Навигация по сайту

Популярные статьи

Найкращі у Великобританії конференції та зустрічі

  1. Брайтонський SEO (БЕЗКОШТОВНО! Кожен вересень і квітень) http://www.brightonseo.com/
  2. Пошук у Лондоні (БЕЗКОШТОВНО! Кожні 1-2 місяці) http://www.meetup.com/search-london/
  3. ThinkVisibility (від £ 119 - березень і вересень) http://www.thinkvisibility.com/
  4. Ви отримали трохи більше бюджету?
  5. Події без SEO
  6. Чи знаєте інші? Дай мені знати!

Я зібрав список того, що я вважаю кращими / нерозумними SEO конференціями по всій Великобританії, які або є вільними , або надають фантастичне співвідношення ціни і якості .

Якщо ви захоплені SEO та втрачаєте сон над тим рейтингом, що ваш клієнт або бос ніколи не закриває (як я!) - цей список для вас.

Брайтонський SEO (БЕЗКОШТОВНО! Кожен вересень і квітень)
http://www.brightonseo.com/

Брайтонське SEO має реальний сенс «спільноти для духу спільноти», не тільки воно безкоштовне, але це, мабуть, найбільш інформативне 8 годин, яке ви коли-небудь витратите, разом з чудовим Кельвіном Ньюманом Брайтонське SEO має реальний сенс «спільноти для духу спільноти», не тільки воно безкоштовне, але це, мабуть, найбільш інформативне 8 годин, яке ви коли-небудь витратите, разом з чудовим Кельвіном Ньюманом.

В основному, два рази на рік група сюжетних людей на землі встає на сцену, а потім швидко розмовляє про максимуми та падіння свого досвіду в галузі, даючи надихаючі приклади і не боячись вирішувати спірні теми. - наприклад, перемога з дублюванням вмісту, неприродне створення посилань і просто загальний стогін у Google.

Не дивно, що завжди «продає» менше, ніж за годину, або це безкоштовна вечірка, яка включає безкоштовний напій або два.

Пошук у Лондоні (БЕЗКОШТОВНО! Кожні 1-2 місяці)
http://www.meetup.com/search-london/

Пошук Лондона - це досить невелика, інтимна справа, яка зазвичай відбувається як вечірні сесії, в яких кожна подія буде зосереджена на певній темі, що стосується пошукової індустрії Пошук Лондона - це досить невелика, інтимна справа, яка зазвичай відбувається як вечірні сесії, в яких кожна подія буде зосереджена на певній темі, що стосується пошукової індустрії.
Згідно з останніми подіями, це може бути що завгодно від обговорення блогерів або цінності SEO та Social.

Кожна подія має тенденцію до функціонування 2 або більше відомих органів з їхньої теми і так, не хвилюйтеся, ви також отримаєте безкоштовну пляшку (зверніть увагу на тему, що працює тут: щільність ключових слів у чорній капелюсі).

ThinkVisibility (від £ 119 - березень і вересень)
http://www.thinkvisibility.com/

Розумно замаскований під SEO-конференцію, але фактично гігантську вечірку в комплекті з турнірами з басейном, безкоштовним вибором і змішуванням, азартними іграми, а іноді і міні-гольфами - ви забудете про 8 годин приголомшливого вмісту, що виходить від нього і-тільки   Dom Hodgson Розумно замаскований під SEO-конференцію, але фактично гігантську вечірку в комплекті з турнірами з басейном, безкоштовним вибором і змішуванням, азартними іграми, а іноді і міні-гольфами - ви забудете про 8 годин приголомшливого вмісту, що виходить від нього і-тільки Dom Hodgson .

У всьому серйозності, ThinkVis з точки зору якості сесій самостійно, забезпечує хороше співвідношення ціни і якості.

Ви отримали трохи більше бюджету?

Якщо вам пощастить мати боса, який буде платити рахунок за ваш SEO Jollies, я також рекомендував Distilled LinkLove & Пошук любові , SMX & SES і вирушаючи на кілька тисяч миль від теми - я все ще відчуваю це MozCon є дивовижна конференція (Моя цитата з супер-ботаніком, що називає її «Діснейлендом для SEO», навіть отримала мені посилання з SEOMoz, хороші часи).

Події без SEO

За межами цього, є ще кілька подій, які я рекомендую, хоча вони не є безпосередньо SEO, варто відвідувати, якщо у вас є загальний інтерес до цифрових, веб і технологій.

Чи знаєте інші? Дай мені знати!

Я зізнаюся - я впевнений, що цей список може бути оскаржений і, безумовно, не є остаточним. Якщо ви відвідували будь-які інші конференції SEO, які, на вашу думку, були справжніми переможцями, дайте мені знати, і я їх додам (Що SASCon люблю?). У той же час, зловити вас в Брайтон SEO людей.

Ви отримали трохи більше бюджету?
Чи знаєте інші?