Навигация по сайту

Популярные статьи

Налаштування SEO модуля для товарів

Для просування магазина дуже важливі правильно оформлені картки товарів. Адже саме їх шукають Ваші покупці.

Заповнити SEO інформацією картку товару можна трьома способами:

SEO модуль

Перейдіть в панель адміністрування, пункт меню "Налаштування" - "SEO та лічильники". Інформація, зазначена в полі "Товари (мета за замовчуванням)" заповнюється для всіх товарів і використовується в разі, якщо в картці товару вказана галочка "Використовувати мета за замовчуванням" (рис.1).

Малюнок 1
Малюнок 1.

У формі встановлюються значення Заголовку, Описи і Ключових слів, які будуть відображатися на сторінках сайту.

Додатковий опис (мета за замовчуванням у товару)

Увага!

Параметр "додатковий опис" - це текст, загальний для всіх товарів, який відображається в картці товару під описом.

Наприклад (рис. 2):

Малюнок 2
Малюнок 2.

У клієнтської частини відобразитися так (рис. 3):

Малюнок 3
Малюнок 3.

В кінець опису додасться рядок, вміст параметра "Додатковий опис". Така рядок додатися для кожного товару, відмінно! Але це ще не все.

замітка

Можна використовувати змінні, такі "Додатковий опис".

Змінні при виведенні на сторінку будуть замінені на відповідні їм значення.

Наприклад, вкажіть в "Додатковий опис" текст "Найнижчі ціни у нас! Купіть # PRODUCT_NAME # всього за # PRICE #!", Де змінна # PRODUCT_NAME # буде замінена на назву конкретного товару, а # PRICE # на ціну товару.

пишемо

Малюнок 4
Малюнок 4.

Отримуємо в клієнтської частини (рис. 5):

Малюнок 5
Малюнок 5.

Мінлива автоматично підставила назву товару! Чудово працює.

Детальніше про те, що таке seo модуль можете ознайомитися на сторінці Налаштування SEO модуля.

Увага!

Наведені поради призначені лише для формування загального розуміння, і не є керівництвом для самостійних робіт з SEO. Якщо Ви сумніваєтеся або не маєте достатнього досвіду в SEO, роботу зі складання мета-тегів краще довірити професіоналам.

Заповнення при редагуванні картки товару

Перейдіть в редагування необхідного товару. Виберіть зліва вкладку SEO.

Синонім для URL в товарах формується автоматично. Якщо залишити галочку в поле "Використовувати Meta за замовчуванням", то настройки будуть взяті із загальних налаштувань, описаних вище. Якщо галочку прибрати, то відкриються поля для введення мета тегів. Під полями змінні, які можна застосувати, щоб значення підставлялися автоматично.

Малюнок 2
Малюнок 2.

Що ще важливо при пошуковому просуванні: це, звичайно, грамотний підбір ключових запитів. До початку роботи з блоком SEO Вам обов'язково потрібно визначитися з семантичним ядром, за яким буде просуватися Ваш магазин.

Масове заповнення при імпорті

Заповнити SEO інформацію для товарів можна масово при імпорті csv файлу. У Столц: title, metakeywords, metadescription, h1, прописуються сответственно заголовок, ключові слова, мета опис і тег h1.

Малюнок 3
Малюнок 3.

Далі імпортуємо файл в розділі "Каталог" - "Імпорт товарів".

Детальніше з імпортом файлу можна ознайомитися на сторінці Імпорт каталогу.

Наші поради:

Грамотне SEO дуже важливо для успішної роботи магазину. Оптимізуючи сайт по низькочастотних запитах, Ви можете залучити досить велике число цільових покупців. Більш того, ефект SEO є постійним, раз провівши якісну оптимізацію і покращуючи позиції сайту в пошуку, Ви можете розраховувати на постійний трафік. На відміну, наприклад, від контекстної реклами.

Теги: SEO, настройка SEO, оптимізація магазину, пошукове просування, SEO модуль, сео, пошукова оптимізація, title, meta key words, meta description, тайтл, мета, розкрутка, розкручуємо, розкручувати, ceo, Метадані, ctj