Навигация по сайту

Популярные статьи

Налаштуйте цей видатний спеціаліст з маркетингу електронної комерції

 1. Професійне резюме
 2. Основні кваліфікації
 3. Освіта
 4. Чому це хороший фахівець з маркетингу в електронній комерції?
 5. Чому ви потребуєте сильного маркетингу спеціаліста маркетингу резюме
 6. Дорогі фахівці з маркетингу електронної комерції помилки, що виникають, щоб уникнути
 7. Висновок

Щоб бути поміченим у конкурентних полях електронної комерції та маркетингу, вам потрібен зоряне резюме, яке показує, що ви робите краще. Якщо ви боретеся з маркетингу власних талантів і досвіду роботодавцям, ви повинні спробувати подивитися на кілька зразків резюме. Коли ви читаєте приклади, наприклад зразок резюме спеціаліста з маркетингу електронної комерції нижче, ви можете отримати краще уявлення про те, що працює для вашого поля. Ви також отримаєте більше підказок про те, як показати свої найбільші досягнення.
Якщо ви подивитеся на зразок, порівняйте його зі своїм першим проектом резюме. Перегляньте всі свої навички і подивіться, як вони досягають списку прикладу. Дізнайтеся, чи демонструє ваш досвід роботи та довіра. Якщо вам потрібно розпочати процес написання з нуля, скористайтеся інструментом відновлення. Створити резюме Щоб бути поміченим у конкурентних полях електронної комерції та маркетингу, вам потрібен зоряне резюме, яке показує, що ви робите краще

Чарльз Бернталь

100 провулок Бродвей
New Parkland, CA, 91010
Стільник: (555) 987-1234
[email protected]

Професійне резюме

Студентський спеціаліст з маркетингу електронної комерції, який розробляє та впроваджує маркетингові стратегії в Інтернеті для організації, забезпечуючи, щоб їхні повідомлення, продукти та послуги досягали всіх правильних цілей. Використовує досвід веб-дизайну, соціальних медіа, продажів, реклами, менеджменту та маркетингу для передачі позитивних і послідовних зображень брендів, що сприяє переходу.

Основні кваліфікації

 • 3dcart, Bigcommerce, CoreCommerce, GoDaddy
 • Інтернет, соціальні медіа, веб-дизайн
 • Маркетинг, реклама, продаж
 • SEO, PPC, SEM
 • Цифрові та технічні тенденції
 • Інтеграція кампанії
 • Партнерський маркетинг
 • Дослідження та презентація

Досвід

Спеціаліст з маркетингу електронної комерції - березень 2007 року по теперішній час
Amble Networks, Нове місто, штат Каліфорнія

 • Запроваджено дуже вимірні та ефективні стратегії, які призвели до зростання доходів на 23%, забезпечили 40 нових облікових записів та значно підвищили обізнаність про бренд у відносинах B2B та B2C.
 • Розроблено пошукові кампанії AdWords для 60 клієнтів середньої та великої фірми у п'яти штатах.
 • SEO та PPC управління та оптимізація рахунків клієнтів.
 • Управління командою кампанії за участю ІТ, графічних та веб-дизайнерів, копірайтерів та програмістів.

Спеціаліст з маркетингу електронної комерції - березень 2002 - лютий 2007 року
Мастерсон Tech Consultancy, New Cityland, Каліфорнія
 • Керування КПП за допомогою Bing AdCenter, Facebook, LinkedIn, Twitter і т.д.
 • Розроблені стратегії електронної комерції для клієнтів малого бізнесу для досягнення світового ринку.
 • Реалізовані стратегії для збільшення трафіку веб-сайту.

Освіта


2002 Бакалавр наук, комунікацій
Каліфорнійський університет, New Cityland, Каліфорнія
Налаштувати резюме 2002 Бакалавр наук, комунікацій  Каліфорнійський університет, New Cityland, Каліфорнія  Налаштувати резюме

Чому це хороший фахівець з маркетингу в електронній комерції?

Кандидат намагається отримати роботу в маркетингу електронної комерції повинен мати резюме, яке показує можливості в написанні переконливого документа. Це починається з твердого резюме. У зразку резюме фахівця з маркетингу електронної комерції письменник демонструє вражаючий підсумок обов'язкових атрибутів. У заяві міститься інформація про маркетингову тактику, веб-можливості, соціальні медіа та повідомлення брендів. Це ідеї, які могли б переконати роботодавця продовжувати читати, щоб дізнатися більше.
У розділі основних кваліфікацій вибірка резюме фахівця з маркетингу електронної комерції дає вісім подробиць. Письменник організовує всю інформацію коротко в маркованому списку для максимальної читаності. Жодна деталь не має більше ніж декількох слів, тому навіть найвживаніший менеджер по найму може швидко прочитати список. Інформація в цьому розділі показує вибір основних якостей для тих, хто має досвід в маркетингу електронної комерції. Шукач роботи використовує ключові терміни та фрази у списку навичок, таких як SEO, 3dcart, та аффилированний маркетинг, щоб надати резюме більшій силі та релевантності.
У розділі «Історія роботи» шукач роботи дає два приклади роботи, подібної до рекламованої позиції. Записник перераховує дві завдання за датою, а поточне завдання розташоване у верхній частині. Шукача роботи дає читачам три-чотири відомості про кожну позицію. У цих деталях кандидат пише про конкретні цифри та відсотки, щоб запропонувати менеджерам з найму краще зрозуміти його або її значення для попередніх фірм. Цей кандидат допоміг поліпшити дохід на 23% і додав 40 нових рахунків компанії.
Наприкінці резюме, кандидат включає в себе подробиці про академічну історію. З тих пір, як шукач роботи отримав диплом з коледжу багато років тому, в 2002 році, не надто багато деталей про курс навчання. Зразок резюме фахівця з маркетингу електронної комерції надає факти про академічну програму, таку як ім'я ступеня, спеціальність, коледж, місце знаходження школи та рік завершення.

Чому ви потребуєте сильного маркетингу спеціаліста маркетингу резюме

Робота у сфері маркетингу та реклами повинна зрости від 5 до 9% до 2024 року, повідомляє Бюро статистики праці. Оскільки зростання не є величезним у цій галузі, можуть бути сотні претендентів, які конкуруватимуть проти вас за найвищі посади в цій галузі. Наявність зоряного резюме є одним із способів, яким ви можете виділитися і отримати запрошення на співбесіду.
Інша річ, яку слід враховувати в цій галузі, полягає в тому, що менеджери з найму в маркетинговій індустрії можуть очікувати, що кандидати також матимуть чудове розуміння самостійного маркетингу. Це означає, що вам потрібно створити якісне резюме, яке демонструє ваші найкращі таланти та риси, такі як вибірка резюме спеціаліста з маркетингу електронної комерції. З добре написаним резюме у вашому файлі, ви можете дати роботодавцям попередній перегляд вашої здатності рекламувати та організовувати інформацію і, нарешті, знайти успіх.

Дорогі фахівці з маркетингу електронної комерції помилки, що виникають, щоб уникнути

Ваше резюме - це перший шанс створити враження на бажаного роботодавця, тому дуже важливо, щоб це було правильно. Оскільки індустрія електронної комерції має високі стандарти, проста помилка на вашому резюме може поставити вас в купу відхилення. Окрім помилок правопису та граматики, деякі кандидати також приймають незадовільні рішення щодо того, яку інформацію слід включити та які деталі видалити. Не включайте деталі про свій GPA, курсову роботу та діяльність студентів, якщо ви ще не закінчили навчання. Ви повинні також надати фактичну інформацію замість того, щоб писати думки про себе.
Зразок резюме спеціаліста з маркетингу електронної комерції демонструє просту і лаконічну структуру. Резюме обмежує деталі з розділу про освіту, оскільки кандидат закінчив кілька років тому. Крім того, резюме використовує фактичні дані в документі, щоб довести, що менеджер по найму кандидата має навички. Такі деталі, як «послідовна візуалізація бренда», «інтеграція кампанії», «обізнаність про бренд» і «зростання доходів», ґрунтуються на фактах і специфіці.

Висновок

Ефективність вашого резюме може визначити ваш успіх або невдачу в конкурентному пошуку роботи. У світі інтернет-маркетингу, ви повинні дотримуватися кращих практик для написання резюме, щоб дати собі більше варіантів кар'єри. Найкраще почати з сильного прикладу, наприклад, зразка резюме спеціаліста з маркетингу електронної комерції, щоб допомогти вам у написанні робіт для успішного найму.