Навигация по сайту

Популярные статьи

Найважливіші основи SEO для Blogger + безкоштовний перелік

 1. Що таке SEO?
 2. Linkbuilding (Offpage SEO)
 3. SEO оптимізація для вашого блогу (Onpage SEO - Частина 1)
 4. 1. Зменшіть час завантаження
 5. 2. Перейдіть до мобільного
 6. 3. Постійне посилання
 7. SEO оптимізація для вашого блогу Статті (Onpage SEO - Частина 2)
 8. Як працює Google - або: 2 передумови
 9. 1. Ключове слово
 10. 2. структурування
 11. 3. фотографії
 12. Безкоштовний контрольний список SEO для ваших статей блогу

Пошукова оптимізація, також ласкаво звана "SEO" багатьма блогерами, є Riiiiesenthema. Так, 4 "i" призначені. Є фахівці, які займаються лише цією темою. І все прагне лише одне: бути максимально в списку результатів пошуку. І давайте зіштовхнемося: який блогер не хоче цього?

Але не хвилюйтеся, це не обов'язково для вас, щоб стати спеціалістом SEO, щоб мати успішний блог - але це зручно, щоб зберегти кілька основних правил SEO на місці і включити їх у ваш блог рутини. І це основні правила, які я покажу вам сьогодні. Але не хвилюйтеся, це не обов'язково для вас, щоб стати спеціалістом SEO, щоб мати успішний блог - але це зручно, щоб зберегти кілька основних правил SEO на місці і включити їх у ваш блог рутини

Що таке SEO?

Чи сказав я, що SEO - це Riiiiesenthema? Мова йде не тільки про підготовку статей вашого блогу належним чином (тобто вміст). Це буде занадто легко, або ;-) Грубо кажучи, ви можете розділити SEO на 2 області:

 • Onpage SEO - все, що ви можете зробити на своєму сайті
 • Offpage SEO - все, що можна зробити за межами вашої сторінки для кращого рейтингу

У цій статті я зосереджуюся на 3-х областях (натиснувши на посилання, що приходить безпосередньо до правильного розділу):

 1. Offpage SEO у вигляді будівлі посилання
 2. Onpage SEO для вашого блогу в цілому
 3. Onpage SEO для ваших статей блогу

Linkbuilding (Offpage SEO)

Напевно, ви почули це слово раніше - і це насправді не означає нічого іншого, як переконатися, що стільки (високоякісних) веб-сайтів посилаються на ваш блог. Ці посилання на ваш блог називаються "зворотними посиланнями", і це одна з найважливіших заходів SEO. Оскільки ці зворотні посилання показують Google, що ваш блог є важливим і цікавим - і тим самим підвищує ваш рейтинг.

Наприклад, можна створити посилання на ці методи:

 • Напишіть гостьову статтю
 • Проведіть парад блогу
 • Напишіть такі добрі статті, що вони пов'язані з іншими (тобто, що вони пропонують багато доданої вартості, або що вони створюють оригінальний контент для рецептів або проектів DIY, і що вони не просто дивляться в іншу сторону)
 • Публікуйте свої публікації в соціальних мережах (так, вони індексуються Google)
 • ...

Але будьте обережні: є "хороші" і "погані" зворотні посилання. Який ви вирішите, ви можете читайте тут на МСВ , А також у цій статті з статті Давайте почнемо щось Ви знайдете більше порад щодо побудови посилань.

Якщо ви хочете стати ще ближче до теми, я рекомендую вам цю статтю від інтернет-воїнів де можна знайти інструкції для створення посилань.

SEO оптимізація для вашого блогу (Onpage SEO - Частина 1)

Як ви можете собі уявити, є багато гвинтів, на яких можна звернутися, щоб поліпшити рейтинг в пошукових системах. Метод, який часто використовувався в минулому, більше не працює: розміщуйте якомога більше ключових слів. Тому ми зосереджуємося на 3 важливих для блогів речах:

1. Зменшіть час завантаження

Один з найбільш важливих заходів SEO, які ви можете зробити, це зробити ваш блог трохи швидше. У моєму коучингу мене знову і знову запитують, як це зробити, ось кілька корисних порад:

 1. Переглядайте свої фотографії!
  Якщо ваша тема відображає зображення шириною 800 пікселів, завантажте їх із такою шириною. Але теоретично вам навіть не потрібна програма редагування зображень, ви можете редагувати розмір зображення синонімом попереднього перегляду зображення на вашому ПК або MAC!
  Якщо у вас є блог WordPress, то встановіть плагін Imsanity , Там ви вказуєте 1 раз, як можна розміщувати широкі картинки, а якщо ви завантажуєте більшу, фотографії автоматично зменшуються в розмірі - напевно це безпечно ;-)
 2. Використовуйте плагін кешування (якщо у вас є блог WordPress)
  Грубо кажучи, ваша сторінка кешується під час кешування, тому вона не повинна бути повністю перезавантажена щоразу - так що вона відображається швидше на екрані користувача. Є безліч плагінів для WordPress, які роблять це за вас. Я використовую Загальний кеш W3 , у цій статті в блозі Вам будуть представлені 2 інші популярні альтернативи.
 3. Завантажуйте фотографії лише тоді, коли вони відображаються (якщо у вас є блог WordPress)
  Як правило, блог завантажує всі зображення, які можна побачити на одній сторінці. Це можна зробити за допомогою так званих "ледачих навантажень" плагінів, таких як BJ Lazy Load уникнути. Плагін гарантує, що спочатку всі зображення завантажуються у видимій області, а інші пізніше.

2. Перейдіть до мобільного

Кількість читачів, які переглядають блоги мобільного, постійно зростає. Факт. Тому логічно, що ваш блог на смартфонах повинен відображатися правильно (красиво). Майже всі сучасні теми Wordpress є "чуйними", тобто вони можуть бути легко переглянуті на смартфоні. Але не всі ... Якщо ви не впевнені, що ваш блог схожий, то зробіть тест :

Ваша тема не є "Мобільною для користувачів"? Але тоді настав час для нового! Ось деякі пропозиції !

3. Постійне посилання

Перше, що потрібно робити кожному блогеру при створенні нового блогу WordPress? Змініть структуру permalink - таким чином, що посилання стане "говорити URL". Це звучить складніше, ніж це, це просто означає, що URL-адреса статті у вашому блозі не повинна бути цифрами, а повинна містити текст. У кращому випадку ключове слово, але нижче.

Але будьте обережні: якщо ви переставляєте структуру в ретроспективі, ваші посилання можуть не працювати більше, і вам потрібно налаштувати перенаправлення. Допоможіть отримати його у цій статті ,

SEO оптимізація для вашого блогу Статті (Onpage SEO - Частина 2)

Оптимізація блогу є одноразовою. Оптимізація вмісту, тому статті про ваш блог, але ви повинні робити з кожною статтею! Щоб вам було легше, у мене є один безкоштовний перелік створений, який можна завантажити безкоштовно. Але спочатку я поясню, на що слід звернути увагу.

Як працює Google - або: 2 передумови

Перш ніж розпочати з ключовими словами, alt тегами, правильною URL-адресою, і так далі, є дві речі, які особливо важливі для оптимізації статей вашого блогу. Однак для цього потрібно спочатку зрозуміти, якою кінцевою метою Google є: пошукова система хоче надати шукачу (той, хто набирає в Google кілька слів) ідеальний результат.

Це означає, що наша робота в якості блогера полягає в тому, щоб забезпечити ідеальний результат. Щоб досягти цього, існують 2 основні вимоги:

 1. Пишіть своїм читачам, а не вашим пошуковим системам
  Важливий момент, який, на жаль, забувається знову і знову. У цій статті в блозі, я покажу вам кілька речей, які ви можете зробити для оптимізації статей вашого блогу. Але якщо ваш текст "забитий" ключовими словами в найбільш неправдоподібних місцях, ніхто більше не зможе і не зможе його прочитати. Якщо ви сумніваєтеся, залиште ключове слово і напишіть текст, який також читається!
 2. Вирішіть проблему або дайте відповідь на питання ваших читачів
  Більшість людей, які користуються Google, мають певну проблему або питання. Найкращий результат у результатах пошуку - це відповідь на це запитання. Так що якщо ви хочете скоротити SEO до точки, то це саме тут: вирішити проблему ваших читачів як можна краще.

Отже, і тепер, коли це з'ясовано, я покажу вам, як можна конкретно реалізувати SEO!

1. Ключове слово

Не панікуйте, ключові слова не такі складні, як ви думаєте. Подумайте про те, про що йдеться у вашому блозі, і запишіть це слово (або фразу). Ключові слова можуть бути, наприклад:

 • SEO для блогерів
 • Sachertorte рецепт
 • XYZ Straightner Test (для XYZ можна використовувати бренд)

Чим конкретніше ключове слово, тим краще. Маючи ключове слово, важливо, тому що вам потрібно побудувати його в різних частинах вашої статті в блозі. Увага: Багато блогерів вважають, що достатньо, щоб вони просто поклали своє ключове слово в потрібне поле свого плагіна SEO. Але це занадто мало! Створіть його і тут:

 • у заголовку статті в блозі
  Я не повинен пояснювати це, просто покладіть ключове слово в назву вашої статті в блозі
 • на постійній лінії
  Ви можете не тільки налаштувати загальну структуру вашої постійної посилання, але й постійну посилання на кожну окрему статтю. Поточна постійне посилання відображатиметься (за винятком першого разу) під заголовком статті в блозі. Натиснувши на кнопку "редагувати", ви можете налаштувати посилання, скоротити його та / або створити ключове слово.
 • на знімках
  Незважаючи на те, що ми продовжуємо подавати Google дуже розумно - пошукова система, як випливає з назви, лише одна машина і тому не бачить, що можна побачити на ваших фотографіях. Щоб ваше зображення все одно відображалося в пошуку зображень, необхідно надати його ключовому слову. Як ви це робите, я поясню вам нижче в розділі "Картинки".
 • у мета-тексті вашої статті в блозі
  Якщо ви використовуєте WordPress, ви обов'язково повинні використовувати плагін SEO Yoast SEO (Я зазвичай використовую це) або Все-в-одному SEO Pack встановити. Ці плагіни мають безліч переваг, але особливо тут: ви можете контролювати, як стаття вашого блогу з'являється на Google, змінюючи "фрагмент" або "мета опис" (що означає те ж саме).
  Заголовок і постійна посилання автоматично приймаються - а також перші символи в описі. Ви можете редагувати рядки і узагальнювати в двох словах, що є в вашій статті в блозі - і тому ще раз включити ваше ключове слово!
 • кілька разів у тексті (якщо це можливо на початку статті)
  Не в останню чергу, сама стаття блогу є вашою чергою: Створіть ключове слово якомога частіше в тексті та підзаголовках. Переконайтеся, що він не виглядає неприродним. Тому що, якщо текст не читається, то це не подобається пошуковими системами і всі ваші зусилля марні ...

До речі, не обов'язково завжди використовувати ключове слово в одній редакції і дозволені синоніми. Наприклад, якщо ви вибрали ключове слово "монітор серцевого ритму", ви можете також включити "монітори серцевого ритму" (тобто більшість) в текст або синонім, такий як "монітор серцевого ритму".

2. структурування

Пошукові системи знаходяться на ньому, якщо текст легко читається, добре структурований і різноманітний. І ваші читачі будуть вдячні вам і залишаться на вашій сторінці довше. Що в свою чергу, як пошукові системи, як ... Ви бачите, так це має сенс ;-) Так що ви повинні робити?

 • використовувати кулі для куль
 • Використовуйте підзаголовки для навігації по тексту - але не просто форматуйте їх напівжирним шрифтом, але використовуйте типові стилі (так, ця функція також доступна в Blogger і Co):
  Заголовок 1 повинен бути зарезервований для заголовка блогу, ви можете використовувати будь-що з заголовку 2 і вкладати якомога більше заголовків.
 • використовувати різні носії для полегшення тексту (наприклад, зображення, відео, ...)
  Що краще послабити текст, ніж встановити той чи інший образ? Ваша стаття в блозі повинна мати принаймні фотографію, але, звичайно, ви все ще можете вставляти більше фотографій або відео, повідомлень Facebook, повідомлень у Instagram, ...!

3. фотографії

І тоді ми вже знаходимося в останньому пункті: фотографії - тут також є кілька речей, як можна оптимізувати їх для пошукових систем:

 1. Використовуйте текст alt
  Я згадав про це вище, але тому, що це так важливо, знову ж таки: Google не бачить ваших зображень, пошукова система "читає" замість тексту ALT (короткий для тексту ALTERativ) і робить зображення. Опишіть, що на малюнку, і не забудьте включити своє ключове слово. Якщо ви не знаєте, що писати у вікні, просто використовуйте назву вашої статті в блозі.
  До речі, текст ALT також відображається, якщо зображення не може бути завантажено, наприклад, через те, що підключення до Інтернету занадто повільне або з'єднання з сервером було втрачено. Текст ALT можна змінити, як тільки ви завантажили зображення (див. Скріншот нижче - пункт 1).
 2. Назвіть ім'я файлу правильно
  Але перш ніж завантажувати свої фотографії, ви можете зробити щось інше: змініть ім'я файлу! Знову ж таки, ключове слово слід використовувати. Трохи чайові: використовуйте дефіси для розділення окремих слів, тому що для Google подібні до простору. Якщо ви використовуєте підкреслення між двома термінами, Google хоче написати одне слово. Ви не зможете змінити ім'я файлу пізніше, але воно буде показано вам у деталях файлу в WordPress (див. Скріншот - пункт 2).

Скріншот - пункт 2)

 1. розмір файлу
  Я вже згадував про це вище, і тут я люблю повторювати себе :-) Не завантажуйте свої фотографії в два рази більше, ніж вони з'являються на вашому блозі. Це автоматично зменшить розмір файлу, що заощадить час завантаження та покращить рейтинг!
 2. Правильний формат
  Інші, ніж на Pinterest Якщо зображення має бути найкращим форматом для перегляду, це оптимальний формат зображення для Google Image Search 4: 3. Таким чином, ви повинні переконатися, що у вас є принаймні одне зображення (наприклад, зображення вашої статті) у цьому форматі. Таким чином, він не обрізається в пошуку зображень і відображається якнайкраще.
 3. атрибут Title
  Після того, як ви вставили своє зображення в WordPress, ви можете натиснути кнопку "Редагувати" (маленьке перо), а також заповнити поле "Атрибут заголовка зображення". Текст, який ви вводите тут, ви можете побачити, коли ви наводите курсор миші на зображення у вашій статті. Це поле також показує Google про те, про яке зображення йде, і допомагає забезпечити відображення зображення під час пошуку за ключовим словом у пошуку зображень.

Безкоштовний контрольний список SEO для ваших статей блогу

Так, багато речей, вірно? Але не хвилюйтеся, я підготував вам контрольний список, який допоможе вам не забути жодного моменту вашого блогерського дня. Це допоможе вам зробити SEO звичкою і через деякий час вам більше не знадобиться, тому що всі точки для вас природні!

Ви вже використовуєте SEO для свого блогу? На що ви завжди звертаєте особливу увагу і що ви поки що нехтували?

Що таке SEO?
І давайте зіштовхнемося: який блогер не хоче цього?
Що таке SEO?
Чи сказав я, що SEO - це Riiiiesenthema?
Ви бачите, так це має сенс ;-) Так що ви повинні робити?
Ви вже використовуєте SEO для свого блогу?
На що ви завжди звертаєте особливу увагу і що ви поки що нехтували?