Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Москаль: Приїдуть наші люди додому на Паску чи Різдво, а де вулиця Леніна, Терешкової, Маяковського?

Опубликовано: 24.10.2018

Про це заявив під час інтерв’ю з головою Закарпатської ОДА.

Геннадія Москаля не треба зайвий раз представляти на широкий загал. Він постійно в медійному полі, завжди має свою думку про ключові події в державі, її хочуть чути, навіть якщо вона дуже екстравагантна і часом виходить за межі політкоректності, пише Укрінформ .

Я би не недооцінював “Опозиційний блок” на Закарпатті. Тут багато людей досі працює на заробітках у Росії, і це їхній електорат. Я це зрозумів, коли прийшов процес декомунізації, бо в цих районах (Тячівщина, Хустщина, приміром) ніхто пальцем не ворухнув! Голови сільрад мені сказали: приїдуть наші люди додому на Паску чи Різдво, а де вулиця Леніна, Терешкової, Маяковського?

– Он воно що! Боялися, що заробітчани своє село не впізнають?

– Саме так. Тому ми перейменовували вулиці та площі в тих населених пунктах розпорядженням голови ОДА. Тому й виникли чудернацькі назви. З Леноном же як було? Спитали бабцю в селі Калинах, де у вас тут вулиця Леніна? А вона перепитує: яка-яка, Ленона? Так ми й назвали. Вони кажуть: хай буде, але ви зробіть нам дорогу. Ми зробили, і вони заспокоїлись.

zakarpatpost.net

rss