Навигация по сайту

Популярные статьи

Написання для Інтернету - 5 SEO Методи для створення SEO

  1. Оптимізуйте всі свої ресурси
  2. Не пропустіть традицію Hn
  3. Перевірте дубльований вміст на своєму сайті
  4. Подумайте про посилання, але будьте обережні на шляху ...
  5. На завершення

Орієнтуйте свої сильні сторони на SEO, щоб створити видимість вашого сайту. Кілька параметрів вступають у гру для поліпшення природного посилання на сайт.

[panel-content] Щоб розвиватися в конкурентній сфері в Інтернеті, важливо розробити ефективну стратегію SEO. Використання всіх важелів SEO може виявитися плідним, якщо ми знаємо, як це зробити. Ось деякі методи, які можна застосувати для покращення SEO вашого веб-сайту.
[/ Панель-вміст]

Оптимізуйте всі свої ресурси

Великою проблемою декількох сайтів є час завантаження . Google консультує свій інструмент Google Insight для аналізу швидкості завантаження сайту. Чим більше часу потрібно для завантаження сайту, тим менше він буде оцінили користувачі Інтернету і на хвилі пошукових систем. У середньому бажає, щоб кожна з ваших сторінок завантажувалася менш ніж за 3 секунди. Іноді вам потрібно лише зменшити розмір або вагу зображення, щоб отримати більш легку сторінку, а отже, і менш важкі для завантаження.

Не пропустіть традицію Hn

Google подобається, коли ваш сайт добре структурований. Це також стосується ваших сторінок і ваших статей. Пріоритети все чисто . Використовуйте теги, щоб допомогти ідеальна структура , Розмістіть теги заголовка <h1> </ h1>, <h2> </ h2>, <hn> </ hn> . Добре структурований сайт може сподобатися Google. Будьте обережні, однак, надто оптимізованих якорів у ваших тегах, тому що Google не любить зловживання ключовими словами взагалі.

Перевірте дубльований вміст на своєму сайті

Дубльований вміст - це реальні вади для природного посилання на веб-сайт. Коли Google виявляє такий вміст на вашому сайті або в блозі, ви ризикуєте покарати Panda , який не вирішить вашу справу. Використовуйте інструмент Positeo або Copyscape відкрити їх. Ви можете скористатися тегом rel = canonical, щоб повідомити пошуковим системам, що слід враховувати для SEO у випадку дубльованого вмісту , ви також можете встановити його для rel = nofollow, якщо ви хочете роботи-індексації більше не розглядати посилання на вашому сайті.

Подумайте про посилання, але будьте обережні на шляху ...

Посилання є безсумнівно великою роботою, яка чекає на вас. Ви повинні створювати посилання на свій сайт сподіватися зробити вас місцем під сонцем. Завжди перевіряйте джерела посилань. Дійсно, зворотні посилання від джерела низької якості може сильно вплинути на позиціонування вашого веб-сайту. Не роблять SEO людоїдство, тому що ера надмірно оптимізованих ключових слів закінчилася. Тепер розміщуємо природні якорі і природні зворотні лінії. Ваш сайт не повинен надавати Google негативні сигнали через вхідні посилання. Слід також розуміти, що Google приклав багато зусиль, щоб очистити павутину від такого роду сайтів, і саме тому він оголосив про випуск останнього оновлення Penguin 4.0 .

На завершення

Оптимізація веб-сайту для розробки хорошої онлайн-присутності вимагає професійної роботи SEO . Якщо вам вдасться застосувати їх важливі моменти SEO Ви, безумовно, отримаєте кращий результат у Google. Вона має застосовуватися і зараз, тому що, як і в будь-якій маркетинговій сфері , конкуренція не перестає ускладнювати ваше життя. На клавіатурі то і хороший SEO.

Текст Perfect R ,

Поділіться з нами своїми маленькими підказками для роботи з вашим SEO.