Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

На Вінниччині чоловік потрапить за ґрати через недогляд за матір`ю

Опубликовано: 14.01.2019

Кримінальна відповідальність загрожує 54-річному чоловіку за неналежний догляд за своєю старенькою матір’ю. У критичному для життя стані виявили пенсіонерку лікарі та місцеві жителі у власному будинку, до приміщення якого її син нікого не впускав. Проникнувши через вікно у будинок, поліцейський відчинив двері медикам. Зараз жінка у важкому стані в реанімації.        

2 листопада до поліції звернувся голова селищної ради с. Бродецьке Козятинського району з повідомленням про те, що 78-річна односельчанка потребує допомоги. За словами заявника та жителів села, престаріла жінка мешкає у будинку з рідним сином, але він не доглядає за нею належним чином, знущається. Нікого з людей син у помешкання не пускає.

Коли до будинку літньої жінки прийшла комісія, син зачинив двері зсередини і відмовився впускати будь-кого у приміщення. Відповідно до ст. 38 Закону України «Про Національну поліцію» (проникнення до житла чи іншого володіння особи) поліцейському довелося через вікно потрапити у будинок та відчинити двері лікарям, щоб вони змогли надати невідкладну допомогу пенсіонерці. Як з’ясувалось, жінка знаходилась у загрозливому для життя стані. Медики викликали швидку допомогу та забрали пенсіонерку у реанімацію, де намагаються врятувати їй життя.

Слідчим відділенням поліції розпочато кримінальне провадження за ст. 136 КК України (ненадання допомоги особі, яка перебуває в небезпечному для життя стані). Чоловіку загрожує арешт до 6 місяців.

Такі дії з боку поліції викликали обурення у сина пенсіонерки, і він звернувся з заявою у прокуратуру. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram !

rss