Навигация по сайту

Популярные статьи

Наші улюблені теми Magento 1 & 2

 1. Лаванте
 2. Ерен
 3. Найшвидше
 4. Здивуйте
 5. MyShop
 6. VG
 7. Покупець
 8. Орсон
 9. Jewelrix
 10. GrailWibo
 11. Грації
 12. HugeShop
 13. Magetique
 14. Лінда
 15. Elly
 16. Fshop

Погляньте на наші улюблені теми та шаблони Magento 1 & 2. B2B, електронна комерція, чуйний, безкоштовний, преміум і багато іншого!

Є багато тем на ринку Magento для 1 і 2, і ми розуміємо, що це монументальне завдання знати, які теми закодовані в найкращій практиці, набагато менше, що було б правильно для вашого інтернет-магазину. Ось чому MW2's склала список наших улюблених тем Magento 1 & 2, доступних.

Лаванте

Лаванте

Тема Lavante не тільки дуже анімована, але й дуже інтерактивна, вона містить зображення продуктів, які з'являються у спливаючому вікні, і текст, який з'являється магічно. У цьому шаблоні, безумовно, не бракує жодної функціональності, пропонуючи чисту розкладку, легку настройку, чуйний дизайн, вертикальні мега та мобільні меню, повзунки для продуктів, розділ блогу та багато іншого.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ПРО LAVANTE

Ерен

Ерен

Продаючи один продукт або одну тисячу, Eren має функціональність, щоб підкреслити їх усі, використовуючи макет, який дійсно робить виріб. Підвищення шести різних стилів компонування, гнучкого дизайну та модуля блогу дозволить вашим клієнтам зосередитися на деталях вашого сайту та вмісту на робочому столі, планшеті або мобільному пристрої.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ЕРЕН

Найшвидше

Найшвидше

Відвідувачі вашого сайту мають дві речі: правильний продукт і бездоганний досвід покупки. Найшвидша тема пропонує користувачеві краще, ніж більшість тем, з якими ми працювали. Високо налаштовуваний, з багатошаровою навігацією через Ajax, простий у використанні, перетягування і падіння меню, чуйний дизайн для всіх пристроїв, а також високоякісна функція збільшення зображення.

Більше інформації про найшвидше

Здивуйте

Здивуйте

Нелегко продати домашню меблі онлайн. Тема Amaze допоможе вам передати все це і багато іншого в надзвичайно приголомшливих і чистих засобах. Amaze зосереджує увагу на кожній важливій деталі ваших опцій відображення товарів, таких як швидкий перегляд і стиль сітківки, щоб підтвердити, що ваші клієнти можуть точно побачити, що вони купують.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ПРО AMAZE

MyShop

MyShop

Шпалери для робочого столу або мобільних пристроїв. Все тому, що тема MyShop пропонує 12 різних макетів домашньої сторінки, 9 типів варіантів лістингу, 5 макетів сторінок деталізації продукту, а також чуйний дизайн, призначений для будь-якого типу магазину. Тема повинна розглядатися в дії, щоб повірити в усі функції, які вона має.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ПРО MYSHOP

VG

VG

Щасливим клієнтом є результат роботи магазину з простою функцією. Тема VG настільки ж функціональна, як ви знайдете, це чуйний макет з Ajaxcart, QuickView, Zoom зображення продукту, Lightboxes, мобільний слайдер пальця і ​​багато іншого. Ці особливості мають бути стандартними на всіх сучасних сайтах, але, на жаль, їх часто пропускають.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ПРО VG

Покупець

Покупець

Тема Shopper 2.0 - одна з найпопулярніших тем, які використовуються на сайтах Magento. Завдяки своєму реагуванню, покупці на мобільному, планшетному та настільному комп’ютері можуть легко придбати ваш магазин - і це додатковий бонус, він поставляється зі стандартним шифруванням, що дозволяє вам і вашим клієнтам спокійно виконувати операції.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ШОПЕРА

Орсон

Орсон

Ця тема сповнена відмінних макетів для вашого магазину електронної комерції з блогом, локатором магазину та багатьма іншими корисними шаблонами з коробки. Їх Orson надає простий, витончений вигляд вашого каталогу товарів. З більш ніж 15 попередньо визначених макетів і простий у використанні Frontend будівельник, Orson може вмістити будь-який магазин електронної комерції.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ORSON

Jewelrix

Jewelrix

Jewelrix використовує основу Magento 2, щоб забезпечити потужну і повністю реагує тему. Хоча з коробки, він краще підходить для ювелірних магазинів, він може працювати просто красиво для магазинів краси, моди і догляду за шкірою. Підвищуючи над середньою документацією та розширеними налаштуваннями, вона дозволяє швидко і легко змінювати параметри. Завдяки захоплюючій, легкої для дотримання структури макету, він направляє очей користувачів безпосередньо до товарів, які ви хочете продавати.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ПРО JEWELRIX

GrailWibo

GrailWibo

Тема GrailWibo найкраще підходить для магазинів обладнання та обладнання з готовим рішенням. Тема спирається на основну основу Magento 2. Має повністю реагує макет, який був побудований для найшвидшої продуктивності для всіх розмірів екрану та підключення. Сторінки каталогу та продукту виглядають унікально і безперешкодно переміщаються клієнтами через ваш каталог. Додатковою функцією є фіксована MegaMenu на вершині, коли клієнти переглядають ваші сторінки. Інтегрований пошук Ajax, що дозволяє клієнтам легко шукати ваш магазин на основі ключових слів.

Більше інформації GRAILWIBO

Грації

Грації

Грації дуже налаштовується через адміністратора, це справжня преміальна тематика, що відповідає Magento. Немає меж типу магазину, який міг би вписатися в цю тему, що дуже рідко. Це відмінна відправна точка для створення індивідуального дизайну, якщо ви не любите працювати або вам не зручно створювати пусту тему з нуля. Грації відмінно підходять і для сайтів Magento з декількома магазинами. 10 + розширення включені, такі як Mega Menu, Pop-Up QuickView, Zoom ефекти та продукти слайдер.

Більше інформації GRACES

HugeShop

HugeShop

HugeShop це сучасний вигляд Magento 2 тема. Мода, цифрові продукти, косметичні засоби або аксесуари - це велика придатність для цієї теми. Тема повністю чуйна, дуже чітка і чиста на всіх пристроях. З його необмеженими варіаціями та додатковими функціями, такими як користувацькі слайд-шоу, відгуки, розширення Мега-меню та блог, ви можете легко покращити свій магазин.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ПРО HUGESHOP

Magetique

Magetique

Magetique є одним з найбільш передових Magento 2 досвідом з попередньо побудованої теми ви можете знайти. З його численними включеними інструментами для маркетингу, дизайну і адміністрування, немає тематики, яка може запропонувати все це в одному пакеті - це, як ви отримуєте 20 розширень в одній темі. Вона включає в себе дуже популярний паралакс і фонове відео. З 5 макетами ця тема може, звичайно, вписатися в купу різних ніш.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ПРО MAGETIQUE

Лінда

Лінда

Linda поставляється реагує і сітківки готові для Magento 2 з коробки. Ця тема була розроблена для магазинів, які ефективні в простому, зрозумілому і чистому стилі. Це ще одна тема, яка відмінно підходить для продажу ювелірних виробів, моди, краси та аксесуарів. Навіть якщо ви хочете налаштувати деякі деталі, Linda є прекрасною відправною точкою для вас з його унікальним і привабливим дизайном.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ЛІНДУ

Elly

Elly

Elly - це тема Magento 2, яка проста і розкішна. Ви можете натиснути на землю, якщо ви працюєте на високій моді, взуття, сумки або одяг. Завдяки повністю адаптивному дизайну, ця конструкція містить білий, чистий фон, чорний для тексту та червоний для посилання на hover та ціну.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ЕЛЛИ

Fshop

Fshop

Fshop один з новітніх Magento 2 Теми в 2017 році похвалитися дизайн, який є привабливим і сучасним ідеально підходить для інтернет-магазинів, як одяг, взуття, або аксесуари. Вона також включає блоки, які накладають основний повзунок, щоб витягнути більше інформації над згином.

Більше інформації про FSHOP

У вас є запитання про те, як розпочати роботу чи потрібна спеціально розроблена тема? Зв'яжіться з нами, щоб обговорити наші експертні послуги навколо дизайну Magento, Досвід користувача і Front-End Темінг в Magento 2 .

Зв'яжіться з нами, щоб обговорити наші  експертні послуги  навколо дизайну Magento,  Досвід користувача  і Front-End  Темінг в Magento 2