Навигация по сайту

Популярные статьи

Наше агентство веб-дизайну Ванкувера використовує WordPress SEO від Yoast

 1. Вкладка "Загальні"
 2. Фокус ключове слово
 3. Назва SEO
 4. Вкладка "Аналіз сторінки"
 5. Інші поради щодо SEO 2015

Ви створили публікацію в блозі, і ви хочете переконатися, що його буде видно. Який наступний крок? У програмі WordPress (безпосередньо під змістом вашого блогу) ви побачите плагін WordPress SEO від Yoast. Тут ви додаєте найважливіший остаточний компонент вашого блогу: пошукова оптимізація. Це не займе багато часу, щоб пройти через кроки пошукової оптимізації, і таким чином ви значно збільшите свої шанси виявитись на бажаній першій сторінці Google.

Вкладка "Загальні"

Попередній перегляд фрагмента

Це показує, як Google відобразить вашу публікацію. Як ви зміните ваш назву SEO і мета опис, він буде змінюватися.

Фокус ключове слово

Ваша відправна точка. Введіть ключове слово і WordPress SEO покаже, наскільки оптимізовано ваш блог для цього вибраного слова. За бажанням можна ввести більше одного слова. Ви хочете, щоб слова, які ваша аудиторія буде шукати, пов'язані безпосередньо зі змістом публікації в блозі. Форма Фокусування ключових слів надасть пропозиції на основі того, що ви вводите. Розгляньте слова, які ваша конкуренція навряд чи використовуватиме.

Назва SEO

Це видатна назва, яка відображатиметься на сторінці пошуку Google. Це не обов'язково повинно бути таким же важливим, як і ваша публікація в блозі. Ця назва призначена, щоб допомогти SEO спеціально. Рекомендується розміщувати бренд в кінці, а на початку - ключове слово / фразу.

Це те, що відображається під заголовком на сторінці пошуку Google. Помістіть ключові слова на початку. Захоплення уваги. Не брехайте про те, що читач вийде з поста. Зробіть це помітним.

Вкладка "Аналіз сторінки"

Натиснувши на цю вкладку, ви отримаєте список найкращих практик Натиснувши на цю вкладку, ви отримаєте список найкращих практик.

 • Зелений хороший.
 • Помаранчевий і жовтий надають додаткові пропозиції для поліпшення.
 • Червоного слід уникати.

Дотримуйтесь інструкцій, які можна побачити тут - це чудовий спосіб навчитися, але не забувайте зберігати вашу аудиторію на увазі. Це лише запропонований список рекомендацій для цілей SEO. Якщо перевірка SEO вказує, що ваш пост хороший (знайдений трохи вище кнопки Update у верхній правій частині екрана), ви повинні бути достатньо оптимізовані. Звичайно, зелений не обов'язково гарантує максимальний результат.

 • Переконайтеся, що URL не надто довгий.
 • Посилання на інші сайти.
 • Коротші назви краще, ніж довші назви.
 • Додайте ключові слова до тегів alt для зображень.
  Натисніть на вибране зображення (праворуч від екрана)
  Додайте вибране ключове слово до розділу "Докладна інформація".
 • Використовуйте звичайну англійську для легшого читання. Рекомендуються коротші речення. Формула Flesch-Kincaid посилається на WordPress.
  90-100 клас = легко зрозумілий середній 11-річний студент
  0-30 клас = найкраще розуміють випускники університетів.
 • Заголовок сторінки повинен мати ключове слово, розташоване поблизу початку.
 • Включити ключове слово в перший абзац повідомлення.
 • Включайте підзаголовки H2 або H3 за допомогою ключового слова.
 • Створюйте повідомлення довше 300 слів. Оптимальним є 450 - 500 слів.

Вкладка Advanced (Розширений): не вимагається для більшості користувачів.

Вкладка "Соціальна мережа": цей розділ призначено для налаштування повідомлень у соціальних мережах. Ви можете додавати зображення, заголовки та описи до вашого блогу. Це те, що з'явиться у Facebook, Twitter і т.д.

Інші поради щодо SEO 2015

 • Оновлюйте веб-сайт щотижня новим вмістом. Він підтримує ваш авторитет. Вміст надає можливості для покращення рейтингу Google
 • Не надто оптимізуйте ключові слова для публікацій у блогах. Змінюйте ключові слова. Зробіть деякі дослідження для відповідних слів вашої компанії, які мають обсяг пошуку. Пам'ятайте, що написання має звучати природно.
 • Отримувати посилання з різноманітних, надійних веб-сайтів. Соціальні медіа хороші, оскільки запрошують ці цінні зворотні посилання.

Кожен веб-сайт, створений у нашому агентстві веб-дизайну в Ванкувері, Кузня і Сміт включає плагін WordPress SEO by Yoast. SEO є важливим. Створюючи звичку використовувати плагін Yoast, оптимізація стане другою природою для користувачів. Вміст хороший. Оптимізований вміст ще краще.

Щасливі блогів.

Який наступний крок?