Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Музеї москви

Опубликовано: 03.09.2018

видео Музеї москви

Чи переписує історію музей ГУЛАГу в Москві?

Столичні музеї є об`єктом інтересу туристів, ділових людей, що приїжджають у відрядження і мають в своєму розпорядженні вільний час, а також столичних жителів, які також з задоволенням відвідують культурні заклади свого міста.


Москва: палеонтологический музей / Dinosaurs in Moscow

Одним з найбільш знаменитих столичних музеїв є музей-заповідник «Московський Кремль». Музеєм Кремль став на початку 19 століття , і з тих пір у любителів допетрівською історії і староруської архітектури з`явилася можливість побувати в самому серці столиці.


Музей ігрових автоматів у Москві повертає вас у...

Будинки, розташовані в Кремлі і доступні для відвідування: Успенський собор, Державна Збройна палата, Архангельський собор, Благовіщенський собор, Церква положення риз Пресвятої Богородиці, Патріарші палати, Ансамбль дзвіниці Івана Великого.

Крім історичних будівель на території Московського Кремля знаходяться і інші цікаві об`єкти, наприклад, Цар-гармата і Цар-дзвін, а також пам`ятники Олександру II, Великому князю Сергію Олександровичу та В. І. Леніну.

Любителям старовини варто відвідати художній історико-архітектурний та природно-ландшафтний музей-заповідник «Коломенське». Знаходиться він трохи в стороні від центру, але в межах міста. Раніше Коломенське було підмосковним селом і колишньої царської резиденцією.

У цьому музеї можна ознайомитися з знову відтвореним Палацом царя Олексія Михайловича, зображення якого багато хто пам`ятає за шкільними підручниками історії. Також на території музею розташовується Етнографічний центр з садибами селянина і коваля. Вінцем музейного комплексу є Церква Вознесіння, що входить до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Бажаючим ознайомитися з художніми творами варто відвідати Музей образотворчих мистецтв ім. Пушкіна. Тут ви можете побачити картини Ван Гога, Пікассо і Дега, а також багатьох інших художників - не тільки імпресіоністів.

Наблизитися до російського образотворчого мистецтва можна в Державній Третьяковській галереї. Любителям історії варто відвідати Державний історичний музей , а бажаючі пізнати таємниці природознавства із задоволенням побувають в Державному Дарвінівському музеї.

rss