Навигация по сайту

Популярные статьи

Написання SEO Мета опису в 2018 році

  1. Більш довгі фрагменти Google = більше описових описів
  2. Зачекайте… Ми повинні повернутися?
  3. Напишіть хороший опис і прийміть, що Google напише інших для вас
  4. Більш довгі фрагменти в дикій природі
  5. Що про інші пошукові системи?
  6. Подальше читання

Примітка: ця стаття оновлювалася 25 травня 2018 р., У світлі того, як Google відхиляє відлік символів на їхніх фрагментах пошуку.

Хоча описи мета-сторінок не вважаються чинниками ранжування пошукових систем, вони опосередковано впливають на пошукову оптимізацію (SEO). Деякий час назад ми поділилися публікацією як мета опису впливає на SEO , і як писати копії для них, щоб залучити кліки з пошуку.

Нагадуємо, що описи мета-сторінок є елементом "на сторінці SEO", але не відображаються на самій сторінці. Вони кодуються на сторінці і сигналізують пошуковим системам і шукають користувачів, про що йде сторінка. Ця копія стане видимою як фрагменти тексту під кожним заголовком сторінки на сторінках результатів пошуку (SERP).

Ось як вони сприяють рейтингу пошукових систем: Добре продуманий опис сторінки, який з'являється як фрагмент SERP, може залучити користувачеві перехід на сторінку, яку вона описує. Тим не менш, погано написаний опис, ймовірно, призведе до того, що ця сторінка пропустить кліки. Пошукові системи "дізнаються", що сторінка, яка отримала клік, є більш корисною для даного пошукового запиту, а сторінка стає більш привабливою в рейтингах. (Звичайно, є й інші якості, які допомагають визначити рейтинги, але ми ізолюємо вплив описів сторінок для цієї публікації.)

Більш довгі фрагменти Google = більше описових описів

У грудні 2017 року Google оголосив про подовження фрагментів на сторінках результатів пошуку до 320 символів. Представники Google з самого початку рекомендували не турбуватися про зміну мета описів на вашому сайті після цього оновлення, оскільки це зміна більше стосувалося того, як Google динамічно генерує фрагменти на основі окремих пошукових запитів.

З іншого боку монети, незважаючи на те, що тісні простори зробили нас більш розумними з нашим копірайтинг, SEO довгий час плакали, наскільки малий простір 160 символів, щоб зробити випадок для сторінки. Тому для тих ключових сторінок, на яких можна сказати більше, ніж ви раніше мали змогу, чому б не оновлюватись з покращеним описом?

Звичайно, 320 символів - це багато кімнат, і тільки тому, що в номері немає, це означає, що вам потрібно заповнити його. Ми вирішили протестувати з подовженими метаописами для ключових сторінок на наших власних сайтах і на сайтах клієнтів, обережно включивши найважливішу інформацію в "фронт" опису, у випадку, якщо фрагмент отримає скорочення в SERP.

Зачекайте… Ми повинні повернутися?

Примітка: ця стаття оновлювалася 25 травня 2018 р

На початку травня люди почали помічати, що фрагменти пошуку були коротшими, і Google підтвердив цю зміну:

Повідомлення SEM нещодавно поділився великим розривом цього скорочення у фрагментах результатів пошуку. Деякі з них ще довші, але багато з них скоротилися до двох рядків, як це було раніше - тобто довгі описи, безумовно, скорочуються в результатах пошуку (але не завжди… ще).

Як згадувалося в статті SEM Post, зниження, ймовірно, було зроблено, оскільки довші фрагменти могли бути занадто довгими, щоб їх можна було прочитати для результатів голосового пошуку, тим менше довжина минулого все ще була стандартною серед більшості сайтів сайту (або сайти досі не мали жодного опису, а довші фрагменти могли зайняти занадто багато місця для результатів пошуку на екранах мобільних пристроїв.

Напишіть хороший опис і прийміть, що Google напише інших для вас

Якщо Google сподобається вашому опису, і вважає, що він відповідає запиту, вони використовуватимуть його повністю на сторінці результатів. Однак Google також може вирішити, що вміст на сторінці краще підходить для пошукового запиту, ніж призначений вами, а результати пошуку відображатимуть до 320 символів із вмісту на сторінці. Звідси йдеться про “динамічно генеровані фрагменти”, про які йдеться вище.

Немає жодної срібної кулі, щоб гарантувати те, що ви написали, вибрано для фрагмента Google, окрім написання чіткого та стислого опису, який точно підсумовує сторінку та містить відповідні ключові слова. Але принаймні ви матимете певний контроль над тим, що відображається у зв'язку з результатами вашого сайту. Ах, і про те, що символ розраховує?

Більше від службовців Google:

Наш підхід продовжує бути: пишіть ретельно продуману, довшу копію - але переконайтеся, що інформація, яка дійсно говорить про те, про що стоїть сторінка, завантажується вперше в описі, перед тим, як потенційне 160-символьне відсічення. Якщо текст вирізається у фрагменті, ви принаймні передаєте найважливішу частину вашого повідомлення.

Більш довгі фрагменти в дикій природі

Коли ми потрапили на вітер подовжених фрагментів у грудні, ми оновили опис нашої домашньої сторінки як тест. Google незабаром відобразив усі 263 символи нової копії:

Google незабаром відобразив усі 263 символи нової копії:

Проте, оновлюючи цю статтю для змін у травні 2018 року, ми перевірили поточний фрагмент цього повідомлення:

Проте, оновлюючи цю статтю для змін у травні 2018 року, ми перевірили поточний фрагмент цього повідомлення:

? Хіба це не іронічно? 🎶

Що про інші пошукові системи?

Ми визнаємо, що ми винні у фокусуванні багато часу і уваги на те, що Google робить, але з поважною причиною: вони несуть левову частку користувачів пошуку. Органічний трафік BlackTruck в 2017 році в основному походить від Google (97,90%), за ним слідують Bing (1,56%) і Yahoo (0,43%).

Інші двигуни, звичайно, відображатимуть подовжену копію трохи по-іншому, тому, якщо ваш сайт отримує пристойний відсоток відвідувачів від цих інших двигунів, подумайте, як описи можуть відображатися як фрагменти на цих сторінках результатів.

Наприклад, Yahoo і Bing раніше показували всього 164 символи цієї копії, тому довші описи були скорочені. Проте подивіться, що ми щойно знайшли, оскільки Google повернув кількість символів для фрагментів:

Від Google:

З Bing:

З Bing:

З Yahoo:

З Yahoo:

Просто більше доказів того, що цей простір постійно змінюється. Ми будемо переглядати, тестувати та оновлювати відповідно.

Подальше читання

На цю тему більше, ніж може бути висвітлено в одному блозі. Ось деякі епізоди BlackTruck's Перенаправлення подкасту для додаткового контексту описів і фрагментів мета:

Тому для тих ключових сторінок, на яких можна сказати більше, ніж ви раніше мали змогу, чому б не оновлюватись з покращеним описом?
Зачекайте… Ми повинні повернутися?
Ах, і про те, що символ розраховує?
Хіба це не іронічно?