Навигация по сайту

Популярные статьи

Налагодження підключення до Інтернету на Windows Vista

 1. Процес створення підключення до Інтернету на операційній системі Windows Vista
 2. Як вивести на робочий стіл ярлик для підключення до Інтернету?

Якщо у Вас на комп'ютері або на ноутбуці встановлена ​​операційна система Windows Vista і Ви хочете  налаштувати підключення до Інтернету  , То Ви потрапили за адресою

Якщо у Вас на комп'ютері або на ноутбуці встановлена ​​операційна система Windows Vista і Ви хочете налаштувати підключення до Інтернету , То Ви потрапили за адресою. Перед тим як ми почнемо настроювати підключення до Глобальної мережі, я хочу уточнити деякі пункти:

 1. Налаштовувати підключення до Інтернету на Windows Vistа за схемою, яку я приведу нижче, має сенс тільки тоді, коли кабель, який йде від поверхового шафи підключений безпосередньо до комп'ютера.
 2. У випадку з комутованим підключенням, до комп'ютера повинен бути підключений кабель який йде від спліттера.
 3. Ні в якому разі не потрібно налаштовувати підключення до Інтернету, якщо у Вас є маршрутизатор, Wi-Fi роутер або Combo-пристрій. Для таких випадків є спеціальна статті « Установка і настройка роутера «.

Процес створення підключення до Інтернету на операційній системі Windows Vista

Щоб налаштувати підключення до Інтернету на комп'ютері з операційною системою Windows Vista необхідно виконати наступні дії:

 1. Відкрити Пуск і вибрати пункт Панель керування.
 2. У стані перегляду по Великим піктограм необхідно вибрати пункт Центр управління мережами і загальним доступом.
 3. У вікні необхідно вибрати пункт Створення підключення або мережі, який знаходиться в лівій колонці.
 4. Далі необхідно вибрати пункт Підключення до Інтернету і натиснути кнопку Далі.
 5. Наступним кроком необхідно вибрати пункт Швидкісне. Якщо Windows запитує чи створювати нове з'єднання, то дайте відповідь позитивно.
 6. Даний пункт є найважливішим: тут Вам необхідно ввести Ваш логін і пароль для доступу до Інтернету. Дану комбінацію Ви повинні отримати від свого Провайдера.
 7. Наступне вікно повинно або порадувати, або ... Даний пункт виведе повідомлення про те, що підключення до Інтернету на Windows Vista готове до використання, або помилку. У випадку з помилкою необхідно запам'ятати код помилки (зазвичай тризначне число) і спробувати вирішити цю помилку. Деякі помилки при підключенні до Інтернету, зокрема помилка 651 , І шляхи вирішення даної проблеми описані на даній сайті.

На цьому настройка підключення до Інтернету на комп'ютері з операційною системою Windows Vista закінчується.

Як вивести на робочий стіл ярлик для підключення до Інтернету?

Щоб вивести ярлик підключення до Інтернету на робочий стіл на Windows Vista, необхідно відкрити Центр Управління мережами і загальним доступом. У вікні необхідно натиснути на кнопку Управління мережевими підключеннями.

У вікні, натисніть правою кнопкою миші на раніше створене підключення до Інтернету та виберіть пункт Створити ярлик, який розмістіть на робочому столі.

Ось таким чином можна налаштувати підключення до Інтернету на операційній системі Windows Vista.

Як вивести на робочий стіл ярлик для підключення до Інтернету?