Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Народний депутат Максим Микитась

Опубликовано: 10.01.2019

видео Народний депутат Максим Микитась

Чумак: "Микитась - кандидат, який начебто висуванець, але на нього працює весь ресурс БПП"

Українська земля завжди славилась добрими людьми, які простягають руку допомоги іншим. Такою щиросердечною людиною являється Микитась Максим . На даний момент діючий депутат Верховної Ради України. Як говориться в народі, кожну людину взнають по справам і життєвому шляху. Якщо особистість носить в собі добро і любов, то вона буде приносити оточуючим позитив і допомогу. Читаючи про справи народного обранця Максима Вікторовича можна однозначно сказати, що добрих справ звершено достатньо багато.Мабуть варто почато з того, що депутат заснував відому громадську організацію для допомоги бійцям АТО під назвою «Добрі справи». Захисники вітчизни на постійній основі отримують воєнне спорядження, надійну автомобільну техніку, паливно-мастильні матеріали та пряму фінансову допомогу.


Под крики "Ганьба!" новым депутатом стал Максим Микитась

В чернігівській області організовані поїздки маленьких дітей від сімей захисників вітчизни на відпочинок в Карпати. Дітям подобається такий відпочинок. Після перших поїздок багато дітей висловлює свої найкращі думки і почуття. І ц не дивно. Адже харчування на вищому рівні. П’ять разів в день. Кожного дня з дітьми працюють педагоги і влаштовують ігри у футбол чи волейбол. Одним словом, тут весело і можна добре оздоровитись.


Mykytas

Варто згадати випадок, коли навколо Києва горів торф. Розповсюдження пожежі могло негативно вплинути на екологію навколишнього середовища. Як наслідок було б багато постраждалих місцевих жителів. Але на допомогу приходить Микитась і забезпечує пожежників паливом, аби швидко погасити вогонь.

Дуже цікавою є благодійна діяльність, щодо інвалідів та травмованих людей. Депутат взяв під свою опіку спортивно-реабілітаційний центр «Славутич». Головною спеціалізацією даного закладу являється соціалізація інвалідів на базі лікувальних курсів та гри у волейбол сидячи. Завдяки меценату команда отримала належну спортивну підготовку і змогла стати чемпіоном України в даному виді спорту.

Недавно народний депутат Максим Микитась відкрив свій власний сайт http://mikitas.com.ua , де викладає публікації і звіти про свою діяльність. Кожен громадянин може почитати цікаві статі та задати запитання, висловити свої побажання чи скарги. Рекомендуємо звернути увагу на розділ «Медіа», там розміщаються свіжі відео та фото. Сучасні засоби інформації допомагають зрозуміти, що відбувається в народі і чим живуть прості люди.

rss