щоб з комісією системи, отримати прийнятний результат для рекламодавця.

Продаж реклами безпосередньо

Монетизація телеграм каналу таким способом - більш прибуткова і клопітна.
Для початку, непогано скласти прайс, вказати там детально умови розміщення і ціни, додати посилання на статистику, обов'язково вказати аудиторію та тематику каналу (наприклад, чоловічий канал, тематика - стиль, цитати). Тепер шукаємо спеціальні чати, де можна опублікувати наше оголошення.

Важливо: обов'язково знайомимося з правилами розміщення в чаті, іноді є обмеження на кількість розмішені пропозицій в день, або вони повинні бути складені за спеціальним шаблоном. Непогано придивитися до цін на рекламу у схожих каналів, щоб вибрати для свого каналу прийнятну.

Чати і біржі, як мінімум, хорошому каналу можуть дати 1-2 покупця в день і більше. При розумною ціною і грамотно складеного рекламної пропозиції.
Але що робити, якщо місця пустують і рекламу беруть погано?

Партнерські програми

Партнерські програми

Монетизація телеграм каналу за допомогою партнерських програм - справа важка, але дуже прибуткова. Раджу для початку познайомитися з принципом роботи партнерських програм тут.
Тепер потрібно визначити портрет аудиторії каналу (якщо ви цього ще не зробили).

Хто ваш передплатник і що йому потрібно? Партнерки бувають різні, можна зібрати рефералів, продавати товар, отримувати реєстрації тощо. За все це платять, головне - правильно підібрати аудиторію. Розглянемо на прикладах:

Приклад 1: Ви маєте невеликий чоловічий канал. Ваша аудиторія - чоловіки у віці від 25 років.
Можна спробувати продати товар або зібрати реєстрації в знайомства. Для цього реєструємося на партнерці (наприклад, ad1), вибираємо чоловічий товар і генеруємо під нього посилання. Створюємо гарний креатив і розміщуємо з посиланням в своєму каналі. Кожен перейшов по посиланню і замовив товар, приносить нам певний прибуток.

Приклад 2: Ви маєте канал про рольові ігри. Йдемо на партнерку, підбираємо потрібний оффер, генеруємо посилання, створюємо яскравий пост. За кожного скачав гру, отримуємо дохід.

Приклад 3: Ви маєте канал про заробіток в інтернеті. Знаходимо сервіси, які платять за залучених рефералів і частина від їхнього доходу. Створюємо пост, розміщуємо посилання. Отримуємо рефералів, з яких система платить 5-10% від їх заробітку.
Це тільки три невеликих прикладу, партнерські програми зараз на будь-який смак і підібрати можна практично на будь-яку аудиторію.

висновок

Монетизація телеграм каналу - відмінний спосіб створити хороший і стабільний заробіток в інтернеті. Сподіваюся, моя стаття була корисна і кожен зміг знайти для себе щось корисне. На цьому все і до нових зустрічей на сторінках блогу, друзі.

Але що робити, якщо місця пустують і рекламу беруть погано?
Хто ваш передплатник і що йому потрібно?