Навигация по сайту

Популярные статьи

Нардеп Карпунцов розповів, хто заважає добудувати клініку Козявкіна

Фейсбук запитує - що у Вас на думці? Відповідаю - ЗА ЩО НАМ ВСЕ ЦЕ? Пояснюю.

Завіз родину до Херсонської області, а сам повернувся до Києва.

Необхідно було провести ряд зустрічей, нарад і робочих груп з просування добудови реабілітаційного центру, який реалізує Володимир Козявкін.Я періодично вам доповідаю про рух справ.

Було все добре до вчорашнього. Повне розуміння чиновників, професійна робота над документами. Підтвердження з Кувейту про бажання надати фінансову допомогу проекту, щоб погасити кабальний кредит державного Укрексімбанку і добудувати першу чергу центру.

Інноваційного, соціального, іміджевого реабілітаційного центру, якому все чиновники висловлюють свою підтримку, але поки що на словах. Залишилася зустріч з керівництвом банку.

Вчора зустрілися. Володимир Ілліч запросив фахівця фінансиста, він почав пояснювати логістику виконання наших зобов'язань перед банком. Керівник банку його перебив в зверхній манері і видав "геніальний" спіч. Мовляв нічого мені тут розповідати про ваші хворих і перспективи добудови, вони його не цікавлять, а давайте ми у вас проф. Козявкін ще щось заберемо. Чи не хоче віддавати Трускавецької клініку - давайте особисту поруку.

Я питаю у цього, перепрошую, "г", а які ви хочете від цього отримати юридичні наслідки? А він мені прямо - стягувати з Героя України все рухоме і нерухоме майно. Тобто - Катар нам готовий надати фіндопомогу на добудову, а наш державний банк хоче нереалізації майже готового проекту, а забрати все майно ініціатора проекту і його добре ім'я.

На моє зауваження, що під час правління режиму Януковича вже була спроба розпочати "віджимання" споруд через механізм Ексімбанку, панянка з діамантом на пальці, розміром з її очей, почала поводитися, м'яко кажучи, не зовсім адекватно. Розмови не вийшло.

Я поцікавився потім - хто це. Виявляється, ставлениця Колобова, яка працює в банку з 2010 року, а до цього працювала в Російській кампанії Альфа-груп в Україні. Я думаю, що вона була не тільки ставлеником, а й співучасником розкрадання мільярдів наших з вами коштів. Мені вже надали деякі підтвердження. Я поінформував керівництво фракції про цю ганебну випадку.

Сука, за що це все нам? !!!!!!

Сука, за що це все нам

На фото: вже побудовані корпусу клініки Козявкіна.

Довідка. Нагадаємо, що з 2005 року на околиці селища Щасливцеве (Арабатська стрілка, Генічеський район) за авторським проектом В.Козявкіна будується Клініка відновної медицини для дітей, хворих на дитячий церебральний параліч. Клініка будуватися біля унікального термального джерела з встановленими лікувальними властивостями. Архітектурним прообразом клініки, як і в Трускавці, став древній монастир, де кожна людина може для себе знайти тепло і затишок.
Відзначимо, що лікування хворих проводиться в три етапи, двох недільний курс реабілітаційного лікування в клініці коштує від 2 тис. Дол.
На сьогодні метод лікування професора КОЗЯВКІНА успішно пройшли понад 17 тисяч пацієнтів, включаючи хворих дітей з 50 країн світу.
Основним компонентом методики є біомеханічна корекція хребта та хворих суглобів у поєднанні з комплексом лікувальних заходів. У даній системі, за словами самого лікаря, велике значення має сполучення в лікувальній програмі як унікальних кліматичних, так і бальнеологічних ресурсів Арабатської стрілки.
Проектний план клініки передбачає поділ території на чотири зони.
У комунальну увійдуть АЗС, СТО, гаражі та двоповерхові паркінги, кінна база, пункт прокату велосипедів та ін. Лікувальна зона запланована з діагностичним і науковим центрами, приймальним відділенням, поліклінікою, палатними секціями на 900 місць і лікувальним парком.
У загальнокурортної зоні розмістяться торгові комплекси, кафе і ресторани, два етнокомплекса, центр дозвілля, термальні ванни, яхтклуб, медичний коледж. Рекреаційна зона вміщатиме готель, пансіонати і кемпінги. Санаторії для батьків з дітьми і дитячі санаторії розраховані на 3,6 тис. Місць, курортні і туристичні готелі - на 1,2 тис. Місць, пансіонати - на 3,5 тис. Місць. У міжнародних етнокомплексах передбачено 1,5 тис. Місць.
Вже здано першу чергу зазначеного центру в 35 тис. Кв. м., а також розпочато будівництво другої черги рекреаційного містечка навколо лікувального центру. У проект вже вкладено близько 40 млн. Дол. інвестицій.
Метод Козявкіна - високоефективна технологія лікування пацієнтів з дитячим церебральним паралічем, остеохондрозом та наслідками травм і органічного ураження нервової системи. Понад 20 тисяч пацієнтів, включаючи 8 тисяч хворих з Німеччини, Австрії, Швейцарії, Франції, США та багатьох інших країн світу пройшли курс реабілітації за цією системою.

Фейсбук запитує - що у Вас на думці?
Відповідаю - ЗА ЩО НАМ ВСЕ ЦЕ?
Я питаю у цього, перепрошую, "г", а які ви хочете від цього отримати юридичні наслідки?
Сука, за що це все нам?