Навигация по сайту

Популярные статьи

Налаштування плагіна All in One Seo Pack

  1. Тема нашого сьогоднішнього уроку - настройка плагіна All in One Seo Pack (SEO все в одному).

Останнє оновлення: 30/06/13

Останнє оновлення: 30/06/13

Тема нашого сьогоднішнього уроку - настройка плагіна All in One Seo Pack (SEO все в одному).

Цей плагін - один з перших, які необхідно встановити на свій блог. Для чого він потрібен? Він потрібен для отримання хорошого трафіку з пошукових систем, а цього без внутрішньої оптимізації сайту домогтися практично неможливо. Плагін All in One Seo Pack допомагає зробити оптимізацію як всього блогу, так і окремих записів і сторінок.

У цій статті я розповім про його налаштування стосовно головній сторінці блогу (тобто, до всього блогу).

встановивши і активувавши плагін, ми бачимо в адмін панелі новий розділ «Інструменти SEO».

Натиснувши на нього, заходимо на сторінку налаштувань плагіна:

У верхній частині сторінки нам пропонується безкоштовно отримати книгу «5 SEO Tips for WordPress», звичайна вартість якої $ 39. Якщо хочете таку книгу, введіть свій емейл та підпишіться.

Нижче йдуть безпосередньо пункти настройки. До речі, кожен пункт забезпечений підказкою, так що не забувайте з нею ознайомитися:

  • Нам пропонують зробити пожертвування розробникам плагіна. Якщо Ви готові це зробити, поставте галочку, і Вам пояснять, як перевести Ваш внесок.
  • Канонічні URL'и. Ставимо галочку. Як пояснюється в підказці, це допоможе уникнути дублювання контенту.
  • Виводити заголовок за замовчуванням - тут залишаємо галочку, як є (на «Відключити»)
  • Журнал подій я вести не хочу, а Ви - на Ваш розсуд.

Спускаємося нижче:

У цих трьох пунктах, мабуть, найголовніше:

  • Тема головної сторінки - Тут пишемо назву блогу і, бажано, ключі, за якими просувається головна сторінка. Але на довжину заголовка існує обмеження. Після останнього оновлення я ніде не бачу цих обмежень, а останнє число було 60. Так що на нього і будемо орієнтуватися: не більше 60 символів.
  • Опис головної сторінки. Часто саме з нього формується сниппет, тобто те, що показується в результатах пошуку після заголовка. Тому тут бажано написати такий опис, щоб по ньому хотілося клікнути. Але в той же час, в нього також необхідно включити пошукові запити, за якими просуваєте сайт. Тут також є обмеження на довжину запису: останнє було 160 символів.
  • Ключові слова - перераховуємо ключові слова через кому, приблизно 10-15 штук. Тут повинні перераховуватися ті ключові слова, по яких просувається головна сторінка, а для окремих записів ми будемо писати свої ключові слова

Налаштування ключів:

Тут все залишаємо так, як уже зазначено за замовчуванням. Поясню, що це означає:

  • Включити використання ключів. Природно, ми їх включаємо.
  • Перекладати рубрики і мітки в ключі. Якщо у Вас рубрики і мітки підходять в якості ключових слів, то ці пункти теж відзначаємо і тоді в ключові ці слова не пишемо, і навпаки: якщо не підходять, то галочки не ставимо.
  • Автоматично ключі ми не генеруємо, так як прописуємо їх вручну.

Налаштування заголовків і все інше нижче - тут так само все залишаємо за замовчуванням, так як налаштоване це вже оптимально з точки зору SEO.

Не забуваємо натиснути кнопочку «Оновити налаштування".

Звернемо увагу, що в розділі «Інструменти SEO», крім настройки плагіна є ще два підрозділи: «Швидкодія» і «Інші модулі». У них я нічого не змінювала, поки з цим не розбиралася. Думаю, що головне ми з Вами зробили.

А головне - це настройка плагіна All in One Seo Pack.

І, як завжди, ролик на закуску:

Це теж цікаво:

Для чого він потрібен?