Навигация по сайту

Популярные статьи

Наша література

  1. Розкрутка сайтів. Основи, секрети, трюки
  2. Контекстна реклама. Основи. Секрети. трюки
  3. Веб-аналітика. Основи, секрети, трюки

Розкрутка сайтів. Основи, секрети, трюки

5-е видання.

Розказано, як домогтися успіху в залученні на веб-сайт цільових відвідувачів. Книга містить необхідний і достатній матеріал для самостійного просування інтернет-сайтів будь-якої складності. Дано основи пошукової оптимізації (SEO), викладені сучасні методи SEO, особливості просування в Yandex, Google і ін., Описані основні елементи, що впливають на сумісність сайту з пошуковими машинами. Дано рекомендації з пошуку та аналізу ключових слів, персоналізації пошуку, персоналізації сайтів, написання контенту для сайту, технології аналізу сайтів конкурентів. Розглянуто проблеми пошукового спаму і «чорних» методів оптимізації та особливості продажу товарів через Інтернет.

Книга заснована на матеріалах курсів пошукової оптимізації проектів SEO-Study.ru і AllinTop.ru, практичних прикладах з життя, а також відповідях на запитання й відповіді. У п'ятому виданні оновлені всі розділи, уточнена і виправлена ​​інформація, пов'язана зі посилальним ранжированием, внутрішньою оптимізацією і соціальними чинниками. Оновлено інформацію про сервіси для аналізу сайтів. Додана нова глава «Ціноутворення в SEO».

купити на ozon.ru

Контекстна реклама. Основи. Секрети. трюки

2-е видання, перероблене і доповнене.

Книга містить необхідний і достатній обсяг знань для самостійної роботи по ефективному веденню рекламних кампаній контекстної реклами при просуванні сайтів будь-якої складності. Викладено сучасні методи роботи з системами контекстної реклами (Яндекс.Директ, Google AdWords, Бігун), особливості ведення рекламних кампаній в різних пошукових системах, описані методики тестування ефективності вкладень в контекстну рекламу. Дано практичні рекомендації з пошуку та аналізу ключових слів, складання рекламних оголошень і цільових сторінок, розглянуті проблеми і методи вирішення клікфрода (шахрайські кліки). У другому виданні додані розділи з аналізу ефективності рекламних кампаній, описані принципи роботи з оновленими інтерфейсами Google AdWords і інших систем, матеріал інших глав оновлений і доповнений.

Для студентів і фахівців в області інформаційних технологій, маркетингу і реклами.

купити на ozon.ru

Веб-аналітика. Основи, секрети, трюки

У доступному викладі розглянуті всі основні фактори, що визначають ефективність пошукової оптимізації, контекстної реклами, банерної реклами, партнерських програм, а також різних оффлайн рекламних кампаній. Дано практичні рекомендації по роботі з найцікавішими системами веб-аналітики, популярними в даний час в Рунеті (Google Analytics, Яндекс. Метрика і ін.) І на перспективу (AdWatcher, ClickTale і ін.). Наведено величезна кількість реальних прикладів діяльності веб-аналітиків, які допоможуть швидше освоїти практичні прийоми аналізу інвестицій у просування товарів або послуг через Інтернет.

купити на ozon.ru