Навигация по сайту

Популярные статьи

Навчання seo / сео оптимізація сайту. Віддалений курс.

 1. Як проходить навчання по сео оптимізації сайту.
 2. Хто проводить навчання.
 3. Оплата навчання.
 4. Зв'язок зі мною.
 5. Програма навчання по сео оптимізації.

Вітаю вас! Вас зацікавило навчання сео оптимізації сайту. Уявляю курс «Вісім ударів оптимізації». Ніякої довгої теорії, тільки та інформація по оптимізації, яка цікавить особисто тебе: відповіді на твої питання, як працює оптимізатор, що робить, що враховує, який результат має в підсумку. Немає часу пояснювати щось зайве, тому тільки по робочих моментах + розбираємо виникають у тебе питання.

Як проходить навчання по сео оптимізації сайту.

Навчання проходить через відео-зв'язок, через програму Skype. Програма навчання розрахована на 8 занять по 1,5 години. Навчання йде в формі діалогу. Розкриваю тему заняття. По ходу розбираємо виникають у тебе питання. По завершенню даю завдання на самостійне розгляд.

Хто проводить навчання.

Проводжу я, звуть мене Іван. Займаюся оптимізацією, працюю з сайтами з 2004 року, постійно сам вивчаю цю тему. А змінюється вона дуже швидко, тому що швидко змінюються алгоритми пошукових систем, з якими тісно пов'язана оптимізація. Щоб було зрозуміло, наскільки добре розбираюся в цій темі, покажу вам графік відвідуваності сайту harum.ru. Відвідуваність стабільно збільшується, і в це не вкладено жодної рубля. Все засноване на грамотній роботі, якої навчишся і ти.

Регулярно ділюся деякими знаннями з цієї області, ось приклади: seo оптимізація статті , аналіз сайтів , монетизація ігрового сайту ...

Оплата навчання.

Вартість курсу навчання по seo оптимізації сайту 8400 рублів. Повна передоплата, перераховуєте суму на карту Ощадбанку. Для порівняння можу сказати ціни інших навчальних курсів. Курс 4-х денний - 17 000 рублів, разове заняття 3 години - 3000 рублів - це середні ціни по Москві і Пітеру.

Зв'язок зі мною.

Зв'язатися зі мною можна поштою, через контакт Іван , через фейсбук Іван . Пишіть, задавайте питання - все розберемо. Нижче представлена ​​програма навчання, яку ви пройдете і освоїте на практиці.

Програма навчання по сео оптимізації.

 1. Урок 1. Введення. Пошукова система. Сайти. Сео оптимізація.
 2. Урок 2. Зовнішня оптимізація.
 3. Урок 3. Внутрішня оптимізація.
 4. Урок 4. Практика по зовнішньої оптимізації сайту.
 5. Урок 5. Практика по внутрішній оптимізації сайту.
 6. Урок 6. Не пошукове просування сайту.
 7. Урок 7. Практика по які пошуковому просуванню сайту.
 8. Урок 8. Комбінований практичний урок по всіх пройдених матеріалами.

Теги: seo , курси , навчання , оптимізація , сео