Навигация по сайту

Популярные статьи

Надійні інвестиції в контент і SEO в 2015 році: три ключа до успіху

 1. 1. Виявлення проблем
 2. 2. Які зусилля будуть потрібні
 3. 3. Впровадження та відстеження ефективності
 4. думка експерта

дата публікації оригінальної статті 30 грудня 2014
Автор: Jim Yu
Переклад: Андрій Стёпочкін

Вам потрібен кейс для розподілу бюджету SEO в 2015 році? Відомий маркетолог Джим Ю (Jim Yu) ділиться деякими порадами.

Раджу звернути увагу на наступні три ключові елементи ефективних вкладень.

1. Виявлення проблем

Перш ніж починати вкладати гроші, необхідно визначити основні проблеми сайту, а потім зрозуміти, як вони впливають на здатність випереджати конкурентів.

 1. Виконайте або замовте аудит сайту і визначте його видимість в пошукових системах. Зверніть увагу на всі параметри сайту, які можуть бути поліпшені, починаючи від технічної частини до контенту, включаючи взаємодію з соціальними медіа і розміщення в місцевих трастових каталогах, якщо для вас це актуально.
 2. Пріорітізіруйте кроки щодо усунення проблем, починаючи з самих значущих. Це може означати зосередження уваги на сторінках, які несуть найбільшу цінність або діях, що вимагають меншої кількості зусиль, щоб зробити найбільші кроки вперед.
 3. Знайдіть описи основних алгоритмів Google, які можуть позитивно або негативно вплинути на ваш сайт. Компанії і блогери часто діляться своїми останніми висновками про роботу алгоритмів Google Panda і Google Penguin на своїх веб-сайтах. Незважаючи на те, що алгоритми Google, є складними і потрібно відстежити величезна кількість параметрів, пошукова система робить добру справу, роз'яснюючи деякі моменти важливі для розуміння веб-майстрів. досліджуйте Google Webmaster Tools center і офіційний блог компанії Google для отримання додаткової інформації про кращі практики і алгоритмічних сигналах, які слід відстежувати.

2. Які зусилля будуть потрібні

Щоб визначити бюджет на SEO в 2015 році, необхідно чітко усвідомити ваші ресурси, навички, сильні і слабкі сторони, а також бізнес-цілі. Наступні питання допоможуть вам почати роботу в цьому напрямку:

 1. Де вам можуть знадобитися ресурси? Для початку зверніть увагу на складові налагодженої системи SEO: якість контенту, технічну сторону сайту, маркетингову стратегію, соціальні медіа, а також PR.
 2. В якій сфері ваша команда може стати краще? Які ресурси і навички у вас є?
 3. Чи вистачить вам своїх ресурсів, або потрібна допомога компаній або людей ззовні? Чи можна поєднати зусилля цих двох підходів, щоб досягти бажаних результатів? Що економічно ефективніше? Що призведе до кращих короткострокових і довгострокових результати?
 4. Чи будете ви навчати ключових співробітників необхідним навичкам, або збираєтеся наймати нових співробітників? Як це позначиться на зарплаті? Які бюджети будуть потрібні на навчання?
 5. Яке місце SEO команда займе у вашій організації? Як повинні бути побудовані комунікації, щоб залучити ключових учасників в процес демонстрації результатів органічного пошуку?
 6. Як організувати бізнес-процеси, щоб різні співробітники в команді SEO узгоджено працювали разом, також як і SEO команда в цілому, органічно вписалася в роботу департаменту цифрового маркетингу?
 7. Як можна раціоналізувати процеси в порівнянні з їх нинішнім станом, щоб зробити їх більш ефективними, зберегти бюджет в деяких областях і перемкнути ресурси, що вивільняються на інші напрямки SEO?

Варто відзначити, що перераховане вище виглядає як сплав традиційного маркетингу з цифровим маркетингом та SEO. Все це тому, що зараз творчий і технічний підходи стають як ніколи близькі і тісно співіснують. Хороші маркетологи знаходять способи з'єднати ці підходи, наприклад технічне SEO та контент, щоб вони гармонійно поєднувалися.

3. Впровадження та відстеження ефективності

Ви здивуєтеся, як багато компаній не вимірюють свої зусилля (або роблять це неефективно). Я дуже рекомендую відстежувати, як ваші зусилля будуть трансформуватися в додаткову цінність і для цього вам необхідно встановити ключові показники ефективності.

 1. Вам важливо зрозуміти, як SEO буде підтримувати ваші бізнес-завдання. Прояснити всі способи, як цього досягти.
 2. Відштовхуючись від цих цілей, створюйте метрики - адже інакше, ніж ви будете вимірювати досягнення своїх цілей?
 3. Використовуйте правильні маркетингові інструменти і переконайтеся в тому, що ви використовуєте платформу, яка може допомогти трансформувати "великий обсяг даних" в керівництво до дії. Замість того, щоб аналізувати безліч різноманітних інструментів, знайдіть аналітичні платформи, які можуть інтегрувати ці дані і надати їх у зрозумілій формі.

Для збереження і збільшення бюджету на SEO потрібно раз по раз доводити ефективність цих витрат. Якщо у вас з'являються будь-які сумніви щодо користі SEO та органічного каналу в якості генератора трафіку і доходів для сайту і бізнесу , Подумайте над можливістю тимчасово призупинити інвестиції і подивитися, як зміняться результати. Але робити це треба дуже обережно, тому що найчастіше повернути втрачені позиції буває дуже складно.

Пам'ятайте, пошук - це гра з нульовою сумою - так що якщо ви в 2015 році не ввійдете в ТОП кращих, ваше місце в ньому займуть конкуренти.

думка експерта

Андрій Стёпочкін
системний аналітик

 • Стаття корисна в тому сенсі, що фахівцеві в області digital-маркетингу і SEO потрібно не забувати про цілі і завдання своєї роботи і не можна випускати з поля зору "ліс за деревами". Знову і знову необхідно уточнювати і планувати віддачу і ефективність своєї діяльності. Вона повинна бути очевидна як самому фахівцеві, так і замовнику. Ситуація, коли замовник не розуміє, куди і на що йде SEO бюджет, які заявлені цілі і як їх вимірювати дуже надійна. Тому скористайтеся наведеними чекліст, щоб ще раз переконатися в розумному бюджетуванні марктінговой активності.

02 лютого 2015

comments powered by

Поділитися Що ще корисно знати з просування сайтів

В якій сфері ваша команда може стати краще?
Які ресурси і навички у вас є?
Чи вистачить вам своїх ресурсів, або потрібна допомога компаній або людей ззовні?
Чи можна поєднати зусилля цих двох підходів, щоб досягти бажаних результатів?
Що економічно ефективніше?
Що призведе до кращих короткострокових і довгострокових результати?
Чи будете ви навчати ключових співробітників необхідним навичкам, або збираєтеся наймати нових співробітників?
Як це позначиться на зарплаті?
Які бюджети будуть потрібні на навчання?
Яке місце SEO команда займе у вашій організації?