Навигация по сайту

Популярные статьи

Накрутка голосів Вконтакте: найпростіший спосіб

  1. Накрутка Вконтакте голосів за допомогою програм
  2. "Підводні камені" або чи варто накручувати голоси в контакті?

Чи не кожен другий користувач vk.com рано чи пізно починає шукати відповіді на запитання, як здійснюється накрутка голосів Вконтакте і як їх отримати безкоштовно і багато. Найпростіший вихід, взяти і купити голоси за SMS в самій соціальній мережі або здійснити оплату через іншу платіжну систему .

здійснити оплату через іншу платіжну систему

Навіщо взагалі витрачати реальні гроші, на якісь віртуальні штучки? Вся справа в смачних речах, які можна отримувати в обмін на певну кількість голосів в додатках, іграх, можна відправляти поздоровлення і міняти їх на подарунки.

Сьогодні мати велике число голосів vkontakte значить бути не просто звичайним користувачем, це означає бути справжньою зіркою.

Для блогерів і вебмайстрів внутрішню валюту Вк можна використовувати з метою просування свого сайту при проведенні соцопитувань, розігрувати і роздавати голоси в конкурсах або акціях, заробляти, та й просто міняти їх на послуги з соціальної розкрутці.

Накрутка Вконтакте голосів за допомогою програм

Для збору потрібної кількості внутрішньої валюти потрібно збільшувати її кількість, а найпростіше це зробити програмою для накрутки голосів в контакті. Використання прог для Вк дозволяє максимально швидко набрати потрібну кількість віртуальних грошей соцмережі.

Спеціальний софт для контакту дозволяє нарощувати внутрішні гроші на рахунку. Однак більшість написаних програм Vk пропонуються на платній основі і за їх використання в більшості випадків вимагають відправити SMS на певний номер.

Любителів розлучатися зі своїми грошима не так багато, тому для них єдиний вихід скачати накрутку голосів Вконтакте беслпатно! Завдяки безкоштовним програмам зібрати більше валюти не представляє особливих складнощів.

На сьогодні найбільш популярними безкоштовними прогами для контакту є Vk Winder, VkDuty, fastvoice. У використанні програми прості і більшість працює за принципом: скачав, запустив, вибрав потрібну кількість безкоштовних голосів в Вк, натиснув отримати і починаєш радіти поповненню свого голосового балансу.

У використанні програми прості і більшість працює за принципом: скачав, запустив, вибрав потрібну кількість безкоштовних голосів в Вк, натиснув отримати і починаєш радіти поповненню свого голосового балансу

"Підводні камені" або чи варто накручувати голоси в контакті?

Від великої кількості накручених голосів Вконтакте не відмовиться жоден користувач, однак при неусвідомлених або попустітельскіх діях можливі неприємні моменти, дуже неприємні:

  • Небезпека зараження комп'ютера і крадіжка паролів. Пам'ятайте, на запуск більшості чітерскіх програм починає лаятися антивірус, тому його слід відключити, щоб софт працював коректно, а це загрожує можливими неприємностями.
  • Непрацюючі програми. Важливо розуміти, що софт працює через упущень, недоробок або недостатній захист соціальної мережі її розробниками і рано чи пізно ця лазівка ​​буде закрита. Відповідно при відновленні деяких можливостей соціальної мережі прога може відразу втратити свою актуальність і її потрібно оновлювати під нові реалії.
  • Незаконність. Продаж голосів у контакті - важливий пункт отримання доходу соц мережі. Будь-яке незаконне дію і порушення правил карається баном аккаунта, тому варто дотримуватися рекомендацій, акуратно працювати і навчитися приховувати факт накрутки.

Ви можете безпечно і за гроші купити або заробити внутрішню валюту , Або дізнатися, як швидко, безкоштовно і обережно робиться накрутка голосів Вконтакте, скачавши потрібний софт на комп'ютер.

З повагою, Дмитро Байдук

Поділитися посиланням з друзями

Схожі матеріали:

Навіщо взагалі витрачати реальні гроші, на якісь віртуальні штучки?
Підводні камені" або чи варто накручувати голоси в контакті?