Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Навчання дітей шахів

Опубликовано: 09.01.2019

видео Навчання дітей шахів

Книга «Виховання шахами»: як гра в шахи перетворюється на виховання людини, - Демарьов

adminЗараз досить багато батьків стурбоване правильністю дошкільної освіти. Батьки намагаються віддавати своїх дітей в різні гуртки і школи для того, щоб дитина могла самостійно вирішити чим йому хочеться займатися, що подобається, а що ні. Чималу увагу в дошкільній освіті приділяється навчанню дітей грі в шахи. Навчання шаховим іграм увазі умови максимального розкриття можливостей у дітей та умовам гармонійного розвитку маленької особистості як людину, здатну вирішувати виникаючі проблеми на життєвому шляху за допомогою набутих знань, навичок і вмінь.


Чому гра в шахи корисна для дітей

Новости сайта: капитальный ремонт

Перший викладач повинен зацікавити дитину грою

І однією з головних особливостей в цьому розвитку є бачення дитиною свого потенціалу і віри в себе, свої можливості навчитися і стати відомим, вміти переживати невдачі та поразки, прагне досягнення успіхів. Такі навички дитині багато в чому допомагають пройти час переходу з дитячого дошкільного закладу в початкову школу із збереженням інтересу пізнавати нове. Для цього практично всі батьки намагаються всебічно розвивати своїх дітей майже з самого ніжного дитячого віку.


В Одесі розпочався шаховий турнір серед ветеранів та дітей

Перед школою необхідно підготувати дитину до вступу в практично самостійний світ школяра. Для цього батьки водять дошколят по різним курсам, гурткам і т.д. Особливо модними є малювання, музичний розвиток, дитяча школа шахів, що сприяє розвитку мислення, заспокоєнню, відволіканню, як кажуть, «для душі», гімнастика, різні види боротьби, танці, що сприяють розвитку тіла.

Дітей до своєї мрії варто підводити побічно

Для правильного розуміння як варто навчати дітей грі в шахи, можна навести 2 прикладу:

1 варіант. Коли батьки за власним бажанням приводять дитину в шахову школу. У цьому випадку любов і інтерес до шахів повністю залежить від здатності викладача зацікавити дитину. Однак викладачі зустрічаються різні і іноді буває так, що після пари занять у дитини геть зникає бажання навчатися грати в шахи. І після такої невдалої спроби навчання, у дитини досить важко буде комусь іншому викликати інтерес до шахів.

2 варіант: Батьки починають водити дітей до шахову школу на прохання дитини. Цей варіант досить тривалий. Бо якщо батьки хочуть щоб їхня дитина навчився чомусь, то необхідно підходити до цього побічно. Наприклад, бажаючи щоб дитина вчилася музиці, варто поводити його на музичні концерти, а при бажанні щоб дитина почала грати в шахи можна спробувати розставивши всі фігури шахової гри на дошці, почати розповідати казку про них, і бути може це зацікавить дитини.

rss