Навигация по сайту

Популярные статьи

Налаштуйте Google Analytics у програмі WordPress

 1. Статистика? Це дійсно необхідно?
 2. Я використовую Google Analytics у WordPress
 3. Ваш код відстеження
 4. Налаштувати Google Analytics вручну в WordPress
 5. Чому код відстеження належить до нижнього колонтитула
 6. Легко інтегрувати код відстеження за допомогою плагіна
 7. Правові основи
 8. Договір обробки даних контракту з Google
 9. Анонімність IP-адрес
 10. Обов'язок і можливість суперечити
 11. Читайте далі:

Хочете дізнатися, звідки приходять відвідувачі вашого веб-сайту? Вас цікавить, які статті та теми ви особливо хотіли б прочитати?

Якщо ви хочете розробити себе та свій блог, потрібно знати ці цифри, і Google Analytics надасть їх вам безкоштовно.

Як інтегрувати Google Analytics у WordPress і які коригування необхідні для використання цього корисного інструменту, сумісного з DSGVO - це тему часу. Поїхали!

Поїхали

Статистика? Це дійсно необхідно?

Я допускаю, що аналіз даних і статистика не був моїм улюбленим предметом в університеті. Тим не менш, я зараз справжній шанувальник цього, але вважаю за краще говорити про "аналіз сайту". (Це звучить набагато краще :))

І це все. Ви аналізуєте свій веб-сайт, щоб ...

 1. краще познайомитися з відвідувачами та бути більш чуйним до їхніх потреб.
 2. Дізнайтеся, які заходи потрібно приймати далі і де оптимізувати.

Я використовую Google Analytics у WordPress

Я вирішив проаналізувати веб-сайт і блог для Google Analytics, оскільки він пропонує широкі варіанти аналізу і пропонується безкоштовно.

Щоб використовувати Google Analytics, потрібен обліковий запис Google. Якщо у вас немає такої вже, ви можете зробити це безпосередньо на Веб-сайт Google Analytics створити або увійти до свого існуючого облікового запису.

Якщо у вас немає такої вже, ви можете зробити це безпосередньо на  Веб-сайт Google Analytics  створити або увійти до свого існуючого облікового запису

Після входу в систему починається процес реєстрації вашого веб-сайту. Ви створюєте обліковий запис Google Analytics і надаєте інформацію про своє ім'я, адресу веб-сайту та галузь.

Після цього ви приймаєте умови використання та будете перенаправлені до коду відстеження.

Ваш код відстеження

Цей код потрібно для ручного налаштування Google Analytics у програмі WordPress. Якщо код відстеження потрібен ще раз пізніше, його можна знайти в обліковому записі Analytics у розділі "Адміністрація> Параметри властивості> Інформація про відстеження> Код відстеження".

Налаштувати Google Analytics вручну в WordPress

Щоб під’єднати свій сайт до Google Analytics, потрібно включити код відстеження на своїх сторінках у код своєї теми.

Якщо ви взагалі не відчуваєте себе комфортно, це не проблема. У наступному розділі Я представляю вам практичний плагін. :)

Перш ніж вносити будь-які зміни до коду своєї теми, ви завжди повинні мати одну Створити резервну копію і, можливо, один Створіть дочірню тему ,

Найкращим місцем для вставлення коду відстеження є файл footer.php. Цей файл можна використовувати за допомогою клієнта FTP ( Filezilla ) і в текстовому редакторі ( Notepad ++ ) редагувати.

Сам код тепер вставляється перед останніми двома тегами HTML </ body> і </ html>. Збережіть і все.

Якщо ви використовуєте рамку Genesis як основу вашого веб-сайту WordPress, просто додайте код відстеження в пункт меню "Genesis> Theme Settings" у розділі "Footer".

Чому код відстеження належить до нижнього колонтитула

В основному, ви також можете включити код відстеження в "заголовок" вашого веб-сайту. Для Google Analytics це не має значення.

Однак це може негативно вплинути на швидкість завантаження вашого веб-сайту, оскільки код завантажується відразу після відкриття сторінки.

Якщо ви включите код відстеження в нижній колонтитул, він не буде завантажений, доки сторінка не буде готова.

Легко інтегрувати код відстеження за допомогою плагіна

Як ви знаєте, я не прихильник цього для кожної дрібниці, яку використовує плагін.

" Google Analytics для WordPress від MonsterInsights "Але, безумовно, варто подивитися, оскільки він підтримує інтеграцію коду відстеження та надає такі практичні додаткові функції:

 • Презентація вибраних даних безпосередньо в WordPress
 • Виключення власних переглядів сторінок
 • Анонімність IP-адрес відвідувачів (Конфіденційність!)

Після встановлення додатка потрібно лише активувати його, налаштувати потрібні параметри та перевірити автентифікацію за допомогою облікового запису Google. Ваш код відстеження буде автоматично вставлено на всі сторінки, а відстеження може розпочатися.

Які плагіни мені ще дуже подобаються, читайте в цій статті: " Кращі плагіни WordPress - мій особистий вибір "

Правові основи

Як американська компанія Google вважає захист даних трохи більш "вільним", ніж вимагає європейське право. Тим не менш, все ще можна використовувати Google Analytics в межах ЄС, якщо ви дотримуєтеся цих трьох пунктів:

 1. Зареєструйтеся для підписання контракту з компанією Google
 2. IP анонімний
 3. Зверніть увагу на вашу політику конфіденційності

Перш за все, я хотів би зазначити, що, незважаючи на моє ретельне дослідження, ця інформація не повинна являти собою юридичну консультацію, а лише надавати пропозиції та загальні рекомендації.

Договір обробки даних контракту з Google

DSGVO вимагає, щоб ви уклали договір обробки даних контракту, якщо ви бажаєте використовувати Google Analytics.

Тепер ви можете зручно заповнити цей договір онлайн у своєму обліковому записі Google Analytics у розділі "Адміністрація"> "Налаштування облікового запису", прийнявши "Додаток обробки даних".

Договір AV з Google Analytics можна завершити в Інтернеті.

Анонімність IP-адрес

Збір персональних даних в ЄС допускається лише за певних умов. Оскільки IP-адреса належить до цих даних і Google відстежує та обробляє цю інформацію відвідувачів під час аналізу, тут потрібно вжити заходів.

Якщо ви встановили плагін "Google Analytics для WordPress від MonsterInsights", ви можете активувати опцію "Анонімізувати адреси IP" у розділі "Статистика> Налаштування> Відстеження> Демографія".

Якщо вручну інтегровано код відстеження , потрібно додати наступний рядок коду:

ga ('set', 'anonymizeIp', true);

Оскільки анонімність IP-адреси повинна бути виконана перед відстеженням запиту сторінки, ви також повинні відповідати рядку коду.

Обов'язок і можливість суперечити

Ви зобов'язані інформувати відвідувачів вашого веб-сайту про використання Google Analytics і пропонувати їм можливість протистояти збору даних та їхній обробці (відмова).

Краще розмістити цю інформацію в політиці конфіденційності . Там ви можете також на Додаток для деактивації Google Analytics посилання, яке пропонується для всіх популярних браузерів.

Мені порадили чудовий адвокат під час створення мого відбитка, який я настійно рекомендую. Але ви також можете покластися на онлайн-пропозицію німецької юридичної фірми Schwenke, яка є безкоштовною Генератор Політика конфіденційності пропозиція.

Виконано, ви інтегрували Google Analytics у WordPress. Відтепер відвідувачі вашого сайту будуть відслідковуватися, щоб дізнатися більше про них.

Які цифри дійсно цікаві і допоможуть вам отримати онлайн, я розповім у статті " Показники Google Analytics і способи їх використання для вас ».

Читайте далі:

Вам сподобалася стаття? Тоді приєднайтеся до нього у своїх мережах:

Статистика?
Це дійсно необхідно?
Вас цікавить, які статті та теми ви особливо хотіли б прочитати?
Статистика?
Це дійсно необхідно?