Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Місця для офіційної виїзної реєстрації

Опубликовано: 10.01.2019

видео Місця для офіційної виїзної реєстрації

Жизнь в Греции: Афины. Как наши переехали в Грецию | ЭКСПАТЫ

Кільця молодих символізують їхню родину, а подушечка є гарним оформленням до них. Подушечка для кілець маленький, але приємний аксесуар для весілля .


«Шлюб за добу»

Подушечку можна взяти напрокат із запропонованих варіантів або пошити індивідуально під Вас.

Подушечку можна робити в одній стилістиці з іншими весільними аксесуарами - підв'язкою , гостьовою книгою , весільними бокалами та шампанським .

Подушечка може бути будь-якої колірної гами і декорована гіпюром, мереживом, стрічками, намистинами, квітами, вишивкою.

Наш магазин допоможе Вам вибрати, замовити, купити кращу подушечку для кілець.

Якщо у вас немає бажання обмінюватися кільцями в задушливому загсі під звуки маршу Мендельсона, радимо перенести цю церемонію в парк або садибу.

Як би не хотілося нареченому і нареченій вимовити клятви вірності далеко від суєти: на березі моря, під аркою з квітів або в старовинному замку, - ці мрії часто розбиваються об сувору реальність. За законом у нашій країні офіційним вважається лише шлюб, зареєстрований в стінах загсу і ознаменований записом в обліковій книзі.

Проте вихід є - виїзна реєстрація, яку проводять деякі палаци одруження. Це абсолютно офіційна процедура, тільки проходить вона на території парків, музеїв і садиб Москви, що, безсумнівно, робить весільну церемонію більш барвистою і оригінальною.

Серед безумовних плюсів виїзної реєстрації - більшу кількість гостей, ніж може вмістити стандартний зал загсу, а також час, який відводиться на одну пару (60 хвилин проти 15 при звичайній реєстрації). За цей час можна встигнути не тільки розписатися і отримати на руки свідоцтво, але і влаштувати невеликий фуршет для гостей та весільну фотосесію в красивих інтер'єрах або на пленері.

З мінусів - обмежена кількість «виїзних» днів, а також загальна строгість заходи та регламент поведінки гостей. Місця, де проводиться офіційна виїзна реєстрація, теж нечисленні, хоча і заслуговують на увагу завдяки своїй мальовничості.

Але як бути, якщо ви мрієте заприсягтися у вічній любові під розлогим дубом на алеї, де колись познайомилися, або на пірсі у вашого улюбленого озера? Для цього вибирайте неофіційну виїзну реєстрацію.

Мінус такого заходу в тому, що все одно доведеться розписатися в загсі в будь-який день до торжества. Зате можна уникнути черг і горезвісного маршу Мендельсона, подавши заяву на «непопулярний» день тижня: вівторок, середу або четвер.

А ось плюсів безліч: ніяких рамок і регламентів, можливість реалізувати будь-який сценарій весільної церемонії, який прийде вам в голову, і запросити необмежену кількість гостей. І найголовніше - тільки для неофіційної реєстрації ви можете самостійно вибрати людину, яка вручить вам заповітне свідоцтво, оголосить вас чоловіком і дружиною і зробить це оригінально і з душею.

Наступні статті:

rss