Навигация по сайту

Популярные статьи

Найкращі рейтингові компанії Колумбуса SEO [Media Captain]

Джейсон не є типовим агентом

Джейсон не є типовим агентом. У віці десяти років батьки Джейсона залишили його вдома. Він вирішив скористатися цією можливістю, щоб перевірити околиці і помітив, що відбувається продаж гаражів спільноти. Через годину, за допомогою своєї сестри, він мав усі свої Beanie Babies (згадайте про ці?), Вишикувалися на газоні передньої частини, готові до продажу.

Підприємницький дух Джейсона був ключовим фактором зростання капітана Медіа в одне з найбільших агентств в Огайо. Саме цей дух і любов до того, що він робить, дозволяє йому і його команді генерувати чудові результати для інших підприємств.

У середній школі, хоча більшість людей працювали на стандартній роботі, Джейсон продавав спортивні квитки по всій країні на eBay. У коледжі він опублікував роботу в якості тенісного інструктора на Craigslist і перетворив його на трирічну роботу з постійним потоком клієнтів. Джейсон завжди знайшов спосіб продавати послуги або продукти в Інтернеті, щоб отримати прибуток.

Після закінчення коледжу Джейсон хотів стати спортивним репортером. Його історія була в цифровому відео. Він отримав пропозицію про роботу в інформаційній станції в Бутт, штат Монтана, але вирішив використовувати свій набір навичок у відео, соціальних мережах і цифровому маркетингу, а не запустити капітана медіа. Доменне ім'я (themediacaptain.com) було доступне за 10 доларів США. Капітаном вважається лідером, і його мета завжди була для капітана медіа бути лідером у цифровому маркетингу. І це історія про те, як капітан медіа народився у 2010 році! На ринку з'явилася порожнеча для професіоналів, які могли б допомогти брендам підсилити їхню присутність у соціальних мережах, і Джейсон зміг використати цей пробіл на ринку.

Джейсон працював безпосередньо з великими брендами на цифрових кампаніях, як McGraw-Hill, Sears, SafeAuto і Luxxotica. Він також проводив кампанії з UFC, NASCAR, Cleveland Cavaliers і консультувався з Columbus Blue Jackets про зусилля з активізації спонсорства.

Джейсон любить забруднювати руки, це філософія, яку він відчуває відокремленим капітаном ЗМІ від змагань. Коли ви керуєте бізнесом, ви знаєте, що працює і що не працює, що приносить користь клієнту.

Нещодавно Джейсон вирішив створити компанію електронної комерції DermWarehouse, яка продає дерматологічні продукти для догляду за шкірою по всій країні. Його тато, дерматолог в Колумбусі, продавав десять продуктів у своїй практиці по догляду за шкірою протягом багатьох років. Джейсон вирішив розширити цю операцію, щоб продукти могли бути продані по всій країні.

Крім того, Джейсон є постійним учасником Entrepreneur.com і був показаний в Нью-Йорк Таймс, The Huffington Post, Inc, Колумб диспетчері, соціальних медіа сьогодні, DigiDay і Search Engine Watch (щоб назвати кілька).

Щоб нормально функціонувати, Джейсону потрібно щонайменше три чашки кави в день. У минулому він вирішив наблизитися до нового року, але він провалився. Він також користується вкоріненням у своєму рідному місті Колумбус Блю Джекетс, оскільки він є хокейним фанатиком. Його улюбленим рестораном у місті є Кондадо, місцева тасо магазина через дорогу від офісу медіа-капітана. Він також любить розробку та спілкування з родиною та друзями.

Якщо ви хочете зв'язатися з Джейсоном, надішліть йому електронну пошту [email protected] .

Згадайте про ці?