Навигация по сайту

Популярные статьи

Накрутка передплатників Вконтакте - Детальний керівництво: як робити правильно, безкоштовно і швидко | BiznesSystem.ru

 1. Накрутка передплатників Вконтакте - Детальний керівництво: як робити правильно, безкоштовно і швидко...
 2. Як підготувати групу до просування
 3. Платна і безкоштовна накрутка передплатників Вконтакте
 4. Швидка онлайн накрутка - сервіс VKtarget
 5. Безкоштовна накрутка передплатників - сервіс AddmeFast
 6. Накрутка живої аудиторії - програма Quick Sender
 7. автоматизований режим
 8. Набір живих передплатників
 9. Висновок - як працювати з спільнотою після
 10. Накрутка передплатників Вконтакте - Детальний керівництво: як робити правильно, безкоштовно і швидко
 11. Як працює накрутка передплатників і друзів Вконтакте
 12. Як підготувати групу до просування
 13. Платна і безкоштовна накрутка передплатників Вконтакте
 14. Швидка онлайн накрутка - сервіс VKtarget
 15. Безкоштовна накрутка передплатників - сервіс AddmeFast
 16. Накрутка живої аудиторії - програма Quick Sender
 17. автоматизований режим
 18. Набір живих передплатників
 19. Висновок - як працювати з спільнотою після
 20. Накрутка передплатників Вконтакте - Детальний керівництво: як робити правильно, безкоштовно і швидко
 21. Як працює накрутка передплатників і друзів Вконтакте
 22. Як підготувати групу до просування
 23. Платна і безкоштовна накрутка передплатників Вконтакте
 24. Швидка онлайн накрутка - сервіс VKtarget
 25. Безкоштовна накрутка передплатників - сервіс AddmeFast
 26. Накрутка живої аудиторії - програма Quick Sender
 27. автоматизований режим
 28. Набір живих передплатників
 29. Висновок - як працювати з спільнотою після
 30. Накрутка передплатників Вконтакте - Детальний керівництво: як робити правильно, безкоштовно і швидко
 31. Як працює накрутка передплатників і друзів Вконтакте
 32. Як підготувати групу до просування
 33. Платна і безкоштовна накрутка передплатників Вконтакте
 34. Швидка онлайн накрутка - сервіс VKtarget
 35. Безкоштовна накрутка передплатників - сервіс AddmeFast
 36. Накрутка живої аудиторії - програма Quick Sender
 37. автоматизований режим
 38. Набір живих передплатників
 39. Висновок - як працювати з спільнотою після
 40. Накрутка передплатників Вконтакте - Детальний керівництво: як робити правильно, безкоштовно і швидко
 41. Як працює накрутка передплатників і друзів Вконтакте
 42. Як підготувати групу до просування
 43. Платна і безкоштовна накрутка передплатників Вконтакте
 44. Швидка онлайн накрутка - сервіс VKtarget
 45. Безкоштовна накрутка передплатників - сервіс AddmeFast
 46. Накрутка живої аудиторії - програма Quick Sender
 47. автоматизований режим
 48. Набір живих передплатників
 49. Висновок - як працювати з спільнотою після

Накрутка передплатників Вконтакте - Детальний керівництво: як робити правильно, безкоштовно і швидко

Вітаю, дорогі читачі BiznesSystem.ru. Сьогодні ми навчимося правильної накрутці передплатників в групу Вконтакте, я розповім як робити це швидко, безкоштовно і якісно, ​​розглянемо кілька онлайн сервісів і програм.

зміст:

Для чого потрібно робити накрутку? - запитаєте ви - причини є.

За розміром аудиторії соціальна мережа Вконтакте на рівних конкурує з топовими пошуковими системами Яндекс і Гугл. А висока відвідуваність - це можливість для інтернет-підприємця отримати цільовий трафік на свої проекти, який потім конвертується в продажу або доходи від реклами.

Основним інструментом бізнес роботи з користувачами мережі ВК є публічні сторінки і групи, через них йде збір цільової аудиторії і подальша робота з нею. Система спільнот Вконтакте продумана добре і багато проектів навіть не використовують зовнішні сайти - заробляють гроші безпосередньо через групи.

Але халяви ніде немає і для того, щоб ваша група стала приносити користь необхідно чимало попрацювати, провести цілий комплекс заходів по її просуванню. Накрутка передплатників Вконтакте є лише одним з елементів, необхідних для успішного старту.

Детально ми сьогодні будемо говорити про набір передплатників або друзів (якщо справа стосується розкрутки персональної сторінки, а не паблік). Але, треба розуміти, що бездумне збільшення цифр на лічильнику несе мало користі, тому підходити до питання треба з розумом.

Як працює накрутка передплатників і друзів Вконтакте

Щоб правильно вибудувати стратегію просування вашої групи необхідно розуміти для чого все це робиться і як працює.

По-перше, система пошуку по групах і сторінках Вконтакте враховує такі фактори як кількість передплатників, лайків та репоста (не тільки їх, але це основне). Щоб частіше потрапляти в рекомендації при пошуку треба мати певну кількість передплатників.

Наприклад, вводячи в пошук ЗСЖ (здоровий спосіб життя - конкурентна тематика), ви побачите у верхній частині списку групи з величезною аудиторією передплатників, всі дрібні заховані глибоко внизу.

Звідси випливає перша причина для накрутки:

Завдання №1 - Підвищити шанси на потрапляння в результати пошуку всередині мережі Вконтакте.

По-друге, коли ми створюємо нову групу, вона має нуль передплатників і відповідну активність - ніяку. І, якщо на цю групу натикається випадковий гість, стадний інстинкт каже йому - ця сторінка порожня, значить, нікому не цікава. Результат - відвідувач покидає сторінку, навіть не вникаючи в контент.

Завдання №2 - Спонукати потенційних нових передплатників звернути на вашу групу увагу.

Найчастіше публічні групи Вконтакте створюються на актуальні теми, цікаві широкій аудиторії. Це означає, що серед маси накручених передплатників знайдеться відсоток зацікавлених користувачів.

Чим точніше ми будемо вказувати бажані характеристики акаунтів при накрутці, тим більше серед них виявиться потенційних клієнтів. Елементарно, вказуючи жіночий профіль, ми автоматично отримуємо цільову аудиторію для жіночих груп. Для автотематіке краще підійдуть чоловіки і так далі.

Завдання №3 - Отримати перше зацікавлених учасників. Нехай їх частка серед усіх накручених буде невисока, але на перших парах кожен відвідувач на вагу золота.

Цих трьох причин досить для того, щоб приділити увагу накрутці і не сподіватися на швидкий природне зростання в конкурентних нішах.

Як підготувати групу до просування

Для того щоб витягти з накрутки максимальну користь і отримати не тільки формальних передплатників, а й певну частку реальних користувачів Вконтакте, ваш продукт повинен бути повністю функціональним і презентабельним.

 1. Чітко визначаємося з тематикою групи. Вона повинна бути вузькою і чіткою. Навіть якщо у вас зовнішній інтернет магазин присвячений кільком напрямкам, групи Вконтакте краще розділяти. Наприклад, мотоцикли та велосипеди легко сусідять на вітрині магазину, але аудиторія мотоциклістів має різні інтереси з велосипедистами. Робіть два різних спільноти.
 2. Сторінка повинна бути повністю оформлена до того, як піде накрутка. Зробіть повноцінне меню, опис. Наповніть стрічку мінімум десятком цікавих записів. Все це необхідно для того, щоб новим відвідувачам було до чого проявити інтерес. Перші теми не повинні бути рекламними, тільки корисний контент.
 3. За допомогою друзів, знайомих і колег по бізнесу сформуйте первинну аудиторію передплатників і створіть видимість активного спілкування - самі задавайте питання під повідомленнями, зробіть на них відповіді, додайте рекомендації та відгуки.
 4. Якщо у вас є сайт, особливо інформаційної тематики (для комерційних варіант мало підходить), то помістіть на нього віджет спільноти через який відвідувачі сайту зможуть в нього вступати - живі передплатники принесуть чимало користі.

Якщо ви хочете розкручувати не групою, а набирати друзів на особисту сторінку Вконтакте, то всі описані вище правила діють. Порожня сторінка в накрутку включатися не повинна: ​​заповніть профіль відповідно до ваших інтересів, додайте фотографії, зробіть кілька десятків тематичних постів.

Платна і безкоштовна накрутка передплатників Вконтакте

Є 4 методу залучення передплатників в групи ВК, вони відрізняються якістю набираемой аудиторії і типом ресурсу, який буде витрачений на її збір - час або гроші:

 1. Взаємообмін - коли до вас підписуються в обмін на аналогічне відповідна дія. Цей метод може працювати як в ручному режимі, коли ви самі безпосередньо шукаєте партнерів, так і в автоматизованому - через сервіси і програми, де користувачі обмінюються підписками, які не контактуючи один з одним особисто.
 2. Купівля передплатників через біржі - ви платите власникам акаунтів, щоб вони підписалися на вашу сторінку або додалися в друзі.
 3. Пошук цільової аудиторії і акуратна реклама в цьому середовищі. Шукаєте спільноти схожої тематики і залучаєте їх читачів до себе. Як це працює на практиці, я розповім нижче в розділі про накрутку живих передплатників.
 4. Замовлення рекламної кампанії фахівцям або прямий пошук рекламних майданчиків - в цьому випадку проводиться розміщення інформації про вашу групу в різних тематичних спільнотах, частина наявної там аудиторії зацікавиться і вами - такі передплатники найбільш якісні, а метод самий «білий», але коштує така реклама дорожче.

Кожен з методів ми розглянемо докладніше.

Швидка онлайн накрутка - сервіс VKtarget

Раніше я вже публікував статтю про ВКтаргет - ось вона , Де розповідав, як заробляти з його допомогою реальні гроші. Одночасно, Вктаргет є одним з кращих інструментів для комплексного просування груп і сторінок в соціальних мережах.

Сайт сервісу - VKtarget.ru

Один з напрямків - це накрутка передплатників, там же можна додати на свої пости лайки і репости.

Як ви могли здогадатися, заробляючи в ВКтаргет, ви можете витрачати те, що заробили на розкрутку своїх проектів - вийде безкоштовно. При бажанні заощадити час можна безпосередньо закинути туди гроші і витрачати їх.

Після реєстрації, в своєму акаунті переходите в розділ «Мої замовлення» і там тиснете кнопку «Замовити рекламу».

Далі вибираєте розділ Вконтакте, в ньому посилання «Вступити в співтовариство» - це і є накрутка передплатників в групу. Для додавання друзів на персональну сторінку потрібна посилання «Додати в друзі» - вона нижче.

Налаштування рекламної кампанії дозволяють задати такі параметри цільової аудиторії як:

 • Місто - важливий для просування геозалежних груп;
 • Вік - корисно, якщо ваша група ближче до певної вікової групи (окуляри для літніх, ігри для молоді);
 • Пол - про це ми говорили вище, дівчаткам одне, хлопчикам інше;
 • Кількість друзів - акаунти з великим числом друзів якісніші, але зустрічаються рідше;

Місто - важливий для просування геозалежних груп;  Вік - корисно, якщо ваша група ближче до певної вікової групи (окуляри для літніх, ігри для молоді);  Пол - про це ми говорили вище, дівчаткам одне, хлопчикам інше;  Кількість друзів - акаунти з великим числом друзів якісніші, але зустрічаються рідше;

Якщо у вас Вконтакте молодий гурт і в ній поки мало передплатників, розкрийте спойлер «Додатково» і встановіть обмеження на максимальне число виконавців на добу, інакше є ризик опинитися під санкціями від ВК, якщо він розпізнає накрутку.

Останнім кроком встановлюєте бажане число виконавців і запускаєте рекламу.

Безкоштовна накрутка передплатників - сервіс AddmeFast

Незважаючи на те, що в ВКтаргет можна просуватися без фінансових вкладень, зробити це в великих масштабах буде важко, так як кількість завдань для заробітку там обмежена і ви будете довго збирати кошти.

Тому для повністю безкоштовною накрутки краще підійде сервіс AddmeFast. У нього є інші недоліки, але ось чого-чого, а проблем із заробітком внутрішніх балів немає - можна в будь-який час заходити і завжди будуть завдання в будь-яких обсягах. Сервіс міжнародний і користувачів в ньому на порядки більше.

Крім того, при реєстрації відразу дають бонусних 300 points на пробу - це мінімум 30 підписок.

Сайт - AddMeFast.com

Для заробітку балів після реєстрації вам знадобиться ліве меню і будь-яка вкладка пункту «Free Points». Наприклад, натискаючи «Vkontakte Groups» ви можете заробляти бали, вступаючи в співтовариства інших учасників.

Для накрутки передплатників для себе вибираємо пункт «Add Site / Page». У випадаючому списку вибираємо тип завдання «Vkontakte Groups».

З налаштувань цільової аудиторії тут доступний тільки вибір країни, що істотно поступається попередньому сервісу, але нічого не поробиш.

Total Clicks і Daily Clicks встановлюють загальне і добова кількість підписок.

CPC - це вартість одного кліка в поинтах сервісу. Якщо ставити мало, то підписки йтимуть дуже повільно, так як тут все працює за аукціонною системою - люди вибирають завдання подорожче. Якщо виставити 10, то підписки підуть дуже швидко.

Save Changes запускає завдання в роботу.

Накрутка живої аудиторії - програма Quick Sender

Вище ми говорили про масове наборі користувачів в паблік. Але масовість не говорить про те, що вони стануть активними учасниками. Кращий варіант - коли ви набираєте в співтовариство користувачів контакту з відповідним інтересом.

Шлях масового залучення таких передплатників складніший, але реальний, якщо використовувати спеціальні програмні інструменти.

Як робиться жива накрутка:

 1. Збирається список потенційних цільових передплатників за заданими критеріями. Їх можна знайти через пошук друзів Вконтакте, за допомогою парсинга тематичних груп і за допомогою парсинга користувачів поставили лайки або зробили репост під відповідною публікацією (постом, картинкою, відео).
 2. Так як в ВК немає можливості відправляти запрошення безпосередньо в групу, ці користувачі спочатку запрошуються в друзі на персональному акаунті. Кількість запрошень на добу обмежена 50-ма і для прискорення процесу можна використовувати кілька акаунтів (використовуйте для різних акаунтів проксі-сервер , Щоб соціальна мережа не бачила, що користувачі сидять з одного IP адреси).
 3. Тим, хто додався в друзі, розсилаються особисті запрошення для вступу в групу - ліміт Вконтакте - 40 запрошень на добу.
 4. Зацікавлені стають передплатниками по своїй волі.

Для виконання поставленого завдання підійде програма Quick Sender.

Офіційний сайт програми - q-sender.ru

Накрутка за допомогою Quick Sender може проводитися в двох режимах - автоматизований і набір живих людей.

автоматизований режим

Працює по аналогії з обмінними біржами, типу AddmeFast, тільки не потрібно вручну самому виконувати завдання. Запускаєте його, і ваш аккаунт сам вступає в чужі групи, а акаунти інших користувачів програми самі вступають в вашу групу. Природно ні про яке цільове відборі тут мова не йде - просто накрутка цифр.

Для запуску режиму входимо в розділ Лайкер, вкладка «Розкрутка сторінки», тип розкрутки «Розкрутити групу / паблік» і ставимо посилання на свою групу Вконтакте. Тиснемо «Почати». Коли за завдання програма набере 250 балів, почнеться накрутка передплатників до вас в групу (попередньо в співтоваристві має бути не менше 10 передплатників і постів на стіні).

Коли за завдання програма набере 250 балів, почнеться накрутка передплатників до вас в групу (попередньо в співтоваристві має бути не менше 10 передплатників і постів на стіні)

Набір живих передплатників

Працює по 3-х крокової схемою, описаною вище із залученням живих зацікавлених людей.

Розділ Парсер дозволяє зібрати цільові контакти безпосередньо через пошук Вконтакте або попередньо зробити пошук за тематичними групами, а вже з спільнот витягувати передплатників:

Розділ Парсер дозволяє зібрати цільові контакти безпосередньо через пошук Вконтакте або попередньо зробити пошук за тематичними групами, а вже з спільнот витягувати передплатників:

Через розділ інвайтером і вкладку «Додавання в друзі по списку» ми запрошуємо в друзі людей із зібраного парсером списку.

Через розділ інвайтером і вкладку «Додавання в друзі по списку» ми запрошуємо в друзі людей із зібраного парсером списку

У тому ж інвайтером але у вкладці «Інвайтінг в групу» проводиться запрошення користувачів з числа друзів до спільноти.

У тому ж інвайтером але у вкладці «Інвайтінг в групу» проводиться запрошення користувачів з числа друзів до спільноти

Це основний алгоритм роботи.

Додатково прискорити набір друзів в обхід обмеження в 50 чоловік на добу можна через розділ Лайкер, а безпосередньо в групу можна залучати учасників за допомогою постінгу повідомлень в уже існуючих спільнотах з відкритою стіною. Докладні уроки як це все робити є на офіційному сайті програми.

Висновок - як працювати з спільнотою після

Запам'ятайте, що накрутка це не кінець вашої роботи по розкрутці бізнесу Вконтакте, навпаки, це лише початок.

Після того, як ви зробили перші кроки по штучному нарощуванню бази передплатників, ви повинні працювати над тим, щоб вона з марного збіговиська акаунтів перетворилася в вдячну і чуйну аудиторії.

Для цього регулярно публікуйте нові повідомлення по темі спільноти. Не обов'язково вони повинні виходити десять разів на день, періодичність може бути і раз в тиждень, але стабільно щотижня.

Спілкуйтеся зі своєю аудиторією, відповідайте на всі питання, підтримуйте дискусії, відзначайте цікаві коментарі лайками.

Слідкуйте за бажаннями вашої публіки - робіть більше постів по темам, які залучають більше переглядів, лайки і репости .

Слідкуйте за появою собачок (мертві аккаунти) - намагайтеся не допускати зростання їх кількості - видаляйте в міру виникнення. Вконтакте з підозрою ставиться до паблік, де багато мертвих душ - це вірна ознака накрутки.

На сьогодні все - до нових зустрічей.

Накрутка передплатників Вконтакте - Детальний керівництво: як робити правильно, безкоштовно і швидко

Вітаю, дорогі читачі BiznesSystem.ru. Сьогодні ми навчимося правильної накрутці передплатників в групу Вконтакте, я розповім як робити це швидко, безкоштовно і якісно, ​​розглянемо кілька онлайн сервісів і програм.

зміст:

Для чого потрібно робити накрутку? - запитаєте ви - причини є.

За розміром аудиторії соціальна мережа Вконтакте на рівних конкурує з топовими пошуковими системами Яндекс і Гугл. А висока відвідуваність - це можливість для інтернет-підприємця отримати цільовий трафік на свої проекти, який потім конвертується в продажу або доходи від реклами.

Основним інструментом бізнес роботи з користувачами мережі ВК є публічні сторінки і групи, через них йде збір цільової аудиторії і подальша робота з нею. Система спільнот Вконтакте продумана добре і багато проектів навіть не використовують зовнішні сайти - заробляють гроші безпосередньо через групи.

Але халяви ніде немає і для того, щоб ваша група стала приносити користь необхідно чимало попрацювати, провести цілий комплекс заходів по її просуванню. Накрутка передплатників Вконтакте є лише одним з елементів, необхідних для успішного старту.

Детально ми сьогодні будемо говорити про набір передплатників або друзів (якщо справа стосується розкрутки персональної сторінки, а не паблік). Але, треба розуміти, що бездумне збільшення цифр на лічильнику несе мало користі, тому підходити до питання треба з розумом.

Як працює накрутка передплатників і друзів Вконтакте

Щоб правильно вибудувати стратегію просування вашої групи необхідно розуміти для чого все це робиться і як працює.

По-перше, система пошуку по групах і сторінках Вконтакте враховує такі фактори як кількість передплатників, лайків та репоста (не тільки їх, але це основне). Щоб частіше потрапляти в рекомендації при пошуку треба мати певну кількість передплатників.

Наприклад, вводячи в пошук ЗСЖ (здоровий спосіб життя - конкурентна тематика), ви побачите у верхній частині списку групи з величезною аудиторією передплатників, всі дрібні заховані глибоко внизу.

Звідси випливає перша причина для накрутки:

Завдання №1 - Підвищити шанси на потрапляння в результати пошуку всередині мережі Вконтакте.

По-друге, коли ми створюємо нову групу, вона має нуль передплатників і відповідну активність - ніяку. І, якщо на цю групу натикається випадковий гість, стадний інстинкт каже йому - ця сторінка порожня, значить, нікому не цікава. Результат - відвідувач покидає сторінку, навіть не вникаючи в контент.

Завдання №2 - Спонукати потенційних нових передплатників звернути на вашу групу увагу.

Найчастіше публічні групи Вконтакте створюються на актуальні теми, цікаві широкій аудиторії. Це означає, що серед маси накручених передплатників знайдеться відсоток зацікавлених користувачів.

Чим точніше ми будемо вказувати бажані характеристики акаунтів при накрутці, тим більше серед них виявиться потенційних клієнтів. Елементарно, вказуючи жіночий профіль, ми автоматично отримуємо цільову аудиторію для жіночих груп. Для автотематіке краще підійдуть чоловіки і так далі.

Завдання №3 - Отримати перше зацікавлених учасників. Нехай їх частка серед усіх накручених буде невисока, але на перших парах кожен відвідувач на вагу золота.

Цих трьох причин досить для того, щоб приділити увагу накрутці і не сподіватися на швидкий природне зростання в конкурентних нішах.

Як підготувати групу до просування

Для того щоб витягти з накрутки максимальну користь і отримати не тільки формальних передплатників, а й певну частку реальних користувачів Вконтакте, ваш продукт повинен бути повністю функціональним і презентабельним.

 1. Чітко визначаємося з тематикою групи. Вона повинна бути вузькою і чіткою. Навіть якщо у вас зовнішній інтернет магазин присвячений кільком напрямкам, групи Вконтакте краще розділяти. Наприклад, мотоцикли та велосипеди легко сусідять на вітрині магазину, але аудиторія мотоциклістів має різні інтереси з велосипедистами. Робіть два різних спільноти.
 2. Сторінка повинна бути повністю оформлена до того, як піде накрутка. Зробіть повноцінне меню, опис. Наповніть стрічку мінімум десятком цікавих записів. Все це необхідно для того, щоб новим відвідувачам було до чого проявити інтерес. Перші теми не повинні бути рекламними, тільки корисний контент.
 3. За допомогою друзів, знайомих і колег по бізнесу сформуйте первинну аудиторію передплатників і створіть видимість активного спілкування - самі задавайте питання під повідомленнями, зробіть на них відповіді, додайте рекомендації та відгуки.
 4. Якщо у вас є сайт, особливо інформаційної тематики (для комерційних варіант мало підходить), то помістіть на нього віджет спільноти через який відвідувачі сайту зможуть в нього вступати - живі передплатники принесуть чимало користі.

Якщо ви хочете розкручувати не групою, а набирати друзів на особисту сторінку Вконтакте, то всі описані вище правила діють. Порожня сторінка в накрутку включатися не повинна: ​​заповніть профіль відповідно до ваших інтересів, додайте фотографії, зробіть кілька десятків тематичних постів.

Платна і безкоштовна накрутка передплатників Вконтакте

Є 4 методу залучення передплатників в групи ВК, вони відрізняються якістю набираемой аудиторії і типом ресурсу, який буде витрачений на її збір - час або гроші:

 1. Взаємообмін - коли до вас підписуються в обмін на аналогічне відповідна дія. Цей метод може працювати як в ручному режимі, коли ви самі безпосередньо шукаєте партнерів, так і в автоматизованому - через сервіси і програми, де користувачі обмінюються підписками, які не контактуючи один з одним особисто.
 2. Купівля передплатників через біржі - ви платите власникам акаунтів, щоб вони підписалися на вашу сторінку або додалися в друзі.
 3. Пошук цільової аудиторії і акуратна реклама в цьому середовищі. Шукаєте спільноти схожої тематики і залучаєте їх читачів до себе. Як це працює на практиці, я розповім нижче в розділі про накрутку живих передплатників.
 4. Замовлення рекламної кампанії фахівцям або прямий пошук рекламних майданчиків - в цьому випадку проводиться розміщення інформації про вашу групу в різних тематичних спільнотах, частина наявної там аудиторії зацікавиться і вами - такі передплатники найбільш якісні, а метод самий «білий», але коштує така реклама дорожче.

Кожен з методів ми розглянемо докладніше.

Швидка онлайн накрутка - сервіс VKtarget

Раніше я вже публікував статтю про ВКтаргет - ось вона , Де розповідав, як заробляти з його допомогою реальні гроші. Одночасно, Вктаргет є одним з кращих інструментів для комплексного просування груп і сторінок в соціальних мережах.

Сайт сервісу - VKtarget.ru

Один з напрямків - це накрутка передплатників, там же можна додати на свої пости лайки і репости.

Як ви могли здогадатися, заробляючи в ВКтаргет, ви можете витрачати те, що заробили на розкрутку своїх проектів - вийде безкоштовно. При бажанні заощадити час можна безпосередньо закинути туди гроші і витрачати їх.

Після реєстрації, в своєму акаунті переходите в розділ «Мої замовлення» і там тиснете кнопку «Замовити рекламу».

Далі вибираєте розділ Вконтакте, в ньому посилання «Вступити в співтовариство» - це і є накрутка передплатників в групу. Для додавання друзів на персональну сторінку потрібна посилання «Додати в друзі» - вона нижче.

Налаштування рекламної кампанії дозволяють задати такі параметри цільової аудиторії як:

 • Місто - важливий для просування геозалежних груп;
 • Вік - корисно, якщо ваша група ближче до певної вікової групи (окуляри для літніх, ігри для молоді);
 • Пол - про це ми говорили вище, дівчаткам одне, хлопчикам інше;
 • Кількість друзів - акаунти з великим числом друзів якісніші, але зустрічаються рідше;

Місто - важливий для просування геозалежних груп;  Вік - корисно, якщо ваша група ближче до певної вікової групи (окуляри для літніх, ігри для молоді);  Пол - про це ми говорили вище, дівчаткам одне, хлопчикам інше;  Кількість друзів - акаунти з великим числом друзів якісніші, але зустрічаються рідше;

Якщо у вас Вконтакте молодий гурт і в ній поки мало передплатників, розкрийте спойлер «Додатково» і встановіть обмеження на максимальне число виконавців на добу, інакше є ризик опинитися під санкціями від ВК, якщо він розпізнає накрутку.

Останнім кроком встановлюєте бажане число виконавців і запускаєте рекламу.

Безкоштовна накрутка передплатників - сервіс AddmeFast

Незважаючи на те, що в ВКтаргет можна просуватися без фінансових вкладень, зробити це в великих масштабах буде важко, так як кількість завдань для заробітку там обмежена і ви будете довго збирати кошти.

Тому для повністю безкоштовною накрутки краще підійде сервіс AddmeFast. У нього є інші недоліки, але ось чого-чого, а проблем із заробітком внутрішніх балів немає - можна в будь-який час заходити і завжди будуть завдання в будь-яких обсягах. Сервіс міжнародний і користувачів в ньому на порядки більше.

Крім того, при реєстрації відразу дають бонусних 300 points на пробу - це мінімум 30 підписок.

Сайт - AddMeFast.com

Для заробітку балів після реєстрації вам знадобиться ліве меню і будь-яка вкладка пункту «Free Points». Наприклад, натискаючи «Vkontakte Groups» ви можете заробляти бали, вступаючи в співтовариства інших учасників.

Для накрутки передплатників для себе вибираємо пункт «Add Site / Page». У випадаючому списку вибираємо тип завдання «Vkontakte Groups».

З налаштувань цільової аудиторії тут доступний тільки вибір країни, що істотно поступається попередньому сервісу, але нічого не поробиш.

Total Clicks і Daily Clicks встановлюють загальне і добова кількість підписок.

CPC - це вартість одного кліка в поинтах сервісу. Якщо ставити мало, то підписки йтимуть дуже повільно, так як тут все працює за аукціонною системою - люди вибирають завдання подорожче. Якщо виставити 10, то підписки підуть дуже швидко.

Save Changes запускає завдання в роботу.

Накрутка живої аудиторії - програма Quick Sender

Вище ми говорили про масове наборі користувачів в паблік. Але масовість не говорить про те, що вони стануть активними учасниками. Кращий варіант - коли ви набираєте в співтовариство користувачів контакту з відповідним інтересом.

Шлях масового залучення таких передплатників складніший, але реальний, якщо використовувати спеціальні програмні інструменти.

Як робиться жива накрутка:

 1. Збирається список потенційних цільових передплатників за заданими критеріями. Їх можна знайти через пошук друзів Вконтакте, за допомогою парсинга тематичних груп і за допомогою парсинга користувачів поставили лайки або зробили репост під відповідною публікацією (постом, картинкою, відео).
 2. Так як в ВК немає можливості відправляти запрошення безпосередньо в групу, ці користувачі спочатку запрошуються в друзі на персональному акаунті. Кількість запрошень на добу обмежена 50-ма і для прискорення процесу можна використовувати кілька акаунтів (використовуйте для різних акаунтів проксі-сервер , Щоб соціальна мережа не бачила, що користувачі сидять з одного IP адреси).
 3. Тим, хто додався в друзі, розсилаються особисті запрошення для вступу в групу - ліміт Вконтакте - 40 запрошень на добу.
 4. Зацікавлені стають передплатниками по своїй волі.

Для виконання поставленого завдання підійде програма Quick Sender.

Офіційний сайт програми - q-sender.ru

Накрутка за допомогою Quick Sender може проводитися в двох режимах - автоматизований і набір живих людей.

автоматизований режим

Працює по аналогії з обмінними біржами, типу AddmeFast, тільки не потрібно вручну самому виконувати завдання. Запускаєте його, і ваш аккаунт сам вступає в чужі групи, а акаунти інших користувачів програми самі вступають в вашу групу. Природно ні про яке цільове відборі тут мова не йде - просто накрутка цифр.

Для запуску режиму входимо в розділ Лайкер, вкладка «Розкрутка сторінки», тип розкрутки «Розкрутити групу / паблік» і ставимо посилання на свою групу Вконтакте. Тиснемо «Почати». Коли за завдання програма набере 250 балів, почнеться накрутка передплатників до вас в групу (попередньо в співтоваристві має бути не менше 10 передплатників і постів на стіні).

Коли за завдання програма набере 250 балів, почнеться накрутка передплатників до вас в групу (попередньо в співтоваристві має бути не менше 10 передплатників і постів на стіні)

Набір живих передплатників

Працює по 3-х крокової схемою, описаною вище із залученням живих зацікавлених людей.

Розділ Парсер дозволяє зібрати цільові контакти безпосередньо через пошук Вконтакте або попередньо зробити пошук за тематичними групами, а вже з спільнот витягувати передплатників:

Розділ Парсер дозволяє зібрати цільові контакти безпосередньо через пошук Вконтакте або попередньо зробити пошук за тематичними групами, а вже з спільнот витягувати передплатників:

Через розділ інвайтером і вкладку «Додавання в друзі по списку» ми запрошуємо в друзі людей із зібраного парсером списку.

Через розділ інвайтером і вкладку «Додавання в друзі по списку» ми запрошуємо в друзі людей із зібраного парсером списку

У тому ж інвайтером але у вкладці «Інвайтінг в групу» проводиться запрошення користувачів з числа друзів до спільноти.

У тому ж інвайтером але у вкладці «Інвайтінг в групу» проводиться запрошення користувачів з числа друзів до спільноти

Це основний алгоритм роботи.

Додатково прискорити набір друзів в обхід обмеження в 50 чоловік на добу можна через розділ Лайкер, а безпосередньо в групу можна залучати учасників за допомогою постінгу повідомлень в уже існуючих спільнотах з відкритою стіною. Докладні уроки як це все робити є на офіційному сайті програми.

Висновок - як працювати з спільнотою після

Запам'ятайте, що накрутка це не кінець вашої роботи по розкрутці бізнесу Вконтакте, навпаки, це лише початок.

Після того, як ви зробили перші кроки по штучному нарощуванню бази передплатників, ви повинні працювати над тим, щоб вона з марного збіговиська акаунтів перетворилася в вдячну і чуйну аудиторії.

Для цього регулярно публікуйте нові повідомлення по темі спільноти. Не обов'язково вони повинні виходити десять разів на день, періодичність може бути і раз в тиждень, але стабільно щотижня.

Спілкуйтеся зі своєю аудиторією, відповідайте на всі питання, підтримуйте дискусії, відзначайте цікаві коментарі лайками.

Слідкуйте за бажаннями вашої публіки - робіть більше постів по темам, які залучають більше переглядів, лайки і репости .

Слідкуйте за появою собачок (мертві аккаунти) - намагайтеся не допускати зростання їх кількості - видаляйте в міру виникнення. Вконтакте з підозрою ставиться до паблік, де багато мертвих душ - це вірна ознака накрутки.

На сьогодні все - до нових зустрічей.

Накрутка передплатників Вконтакте - Детальний керівництво: як робити правильно, безкоштовно і швидко

Вітаю, дорогі читачі BiznesSystem.ru. Сьогодні ми навчимося правильної накрутці передплатників в групу Вконтакте, я розповім як робити це швидко, безкоштовно і якісно, ​​розглянемо кілька онлайн сервісів і програм.

зміст:

Для чого потрібно робити накрутку? - запитаєте ви - причини є.

За розміром аудиторії соціальна мережа Вконтакте на рівних конкурує з топовими пошуковими системами Яндекс і Гугл. А висока відвідуваність - це можливість для інтернет-підприємця отримати цільовий трафік на свої проекти, який потім конвертується в продажу або доходи від реклами.

Основним інструментом бізнес роботи з користувачами мережі ВК є публічні сторінки і групи, через них йде збір цільової аудиторії і подальша робота з нею. Система спільнот Вконтакте продумана добре і багато проектів навіть не використовують зовнішні сайти - заробляють гроші безпосередньо через групи.

Але халяви ніде немає і для того, щоб ваша група стала приносити користь необхідно чимало попрацювати, провести цілий комплекс заходів по її просуванню. Накрутка передплатників Вконтакте є лише одним з елементів, необхідних для успішного старту.

Детально ми сьогодні будемо говорити про набір передплатників або друзів (якщо справа стосується розкрутки персональної сторінки, а не паблік). Але, треба розуміти, що бездумне збільшення цифр на лічильнику несе мало користі, тому підходити до питання треба з розумом.

Як працює накрутка передплатників і друзів Вконтакте

Щоб правильно вибудувати стратегію просування вашої групи необхідно розуміти для чого все це робиться і як працює.

По-перше, система пошуку по групах і сторінках Вконтакте враховує такі фактори як кількість передплатників, лайків та репоста (не тільки їх, але це основне). Щоб частіше потрапляти в рекомендації при пошуку треба мати певну кількість передплатників.

Наприклад, вводячи в пошук ЗСЖ (здоровий спосіб життя - конкурентна тематика), ви побачите у верхній частині списку групи з величезною аудиторією передплатників, всі дрібні заховані глибоко внизу.

Звідси випливає перша причина для накрутки:

Завдання №1 - Підвищити шанси на потрапляння в результати пошуку всередині мережі Вконтакте.

По-друге, коли ми створюємо нову групу, вона має нуль передплатників і відповідну активність - ніяку. І, якщо на цю групу натикається випадковий гість, стадний інстинкт каже йому - ця сторінка порожня, значить, нікому не цікава. Результат - відвідувач покидає сторінку, навіть не вникаючи в контент.

Завдання №2 - Спонукати потенційних нових передплатників звернути на вашу групу увагу.

Найчастіше публічні групи Вконтакте створюються на актуальні теми, цікаві широкій аудиторії. Це означає, що серед маси накручених передплатників знайдеться відсоток зацікавлених користувачів.

Чим точніше ми будемо вказувати бажані характеристики акаунтів при накрутці, тим більше серед них виявиться потенційних клієнтів. Елементарно, вказуючи жіночий профіль, ми автоматично отримуємо цільову аудиторію для жіночих груп. Для автотематіке краще підійдуть чоловіки і так далі.

Завдання №3 - Отримати перше зацікавлених учасників. Нехай їх частка серед усіх накручених буде невисока, але на перших парах кожен відвідувач на вагу золота.

Цих трьох причин досить для того, щоб приділити увагу накрутці і не сподіватися на швидкий природне зростання в конкурентних нішах.

Як підготувати групу до просування

Для того щоб витягти з накрутки максимальну користь і отримати не тільки формальних передплатників, а й певну частку реальних користувачів Вконтакте, ваш продукт повинен бути повністю функціональним і презентабельним.

 1. Чітко визначаємося з тематикою групи. Вона повинна бути вузькою і чіткою. Навіть якщо у вас зовнішній інтернет магазин присвячений кільком напрямкам, групи Вконтакте краще розділяти. Наприклад, мотоцикли та велосипеди легко сусідять на вітрині магазину, але аудиторія мотоциклістів має різні інтереси з велосипедистами. Робіть два різних спільноти.
 2. Сторінка повинна бути повністю оформлена до того, як піде накрутка. Зробіть повноцінне меню, опис. Наповніть стрічку мінімум десятком цікавих записів. Все це необхідно для того, щоб новим відвідувачам було до чого проявити інтерес. Перші теми не повинні бути рекламними, тільки корисний контент.
 3. За допомогою друзів, знайомих і колег по бізнесу сформуйте первинну аудиторію передплатників і створіть видимість активного спілкування - самі задавайте питання під повідомленнями, зробіть на них відповіді, додайте рекомендації та відгуки.
 4. Якщо у вас є сайт, особливо інформаційної тематики (для комерційних варіант мало підходить), то помістіть на нього віджет спільноти через який відвідувачі сайту зможуть в нього вступати - живі передплатники принесуть чимало користі.

Якщо ви хочете розкручувати не групою, а набирати друзів на особисту сторінку Вконтакте, то всі описані вище правила діють. Порожня сторінка в накрутку включатися не повинна: ​​заповніть профіль відповідно до ваших інтересів, додайте фотографії, зробіть кілька десятків тематичних постів.

Платна і безкоштовна накрутка передплатників Вконтакте

Є 4 методу залучення передплатників в групи ВК, вони відрізняються якістю набираемой аудиторії і типом ресурсу, який буде витрачений на її збір - час або гроші:

 1. Взаємообмін - коли до вас підписуються в обмін на аналогічне відповідна дія. Цей метод може працювати як в ручному режимі, коли ви самі безпосередньо шукаєте партнерів, так і в автоматизованому - через сервіси і програми, де користувачі обмінюються підписками, які не контактуючи один з одним особисто.
 2. Купівля передплатників через біржі - ви платите власникам акаунтів, щоб вони підписалися на вашу сторінку або додалися в друзі.
 3. Пошук цільової аудиторії і акуратна реклама в цьому середовищі. Шукаєте спільноти схожої тематики і залучаєте їх читачів до себе. Як це працює на практиці, я розповім нижче в розділі про накрутку живих передплатників.
 4. Замовлення рекламної кампанії фахівцям або прямий пошук рекламних майданчиків - в цьому випадку проводиться розміщення інформації про вашу групу в різних тематичних спільнотах, частина наявної там аудиторії зацікавиться і вами - такі передплатники найбільш якісні, а метод самий «білий», але коштує така реклама дорожче.

Кожен з методів ми розглянемо докладніше.

Швидка онлайн накрутка - сервіс VKtarget

Раніше я вже публікував статтю про ВКтаргет - ось вона , Де розповідав, як заробляти з його допомогою реальні гроші. Одночасно, Вктаргет є одним з кращих інструментів для комплексного просування груп і сторінок в соціальних мережах.

Сайт сервісу - VKtarget.ru

Один з напрямків - це накрутка передплатників, там же можна додати на свої пости лайки і репости.

Як ви могли здогадатися, заробляючи в ВКтаргет, ви можете витрачати те, що заробили на розкрутку своїх проектів - вийде безкоштовно. При бажанні заощадити час можна безпосередньо закинути туди гроші і витрачати їх.

Після реєстрації, в своєму акаунті переходите в розділ «Мої замовлення» і там тиснете кнопку «Замовити рекламу».

Далі вибираєте розділ Вконтакте, в ньому посилання «Вступити в співтовариство» - це і є накрутка передплатників в групу. Для додавання друзів на персональну сторінку потрібна посилання «Додати в друзі» - вона нижче.

Налаштування рекламної кампанії дозволяють задати такі параметри цільової аудиторії як:

 • Місто - важливий для просування геозалежних груп;
 • Вік - корисно, якщо ваша група ближче до певної вікової групи (окуляри для літніх, ігри для молоді);
 • Пол - про це ми говорили вище, дівчаткам одне, хлопчикам інше;
 • Кількість друзів - акаунти з великим числом друзів якісніші, але зустрічаються рідше;

Місто - важливий для просування геозалежних груп;  Вік - корисно, якщо ваша група ближче до певної вікової групи (окуляри для літніх, ігри для молоді);  Пол - про це ми говорили вище, дівчаткам одне, хлопчикам інше;  Кількість друзів - акаунти з великим числом друзів якісніші, але зустрічаються рідше;

Якщо у вас Вконтакте молодий гурт і в ній поки мало передплатників, розкрийте спойлер «Додатково» і встановіть обмеження на максимальне число виконавців на добу, інакше є ризик опинитися під санкціями від ВК, якщо він розпізнає накрутку.

Останнім кроком встановлюєте бажане число виконавців і запускаєте рекламу.

Безкоштовна накрутка передплатників - сервіс AddmeFast

Незважаючи на те, що в ВКтаргет можна просуватися без фінансових вкладень, зробити це в великих масштабах буде важко, так як кількість завдань для заробітку там обмежена і ви будете довго збирати кошти.

Тому для повністю безкоштовною накрутки краще підійде сервіс AddmeFast. У нього є інші недоліки, але ось чого-чого, а проблем із заробітком внутрішніх балів немає - можна в будь-який час заходити і завжди будуть завдання в будь-яких обсягах. Сервіс міжнародний і користувачів в ньому на порядки більше.

Крім того, при реєстрації відразу дають бонусних 300 points на пробу - це мінімум 30 підписок.

Сайт - AddMeFast.com

Для заробітку балів після реєстрації вам знадобиться ліве меню і будь-яка вкладка пункту «Free Points». Наприклад, натискаючи «Vkontakte Groups» ви можете заробляти бали, вступаючи в співтовариства інших учасників.

Для накрутки передплатників для себе вибираємо пункт «Add Site / Page». У випадаючому списку вибираємо тип завдання «Vkontakte Groups».

З налаштувань цільової аудиторії тут доступний тільки вибір країни, що істотно поступається попередньому сервісу, але нічого не поробиш.

Total Clicks і Daily Clicks встановлюють загальне і добова кількість підписок.

CPC - це вартість одного кліка в поинтах сервісу. Якщо ставити мало, то підписки йтимуть дуже повільно, так як тут все працює за аукціонною системою - люди вибирають завдання подорожче. Якщо виставити 10, то підписки підуть дуже швидко.

Save Changes запускає завдання в роботу.

Накрутка живої аудиторії - програма Quick Sender

Вище ми говорили про масове наборі користувачів в паблік. Але масовість не говорить про те, що вони стануть активними учасниками. Кращий варіант - коли ви набираєте в співтовариство користувачів контакту з відповідним інтересом.

Шлях масового залучення таких передплатників складніший, але реальний, якщо використовувати спеціальні програмні інструменти.

Як робиться жива накрутка:

 1. Збирається список потенційних цільових передплатників за заданими критеріями. Їх можна знайти через пошук друзів Вконтакте, за допомогою парсинга тематичних груп і за допомогою парсинга користувачів поставили лайки або зробили репост під відповідною публікацією (постом, картинкою, відео).
 2. Так як в ВК немає можливості відправляти запрошення безпосередньо в групу, ці користувачі спочатку запрошуються в друзі на персональному акаунті. Кількість запрошень на добу обмежена 50-ма і для прискорення процесу можна використовувати кілька акаунтів (використовуйте для різних акаунтів проксі-сервер , Щоб соціальна мережа не бачила, що користувачі сидять з одного IP адреси).
 3. Тим, хто додався в друзі, розсилаються особисті запрошення для вступу в групу - ліміт Вконтакте - 40 запрошень на добу.
 4. Зацікавлені стають передплатниками по своїй волі.

Для виконання поставленого завдання підійде програма Quick Sender.

Офіційний сайт програми - q-sender.ru

Накрутка за допомогою Quick Sender може проводитися в двох режимах - автоматизований і набір живих людей.

автоматизований режим

Працює по аналогії з обмінними біржами, типу AddmeFast, тільки не потрібно вручну самому виконувати завдання. Запускаєте його, і ваш аккаунт сам вступає в чужі групи, а акаунти інших користувачів програми самі вступають в вашу групу. Природно ні про яке цільове відборі тут мова не йде - просто накрутка цифр.

Для запуску режиму входимо в розділ Лайкер, вкладка «Розкрутка сторінки», тип розкрутки «Розкрутити групу / паблік» і ставимо посилання на свою групу Вконтакте. Тиснемо «Почати». Коли за завдання програма набере 250 балів, почнеться накрутка передплатників до вас в групу (попередньо в співтоваристві має бути не менше 10 передплатників і постів на стіні).

Коли за завдання програма набере 250 балів, почнеться накрутка передплатників до вас в групу (попередньо в співтоваристві має бути не менше 10 передплатників і постів на стіні)

Набір живих передплатників

Працює по 3-х крокової схемою, описаною вище із залученням живих зацікавлених людей.

Розділ Парсер дозволяє зібрати цільові контакти безпосередньо через пошук Вконтакте або попередньо зробити пошук за тематичними групами, а вже з спільнот витягувати передплатників:

Розділ Парсер дозволяє зібрати цільові контакти безпосередньо через пошук Вконтакте або попередньо зробити пошук за тематичними групами, а вже з спільнот витягувати передплатників:

Через розділ інвайтером і вкладку «Додавання в друзі по списку» ми запрошуємо в друзі людей із зібраного парсером списку.

Через розділ інвайтером і вкладку «Додавання в друзі по списку» ми запрошуємо в друзі людей із зібраного парсером списку

У тому ж інвайтером але у вкладці «Інвайтінг в групу» проводиться запрошення користувачів з числа друзів до спільноти.

У тому ж інвайтером але у вкладці «Інвайтінг в групу» проводиться запрошення користувачів з числа друзів до спільноти

Це основний алгоритм роботи.

Додатково прискорити набір друзів в обхід обмеження в 50 чоловік на добу можна через розділ Лайкер, а безпосередньо в групу можна залучати учасників за допомогою постінгу повідомлень в уже існуючих спільнотах з відкритою стіною. Докладні уроки як це все робити є на офіційному сайті програми.

Висновок - як працювати з спільнотою після

Запам'ятайте, що накрутка це не кінець вашої роботи по розкрутці бізнесу Вконтакте, навпаки, це лише початок.

Після того, як ви зробили перші кроки по штучному нарощуванню бази передплатників, ви повинні працювати над тим, щоб вона з марного збіговиська акаунтів перетворилася в вдячну і чуйну аудиторії.

Для цього регулярно публікуйте нові повідомлення по темі спільноти. Не обов'язково вони повинні виходити десять разів на день, періодичність може бути і раз в тиждень, але стабільно щотижня.

Спілкуйтеся зі своєю аудиторією, відповідайте на всі питання, підтримуйте дискусії, відзначайте цікаві коментарі лайками.

Слідкуйте за бажаннями вашої публіки - робіть більше постів по темам, які залучають більше переглядів, лайки і репости .

Слідкуйте за появою собачок (мертві аккаунти) - намагайтеся не допускати зростання їх кількості - видаляйте в міру виникнення. Вконтакте з підозрою ставиться до паблік, де багато мертвих душ - це вірна ознака накрутки.

На сьогодні все - до нових зустрічей.

Накрутка передплатників Вконтакте - Детальний керівництво: як робити правильно, безкоштовно і швидко

Вітаю, дорогі читачі BiznesSystem.ru. Сьогодні ми навчимося правильної накрутці передплатників в групу Вконтакте, я розповім як робити це швидко, безкоштовно і якісно, ​​розглянемо кілька онлайн сервісів і програм.

зміст:

Для чого потрібно робити накрутку? - запитаєте ви - причини є.

За розміром аудиторії соціальна мережа Вконтакте на рівних конкурує з топовими пошуковими системами Яндекс і Гугл. А висока відвідуваність - це можливість для інтернет-підприємця отримати цільовий трафік на свої проекти, який потім конвертується в продажу або доходи від реклами.

Основним інструментом бізнес роботи з користувачами мережі ВК є публічні сторінки і групи, через них йде збір цільової аудиторії і подальша робота з нею. Система спільнот Вконтакте продумана добре і багато проектів навіть не використовують зовнішні сайти - заробляють гроші безпосередньо через групи.

Але халяви ніде немає і для того, щоб ваша група стала приносити користь необхідно чимало попрацювати, провести цілий комплекс заходів по її просуванню. Накрутка передплатників Вконтакте є лише одним з елементів, необхідних для успішного старту.

Детально ми сьогодні будемо говорити про набір передплатників або друзів (якщо справа стосується розкрутки персональної сторінки, а не паблік). Але, треба розуміти, що бездумне збільшення цифр на лічильнику несе мало користі, тому підходити до питання треба з розумом.

Як працює накрутка передплатників і друзів Вконтакте

Щоб правильно вибудувати стратегію просування вашої групи необхідно розуміти для чого все це робиться і як працює.

По-перше, система пошуку по групах і сторінках Вконтакте враховує такі фактори як кількість передплатників, лайків та репоста (не тільки їх, але це основне). Щоб частіше потрапляти в рекомендації при пошуку треба мати певну кількість передплатників.

Наприклад, вводячи в пошук ЗСЖ (здоровий спосіб життя - конкурентна тематика), ви побачите у верхній частині списку групи з величезною аудиторією передплатників, всі дрібні заховані глибоко внизу.

Звідси випливає перша причина для накрутки:

Завдання №1 - Підвищити шанси на потрапляння в результати пошуку всередині мережі Вконтакте.

По-друге, коли ми створюємо нову групу, вона має нуль передплатників і відповідну активність - ніяку. І, якщо на цю групу натикається випадковий гість, стадний інстинкт каже йому - ця сторінка порожня, значить, нікому не цікава. Результат - відвідувач покидає сторінку, навіть не вникаючи в контент.

Завдання №2 - Спонукати потенційних нових передплатників звернути на вашу групу увагу.

Найчастіше публічні групи Вконтакте створюються на актуальні теми, цікаві широкій аудиторії. Це означає, що серед маси накручених передплатників знайдеться відсоток зацікавлених користувачів.

Чим точніше ми будемо вказувати бажані характеристики акаунтів при накрутці, тим більше серед них виявиться потенційних клієнтів. Елементарно, вказуючи жіночий профіль, ми автоматично отримуємо цільову аудиторію для жіночих груп. Для автотематіке краще підійдуть чоловіки і так далі.

Завдання №3 - Отримати перше зацікавлених учасників. Нехай їх частка серед усіх накручених буде невисока, але на перших парах кожен відвідувач на вагу золота.

Цих трьох причин досить для того, щоб приділити увагу накрутці і не сподіватися на швидкий природне зростання в конкурентних нішах.

Як підготувати групу до просування

Для того щоб витягти з накрутки максимальну користь і отримати не тільки формальних передплатників, а й певну частку реальних користувачів Вконтакте, ваш продукт повинен бути повністю функціональним і презентабельним.

 1. Чітко визначаємося з тематикою групи. Вона повинна бути вузькою і чіткою. Навіть якщо у вас зовнішній інтернет магазин присвячений кільком напрямкам, групи Вконтакте краще розділяти. Наприклад, мотоцикли та велосипеди легко сусідять на вітрині магазину, але аудиторія мотоциклістів має різні інтереси з велосипедистами. Робіть два різних спільноти.
 2. Сторінка повинна бути повністю оформлена до того, як піде накрутка. Зробіть повноцінне меню, опис. Наповніть стрічку мінімум десятком цікавих записів. Все це необхідно для того, щоб новим відвідувачам було до чого проявити інтерес. Перші теми не повинні бути рекламними, тільки корисний контент.
 3. За допомогою друзів, знайомих і колег по бізнесу сформуйте первинну аудиторію передплатників і створіть видимість активного спілкування - самі задавайте питання під повідомленнями, зробіть на них відповіді, додайте рекомендації та відгуки.
 4. Якщо у вас є сайт, особливо інформаційної тематики (для комерційних варіант мало підходить), то помістіть на нього віджет спільноти через який відвідувачі сайту зможуть в нього вступати - живі передплатники принесуть чимало користі.

Якщо ви хочете розкручувати не групою, а набирати друзів на особисту сторінку Вконтакте, то всі описані вище правила діють. Порожня сторінка в накрутку включатися не повинна: ​​заповніть профіль відповідно до ваших інтересів, додайте фотографії, зробіть кілька десятків тематичних постів.

Платна і безкоштовна накрутка передплатників Вконтакте

Є 4 методу залучення передплатників в групи ВК, вони відрізняються якістю набираемой аудиторії і типом ресурсу, який буде витрачений на її збір - час або гроші:

 1. Взаємообмін - коли до вас підписуються в обмін на аналогічне відповідна дія. Цей метод може працювати як в ручному режимі, коли ви самі безпосередньо шукаєте партнерів, так і в автоматизованому - через сервіси і програми, де користувачі обмінюються підписками, які не контактуючи один з одним особисто.
 2. Купівля передплатників через біржі - ви платите власникам акаунтів, щоб вони підписалися на вашу сторінку або додалися в друзі.
 3. Пошук цільової аудиторії і акуратна реклама в цьому середовищі. Шукаєте спільноти схожої тематики і залучаєте їх читачів до себе. Як це працює на практиці, я розповім нижче в розділі про накрутку живих передплатників.
 4. Замовлення рекламної кампанії фахівцям або прямий пошук рекламних майданчиків - в цьому випадку проводиться розміщення інформації про вашу групу в різних тематичних спільнотах, частина наявної там аудиторії зацікавиться і вами - такі передплатники найбільш якісні, а метод самий «білий», але коштує така реклама дорожче.

Кожен з методів ми розглянемо докладніше.

Швидка онлайн накрутка - сервіс VKtarget

Раніше я вже публікував статтю про ВКтаргет - ось вона , Де розповідав, як заробляти з його допомогою реальні гроші. Одночасно, Вктаргет є одним з кращих інструментів для комплексного просування груп і сторінок в соціальних мережах.

Сайт сервісу - VKtarget.ru

Один з напрямків - це накрутка передплатників, там же можна додати на свої пости лайки і репости.

Як ви могли здогадатися, заробляючи в ВКтаргет, ви можете витрачати те, що заробили на розкрутку своїх проектів - вийде безкоштовно. При бажанні заощадити час можна безпосередньо закинути туди гроші і витрачати їх.

Після реєстрації, в своєму акаунті переходите в розділ «Мої замовлення» і там тиснете кнопку «Замовити рекламу».

Далі вибираєте розділ Вконтакте, в ньому посилання «Вступити в співтовариство» - це і є накрутка передплатників в групу. Для додавання друзів на персональну сторінку потрібна посилання «Додати в друзі» - вона нижче.

Налаштування рекламної кампанії дозволяють задати такі параметри цільової аудиторії як:

 • Місто - важливий для просування геозалежних груп;
 • Вік - корисно, якщо ваша група ближче до певної вікової групи (окуляри для літніх, ігри для молоді);
 • Пол - про це ми говорили вище, дівчаткам одне, хлопчикам інше;
 • Кількість друзів - акаунти з великим числом друзів якісніші, але зустрічаються рідше;

Місто - важливий для просування геозалежних груп;  Вік - корисно, якщо ваша група ближче до певної вікової групи (окуляри для літніх, ігри для молоді);  Пол - про це ми говорили вище, дівчаткам одне, хлопчикам інше;  Кількість друзів - акаунти з великим числом друзів якісніші, але зустрічаються рідше;

Якщо у вас Вконтакте молодий гурт і в ній поки мало передплатників, розкрийте спойлер «Додатково» і встановіть обмеження на максимальне число виконавців на добу, інакше є ризик опинитися під санкціями від ВК, якщо він розпізнає накрутку.

Останнім кроком встановлюєте бажане число виконавців і запускаєте рекламу.

Безкоштовна накрутка передплатників - сервіс AddmeFast

Незважаючи на те, що в ВКтаргет можна просуватися без фінансових вкладень, зробити це в великих масштабах буде важко, так як кількість завдань для заробітку там обмежена і ви будете довго збирати кошти.

Тому для повністю безкоштовною накрутки краще підійде сервіс AddmeFast. У нього є інші недоліки, але ось чого-чого, а проблем із заробітком внутрішніх балів немає - можна в будь-який час заходити і завжди будуть завдання в будь-яких обсягах. Сервіс міжнародний і користувачів в ньому на порядки більше.

Крім того, при реєстрації відразу дають бонусних 300 points на пробу - це мінімум 30 підписок.

Сайт - AddMeFast.com

Для заробітку балів після реєстрації вам знадобиться ліве меню і будь-яка вкладка пункту «Free Points». Наприклад, натискаючи «Vkontakte Groups» ви можете заробляти бали, вступаючи в співтовариства інших учасників.

Для накрутки передплатників для себе вибираємо пункт «Add Site / Page». У випадаючому списку вибираємо тип завдання «Vkontakte Groups».

З налаштувань цільової аудиторії тут доступний тільки вибір країни, що істотно поступається попередньому сервісу, але нічого не поробиш.

Total Clicks і Daily Clicks встановлюють загальне і добова кількість підписок.

CPC - це вартість одного кліка в поинтах сервісу. Якщо ставити мало, то підписки йтимуть дуже повільно, так як тут все працює за аукціонною системою - люди вибирають завдання подорожче. Якщо виставити 10, то підписки підуть дуже швидко.

Save Changes запускає завдання в роботу.

Накрутка живої аудиторії - програма Quick Sender

Вище ми говорили про масове наборі користувачів в паблік. Але масовість не говорить про те, що вони стануть активними учасниками. Кращий варіант - коли ви набираєте в співтовариство користувачів контакту з відповідним інтересом.

Шлях масового залучення таких передплатників складніший, але реальний, якщо використовувати спеціальні програмні інструменти.

Як робиться жива накрутка:

 1. Збирається список потенційних цільових передплатників за заданими критеріями. Їх можна знайти через пошук друзів Вконтакте, за допомогою парсинга тематичних груп і за допомогою парсинга користувачів поставили лайки або зробили репост під відповідною публікацією (постом, картинкою, відео).
 2. Так як в ВК немає можливості відправляти запрошення безпосередньо в групу, ці користувачі спочатку запрошуються в друзі на персональному акаунті. Кількість запрошень на добу обмежена 50-ма і для прискорення процесу можна використовувати кілька акаунтів (використовуйте для різних акаунтів проксі-сервер , Щоб соціальна мережа не бачила, що користувачі сидять з одного IP адреси).
 3. Тим, хто додався в друзі, розсилаються особисті запрошення для вступу в групу - ліміт Вконтакте - 40 запрошень на добу.
 4. Зацікавлені стають передплатниками по своїй волі.

Для виконання поставленого завдання підійде програма Quick Sender.

Офіційний сайт програми - q-sender.ru

Накрутка за допомогою Quick Sender може проводитися в двох режимах - автоматизований і набір живих людей.

автоматизований режим

Працює по аналогії з обмінними біржами, типу AddmeFast, тільки не потрібно вручну самому виконувати завдання. Запускаєте його, і ваш аккаунт сам вступає в чужі групи, а акаунти інших користувачів програми самі вступають в вашу групу. Природно ні про яке цільове відборі тут мова не йде - просто накрутка цифр.

Для запуску режиму входимо в розділ Лайкер, вкладка «Розкрутка сторінки», тип розкрутки «Розкрутити групу / паблік» і ставимо посилання на свою групу Вконтакте. Тиснемо «Почати». Коли за завдання програма набере 250 балів, почнеться накрутка передплатників до вас в групу (попередньо в співтоваристві має бути не менше 10 передплатників і постів на стіні).

Коли за завдання програма набере 250 балів, почнеться накрутка передплатників до вас в групу (попередньо в співтоваристві має бути не менше 10 передплатників і постів на стіні)

Набір живих передплатників

Працює по 3-х крокової схемою, описаною вище із залученням живих зацікавлених людей.

Розділ Парсер дозволяє зібрати цільові контакти безпосередньо через пошук Вконтакте або попередньо зробити пошук за тематичними групами, а вже з спільнот витягувати передплатників:

Розділ Парсер дозволяє зібрати цільові контакти безпосередньо через пошук Вконтакте або попередньо зробити пошук за тематичними групами, а вже з спільнот витягувати передплатників:

Через розділ інвайтером і вкладку «Додавання в друзі по списку» ми запрошуємо в друзі людей із зібраного парсером списку.

Через розділ інвайтером і вкладку «Додавання в друзі по списку» ми запрошуємо в друзі людей із зібраного парсером списку

У тому ж інвайтером але у вкладці «Інвайтінг в групу» проводиться запрошення користувачів з числа друзів до спільноти.

У тому ж інвайтером але у вкладці «Інвайтінг в групу» проводиться запрошення користувачів з числа друзів до спільноти

Це основний алгоритм роботи.

Додатково прискорити набір друзів в обхід обмеження в 50 чоловік на добу можна через розділ Лайкер, а безпосередньо в групу можна залучати учасників за допомогою постінгу повідомлень в уже існуючих спільнотах з відкритою стіною. Докладні уроки як це все робити є на офіційному сайті програми.

Висновок - як працювати з спільнотою після

Запам'ятайте, що накрутка це не кінець вашої роботи по розкрутці бізнесу Вконтакте, навпаки, це лише початок.

Після того, як ви зробили перші кроки по штучному нарощуванню бази передплатників, ви повинні працювати над тим, щоб вона з марного збіговиська акаунтів перетворилася в вдячну і чуйну аудиторії.

Для цього регулярно публікуйте нові повідомлення по темі спільноти. Не обов'язково вони повинні виходити десять разів на день, періодичність може бути і раз в тиждень, але стабільно щотижня.

Спілкуйтеся зі своєю аудиторією, відповідайте на всі питання, підтримуйте дискусії, відзначайте цікаві коментарі лайками.

Слідкуйте за бажаннями вашої публіки - робіть більше постів по темам, які залучають більше переглядів, лайки і репости .

Слідкуйте за появою собачок (мертві аккаунти) - намагайтеся не допускати зростання їх кількості - видаляйте в міру виникнення. Вконтакте з підозрою ставиться до паблік, де багато мертвих душ - це вірна ознака накрутки.

На сьогодні все - до нових зустрічей.

Накрутка передплатників Вконтакте - Детальний керівництво: як робити правильно, безкоштовно і швидко

Вітаю, дорогі читачі BiznesSystem.ru. Сьогодні ми навчимося правильної накрутці передплатників в групу Вконтакте, я розповім як робити це швидко, безкоштовно і якісно, ​​розглянемо кілька онлайн сервісів і програм.

зміст:

Для чого потрібно робити накрутку? - запитаєте ви - причини є.

За розміром аудиторії соціальна мережа Вконтакте на рівних конкурує з топовими пошуковими системами Яндекс і Гугл. А висока відвідуваність - це можливість для інтернет-підприємця отримати цільовий трафік на свої проекти, який потім конвертується в продажу або доходи від реклами.

Основним інструментом бізнес роботи з користувачами мережі ВК є публічні сторінки і групи, через них йде збір цільової аудиторії і подальша робота з нею. Система спільнот Вконтакте продумана добре і багато проектів навіть не використовують зовнішні сайти - заробляють гроші безпосередньо через групи.

Але халяви ніде немає і для того, щоб ваша група стала приносити користь необхідно чимало попрацювати, провести цілий комплекс заходів по її просуванню. Накрутка передплатників Вконтакте є лише одним з елементів, необхідних для успішного старту.

Детально ми сьогодні будемо говорити про набір передплатників або друзів (якщо справа стосується розкрутки персональної сторінки, а не паблік). Але, треба розуміти, що бездумне збільшення цифр на лічильнику несе мало користі, тому підходити до питання треба з розумом.

Як працює накрутка передплатників і друзів Вконтакте

Щоб правильно вибудувати стратегію просування вашої групи необхідно розуміти для чого все це робиться і як працює.

По-перше, система пошуку по групах і сторінках Вконтакте враховує такі фактори як кількість передплатників, лайків та репоста (не тільки їх, але це основне). Щоб частіше потрапляти в рекомендації при пошуку треба мати певну кількість передплатників.

Наприклад, вводячи в пошук ЗСЖ (здоровий спосіб життя - конкурентна тематика), ви побачите у верхній частині списку групи з величезною аудиторією передплатників, всі дрібні заховані глибоко внизу.

Звідси випливає перша причина для накрутки:

Завдання №1 - Підвищити шанси на потрапляння в результати пошуку всередині мережі Вконтакте.

По-друге, коли ми створюємо нову групу, вона має нуль передплатників і відповідну активність - ніяку. І, якщо на цю групу натикається випадковий гість, стадний інстинкт каже йому - ця сторінка порожня, значить, нікому не цікава. Результат - відвідувач покидає сторінку, навіть не вникаючи в контент.

Завдання №2 - Спонукати потенційних нових передплатників звернути на вашу групу увагу.

Найчастіше публічні групи Вконтакте створюються на актуальні теми, цікаві широкій аудиторії. Це означає, що серед маси накручених передплатників знайдеться відсоток зацікавлених користувачів.

Чим точніше ми будемо вказувати бажані характеристики акаунтів при накрутці, тим більше серед них виявиться потенційних клієнтів. Елементарно, вказуючи жіночий профіль, ми автоматично отримуємо цільову аудиторію для жіночих груп. Для автотематіке краще підійдуть чоловіки і так далі.

Завдання №3 - Отримати перше зацікавлених учасників. Нехай їх частка серед усіх накручених буде невисока, але на перших парах кожен відвідувач на вагу золота.

Цих трьох причин досить для того, щоб приділити увагу накрутці і не сподіватися на швидкий природне зростання в конкурентних нішах.

Як підготувати групу до просування

Для того щоб витягти з накрутки максимальну користь і отримати не тільки формальних передплатників, а й певну частку реальних користувачів Вконтакте, ваш продукт повинен бути повністю функціональним і презентабельним.

 1. Чітко визначаємося з тематикою групи. Вона повинна бути вузькою і чіткою. Навіть якщо у вас зовнішній інтернет магазин присвячений кільком напрямкам, групи Вконтакте краще розділяти. Наприклад, мотоцикли та велосипеди легко сусідять на вітрині магазину, але аудиторія мотоциклістів має різні інтереси з велосипедистами. Робіть два різних спільноти.
 2. Сторінка повинна бути повністю оформлена до того, як піде накрутка. Зробіть повноцінне меню, опис. Наповніть стрічку мінімум десятком цікавих записів. Все це необхідно для того, щоб новим відвідувачам було до чого проявити інтерес. Перші теми не повинні бути рекламними, тільки корисний контент.
 3. За допомогою друзів, знайомих і колег по бізнесу сформуйте первинну аудиторію передплатників і створіть видимість активного спілкування - самі задавайте питання під повідомленнями, зробіть на них відповіді, додайте рекомендації та відгуки.
 4. Якщо у вас є сайт, особливо інформаційної тематики (для комерційних варіант мало підходить), то помістіть на нього віджет спільноти через який відвідувачі сайту зможуть в нього вступати - живі передплатники принесуть чимало користі.

Якщо ви хочете розкручувати не групою, а набирати друзів на особисту сторінку Вконтакте, то всі описані вище правила діють. Порожня сторінка в накрутку включатися не повинна: ​​заповніть профіль відповідно до ваших інтересів, додайте фотографії, зробіть кілька десятків тематичних постів.

Платна і безкоштовна накрутка передплатників Вконтакте

Є 4 методу залучення передплатників в групи ВК, вони відрізняються якістю набираемой аудиторії і типом ресурсу, який буде витрачений на її збір - час або гроші:

 1. Взаємообмін - коли до вас підписуються в обмін на аналогічне відповідна дія. Цей метод може працювати як в ручному режимі, коли ви самі безпосередньо шукаєте партнерів, так і в автоматизованому - через сервіси і програми, де користувачі обмінюються підписками, які не контактуючи один з одним особисто.
 2. Купівля передплатників через біржі - ви платите власникам акаунтів, щоб вони підписалися на вашу сторінку або додалися в друзі.
 3. Пошук цільової аудиторії і акуратна реклама в цьому середовищі. Шукаєте спільноти схожої тематики і залучаєте їх читачів до себе. Як це працює на практиці, я розповім нижче в розділі про накрутку живих передплатників.
 4. Замовлення рекламної кампанії фахівцям або прямий пошук рекламних майданчиків - в цьому випадку проводиться розміщення інформації про вашу групу в різних тематичних спільнотах, частина наявної там аудиторії зацікавиться і вами - такі передплатники найбільш якісні, а метод самий «білий», але коштує така реклама дорожче.

Кожен з методів ми розглянемо докладніше.

Швидка онлайн накрутка - сервіс VKtarget

Раніше я вже публікував статтю про ВКтаргет - ось вона , Де розповідав, як заробляти з його допомогою реальні гроші. Одночасно, Вктаргет є одним з кращих інструментів для комплексного просування груп і сторінок в соціальних мережах.

Сайт сервісу - VKtarget.ru

Один з напрямків - це накрутка передплатників, там же можна додати на свої пости лайки і репости.

Як ви могли здогадатися, заробляючи в ВКтаргет, ви можете витрачати те, що заробили на розкрутку своїх проектів - вийде безкоштовно. При бажанні заощадити час можна безпосередньо закинути туди гроші і витрачати їх.

Після реєстрації, в своєму акаунті переходите в розділ «Мої замовлення» і там тиснете кнопку «Замовити рекламу».

Далі вибираєте розділ Вконтакте, в ньому посилання «Вступити в співтовариство» - це і є накрутка передплатників в групу. Для додавання друзів на персональну сторінку потрібна посилання «Додати в друзі» - вона нижче.

Налаштування рекламної кампанії дозволяють задати такі параметри цільової аудиторії як:

 • Місто - важливий для просування геозалежних груп;
 • Вік - корисно, якщо ваша група ближче до певної вікової групи (окуляри для літніх, ігри для молоді);
 • Пол - про це ми говорили вище, дівчаткам одне, хлопчикам інше;
 • Кількість друзів - акаунти з великим числом друзів якісніші, але зустрічаються рідше;

Місто - важливий для просування геозалежних груп;  Вік - корисно, якщо ваша група ближче до певної вікової групи (окуляри для літніх, ігри для молоді);  Пол - про це ми говорили вище, дівчаткам одне, хлопчикам інше;  Кількість друзів - акаунти з великим числом друзів якісніші, але зустрічаються рідше;

Якщо у вас Вконтакте молодий гурт і в ній поки мало передплатників, розкрийте спойлер «Додатково» і встановіть обмеження на максимальне число виконавців на добу, інакше є ризик опинитися під санкціями від ВК, якщо він розпізнає накрутку.

Останнім кроком встановлюєте бажане число виконавців і запускаєте рекламу.

Безкоштовна накрутка передплатників - сервіс AddmeFast

Незважаючи на те, що в ВКтаргет можна просуватися без фінансових вкладень, зробити це в великих масштабах буде важко, так як кількість завдань для заробітку там обмежена і ви будете довго збирати кошти.

Тому для повністю безкоштовною накрутки краще підійде сервіс AddmeFast. У нього є інші недоліки, але ось чого-чого, а проблем із заробітком внутрішніх балів немає - можна в будь-який час заходити і завжди будуть завдання в будь-яких обсягах. Сервіс міжнародний і користувачів в ньому на порядки більше.

Крім того, при реєстрації відразу дають бонусних 300 points на пробу - це мінімум 30 підписок.

Сайт - AddMeFast.com

Для заробітку балів після реєстрації вам знадобиться ліве меню і будь-яка вкладка пункту «Free Points». Наприклад, натискаючи «Vkontakte Groups» ви можете заробляти бали, вступаючи в співтовариства інших учасників.

Для накрутки передплатників для себе вибираємо пункт «Add Site / Page». У випадаючому списку вибираємо тип завдання «Vkontakte Groups».

З налаштувань цільової аудиторії тут доступний тільки вибір країни, що істотно поступається попередньому сервісу, але нічого не поробиш.

Total Clicks і Daily Clicks встановлюють загальне і добова кількість підписок.

CPC - це вартість одного кліка в поинтах сервісу. Якщо ставити мало, то підписки йтимуть дуже повільно, так як тут все працює за аукціонною системою - люди вибирають завдання подорожче. Якщо виставити 10, то підписки підуть дуже швидко.

Save Changes запускає завдання в роботу.

Накрутка живої аудиторії - програма Quick Sender

Вище ми говорили про масове наборі користувачів в паблік. Але масовість не говорить про те, що вони стануть активними учасниками. Кращий варіант - коли ви набираєте в співтовариство користувачів контакту з відповідним інтересом.

Шлях масового залучення таких передплатників складніший, але реальний, якщо використовувати спеціальні програмні інструменти.

Як робиться жива накрутка:

 1. Збирається список потенційних цільових передплатників за заданими критеріями. Їх можна знайти через пошук друзів Вконтакте, за допомогою парсинга тематичних груп і за допомогою парсинга користувачів поставили лайки або зробили репост під відповідною публікацією (постом, картинкою, відео).
 2. Так як в ВК немає можливості відправляти запрошення безпосередньо в групу, ці користувачі спочатку запрошуються в друзі на персональному акаунті. Кількість запрошень на добу обмежена 50-ма і для прискорення процесу можна використовувати кілька акаунтів (використовуйте для різних акаунтів проксі-сервер , Щоб соціальна мережа не бачила, що користувачі сидять з одного IP адреси).
 3. Тим, хто додався в друзі, розсилаються особисті запрошення для вступу в групу - ліміт Вконтакте - 40 запрошень на добу.
 4. Зацікавлені стають передплатниками по своїй волі.

Для виконання поставленого завдання підійде програма Quick Sender.

Офіційний сайт програми - q-sender.ru

Накрутка за допомогою Quick Sender може проводитися в двох режимах - автоматизований і набір живих людей.

автоматизований режим

Працює по аналогії з обмінними біржами, типу AddmeFast, тільки не потрібно вручну самому виконувати завдання. Запускаєте його, і ваш аккаунт сам вступає в чужі групи, а акаунти інших користувачів програми самі вступають в вашу групу. Природно ні про яке цільове відборі тут мова не йде - просто накрутка цифр.

Для запуску режиму входимо в розділ Лайкер, вкладка «Розкрутка сторінки», тип розкрутки «Розкрутити групу / паблік» і ставимо посилання на свою групу Вконтакте. Тиснемо «Почати». Коли за завдання програма набере 250 балів, почнеться накрутка передплатників до вас в групу (попередньо в співтоваристві має бути не менше 10 передплатників і постів на стіні).

Коли за завдання програма набере 250 балів, почнеться накрутка передплатників до вас в групу (попередньо в співтоваристві має бути не менше 10 передплатників і постів на стіні)

Набір живих передплатників

Працює по 3-х крокової схемою, описаною вище із залученням живих зацікавлених людей.

Розділ Парсер дозволяє зібрати цільові контакти безпосередньо через пошук Вконтакте або попередньо зробити пошук за тематичними групами, а вже з спільнот витягувати передплатників:

Розділ Парсер дозволяє зібрати цільові контакти безпосередньо через пошук Вконтакте або попередньо зробити пошук за тематичними групами, а вже з спільнот витягувати передплатників:

Через розділ інвайтером і вкладку «Додавання в друзі по списку» ми запрошуємо в друзі людей із зібраного парсером списку.

Через розділ інвайтером і вкладку «Додавання в друзі по списку» ми запрошуємо в друзі людей із зібраного парсером списку

У тому ж інвайтером але у вкладці «Інвайтінг в групу» проводиться запрошення користувачів з числа друзів до спільноти.

У тому ж інвайтером але у вкладці «Інвайтінг в групу» проводиться запрошення користувачів з числа друзів до спільноти

Це основний алгоритм роботи.

Додатково прискорити набір друзів в обхід обмеження в 50 чоловік на добу можна через розділ Лайкер, а безпосередньо в групу можна залучати учасників за допомогою постінгу повідомлень в уже існуючих спільнотах з відкритою стіною. Докладні уроки як це все робити є на офіційному сайті програми.

Висновок - як працювати з спільнотою після

Запам'ятайте, що накрутка це не кінець вашої роботи по розкрутці бізнесу Вконтакте, навпаки, це лише початок.

Після того, як ви зробили перші кроки по штучному нарощуванню бази передплатників, ви повинні працювати над тим, щоб вона з марного збіговиська акаунтів перетворилася в вдячну і чуйну аудиторії.

Для цього регулярно публікуйте нові повідомлення по темі спільноти. Не обов'язково вони повинні виходити десять разів на день, періодичність може бути і раз в тиждень, але стабільно щотижня.

Спілкуйтеся зі своєю аудиторією, відповідайте на всі питання, підтримуйте дискусії, відзначайте цікаві коментарі лайками.

Слідкуйте за бажаннями вашої публіки - робіть більше постів по темам, які залучають більше переглядів, лайки і репости .

Слідкуйте за появою собачок (мертві аккаунти) - намагайтеся не допускати зростання їх кількості - видаляйте в міру виникнення. Вконтакте з підозрою ставиться до паблік, де багато мертвих душ - це вірна ознака накрутки.

На сьогодні все - до нових зустрічей.