Навигация по сайту

Популярные статьи

Налаштування метатегів для веб-сайтів Drupal

 1. Анотація
 2. Ключові слова
 3. Ключові слова Новин Google
 4. Авторське право
 5. Зображення
 6. Канонічний URL
 7. URL-адреса короткої посилання
 8. URL-адреса видавця
 9. Початковий джерело

Модуль Drupal Metatag дозволяє автоматично надавати структуровані метадані, відомі як "мета-теги", про сайт. Мета елементи - це теги, що використовуються в документах HTML або XHTML для забезпечення структурованих метаданих про веб-сторінку. Вони є частиною головного розділу веб-сторінки. На одній сторінці можна використовувати декілька елементів мета з різними атрибутами.

Мета елементи можна використовувати для визначення опису сторінок, ключових слів і будь-яких інших метаданих, не наданих за допомогою інших елементів і атрибутів. facebook opengraph - щоб зробити ваш сайт SEO дружнім. Все це здійснюється модулем Metatag. Завантажте та встановіть модуль.

Модуль Drupal Metatag дозволяє автоматично надавати структуровані метадані, відомі як "мета-теги", про сайт. Мета елементи - це теги, що використовуються в документах HTML або XHTML для забезпечення структурованих метаданих про веб-сторінку. Вони є частиною головного розділу веб-сторінки. На одній сторінці можна використовувати декілька елементів мета з різними атрибутами.
Мета елементи можна використовувати для визначення опису сторінок, ключових слів і будь-яких інших метаданих, не наданих за допомогою інших елементів і атрибутів. facebook opengraph - щоб зробити ваш сайт SEO дружнім. Все це робиться Metatag модуля. Завантажте та встановіть модуль.

За допомогою модуля Drupal Metatag можна налаштувати наступне

 • Налаштування мета-тегів для домашньої сторінки (головна сторінка).
 • Налаштування мета-тегів для типу вмісту.
 • Налаштування мета-тегів для сторінок перегляду.

1) Налаштування мета-тегів для домашньої сторінки / головної сторінки.

Після установки модуля ви можете редагувати глобальні конфігурації в / admin / config / search / metatags , встановити глобальну конфігурацію для головної сторінки. Натисніть на перевизначення, щоб потрапити в деталі.

Натисніть на перевизначення, щоб потрапити в деталі

Введіть назву сторінки, опис, абстракцію та ключові слова.

Введіть назву сторінки, опис, абстракцію та ключові слова

Опис

Введіть короткий опис сайту. Переконайтеся, що опис не перевищує 150 символів, оскільки пошукові системи не відображатимуться більше, ніж на сторінці результатів. Якщо у вас немає поля, заповненого, Google вирішить, що відображатиметься без будь-яких вхідних даних, тому може бути дуже корисно записати тут швидкий опис вашого вмісту.

Анотація

Введіть короткий реферат Анотація (необов'язково) Знову збережіть його до менш ніж 150 символів, але замість чогось швидкого, намагайтеся бути якомога більш очевидними.

Ключові слова

Введіть розділений комами список ключових слів, пов'язаних з вашим веб-сайтом.

Тут є деякі важливі речі, які раніше оброблялися кодом.

Тут є деякі важливі речі, які раніше оброблялися кодом

Перш ніж вибрати потрібний прапорець, переконайтеся, що знаєте, що ви робите.

Ключові слова Новин Google

Це новий тег, який використовується виключно новинами Google. Ти можеш читати на ньому в цій публікації від Google.

Авторське право

Досить прямо вперед тут, і не щось більшість доведеться зіпсувати.

Зображення

Це також є відносно новим і може бути зручним для того, щоб розповісти соціальним мережам, який образ вони повинні використовувати з посадою.

Канонічний URL

Канонічні URL-адреси дуже корисні для вирішення дубльованих проблем із вмістом. Це те, що часто є проблемою на сайтах електронної комерції, де списки продуктів дублюються на декількох сторінках. Для деталей, Google пояснити, як вони написали досить хороший пост на цю тему. Metatag робить хорошу роботу з обробкою цього за замовчуванням, так що ви, ймовірно, не доведеться возитися з ним багато.

URL-адреса короткої посилання

Цей елемент виступає альтернативою зв'язуванню скорочень. У Drupal вони, як правило, виглядають так:

<link rel = "shortlink" href = "https://www.specbee.com/blogs/node/12" />

URL-адреса видавця

Це насправді дуже велика справа, і з часом зростатиме важливість. Він пов'язує вашу сторінку Google+ з вашим веб-сайтом. Стає цілком зрозумілим, що Google+ є головним фактором пошуку вперед, тому я рекомендую встановити цей параметр у конфігурації для всього сайту.

Початковий джерело

Цей тег - це те, що Google підготував, цього разу допоможе визначити оригінальний джерело вмісту. Цей може бути особливо корисним для новинних сайтів, але їх можна ігнорувати більшістю.

Збережіть налаштування.

2) Налаштування мета-тегів для типу вмісту.

Змініть глобальні конфігурації в / admin / config / search / metatags , встановіть глобальну конфігурацію для Node. Натисніть на перевизначення, щоб потрапити в деталі. Якщо ви хочете додати різні метатеги для різних типів вмісту, натисніть кнопку "Додати посилання за замовчуванням" у верхньому лівому куті сторінки. Виберіть тип вмісту, який ви бажаєте додати, натисніть кнопку Додати та налаштувати.

Виберіть тип вмісту, який ви бажаєте додати, натисніть кнопку Додати та налаштувати

Тип вмісту буде вказано у розділі Node. Над знімком екрана показано 2 типи вмісту "стаття" і "робота", які перелічені в розділі "Вузол". Натисніть Редагувати, щоб додати метатеги.

Введіть назву сторінки, опис, реферат та інші необхідні параметри. Виконайте ту ж саму процедуру, як описано вище, для конфігурування метатегів для 'front-page'.

3) Налаштування мета-тегів для сторінок перегляду.

Увімкніть модуль «metatag: views», який є підмодулем модуля metatag.

Редагувати глобальні конфігурації в / admin / config / search / metatags. Натисніть на перевизначення, щоб потрапити в деталі.

Наведене вище значення є типовим для всіх сторінок перегляду. Щоб додати метатеги для окремих сторінок перегляду, завантажте та встановіть “ Огляд переглядів метатег Модуль.

Цей модуль надає метадані переглядів на сторінці огляду і дозволяє користувачам з дозволом "адміністрування метаданих" оновлювати певну частину перегляду metatag.

Цей модуль надає метадані переглядів на сторінці огляду і дозволяє користувачам з дозволом адміністрування метаданих оновлювати певну частину перегляду metatag